Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Polsko - Polsko 2020

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Relax Inn All inclusive first minute

Polsko Baltské pobřeží v 2star ubytování v Hotel Relax Inn, v délce 4 dní, v termínu středa 7. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní za 94 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd levně v ceně 2130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Jantar All inclusive first minute

Polsko Baltské pobřeží v 3star ubytování v Hotel Jantar, v délce 4 dní, v termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní za 115 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd levně v ceně 3630,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Solny All inclusive first minute

Vánoce - vánoční pobyt Polsko Baltské pobřeží v 3star ubytování v Hotel Solny, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 24. prosinec až neděle 27. prosinec, s dopravou vlastní za 172 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd levně v ceně 1980,- Kč.

Polsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Polsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Polsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Polsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Polsko

Ultra All Inclusive Polsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Polsko - porovnáváme 330 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.