Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Polsko

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Kursanatorium Baltyk Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursanatorium Baltyk, v délce 6 nocí, v termínu sobota 7. srpen 2021 až pátek 13. srpen 2021, s dopravou vlastní za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Kursanatorium Baltyk Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursanatorium Baltyk, v délce 6 nocí, v termínu neděle 29. srpen 2021 až sobota 4. září 2021, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Victoria Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Victoria Spa, v délce 6 nocí, v termínu neděle 29. srpen 2021 až sobota 4. září 2021, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Kursanatorium Baltyk Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursanatorium Baltyk, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou vlastní za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14870,- Kč.

Polsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Polsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Polsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Polsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Polsko

Ultra All Inclusive Polsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Polsko - porovnáváme 1406 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.