Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Polsko - Polsko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Diune Hotel & Resort Plná penze first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 5star ubytování v Diune Hotel & Resort, v délce 3 dní, v termínu neděle 24. listopad až úterý 26. listopad, s dopravou vlastní za 183 dní. Strava plná penze, podzimní first minute zájezd levně v ceně 2638,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Ultra Marine By Zdrojowa Snídaně first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 5star ubytování v Hotel Ultra Marine By Zdrojowa, v délce 3 dní, v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní za 172 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 1393,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Ppg353 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ppg353, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. říjen 2019 až sobota 19. říjen 2019, s dopravou vlastní za 140 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2337,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Snídaně first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort, v délce 3 dní, v termínu pondělí 11. listopad až středa 13. listopad, s dopravou vlastní za 170 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 2148,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Zakopiana 2 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakopane - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zakopiana 2, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až pátek 20. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 203 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 5828,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Giewont View Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakopane - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Giewont View, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. březen 2020 až pátek 20. březen 2020, s dopravou vlastní za 294 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2934,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakopane - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rezydencja Sąsiadów Zakopanego, v délce 6 nocí, v termínu sobota 5. září 2020 až pátek 11. září 2020, s dopravou vlastní za 469 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 4838,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Apis Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Apis, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 5. prosinec 2019 až pondělí 9. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 194 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Aurora Family & Spa Plná penze first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Hotel Aurora Family & Spa, v délce 3 dní, v termínu sobota 2. listopad až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní za 161 dní. Strava plná penze, podzimní first minute zájezd levně v ceně 2830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Amber Baltic Hotel Snídaně first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Amber Baltic Hotel, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 12. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou vlastní za 201 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 3220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Interferie Medical Spa Polopenze first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Hotel Interferie Medical Spa, v délce 4 dní, v termínu úterý 5. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní za 164 dní. Strava polopenze, podzimní first minute zájezd levně v ceně 3378,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotel Ultra Marine  Polopenze first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Hotel Ultra Marine , v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 17. říjen až úterý 22. říjen, s dopravou vlastní za 145 dní. Strava polopenze, podzimní first minute zájezd levně v ceně 9510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Baltic Plaza Hotel Medi Spa & Fit Polopenze first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Baltic Plaza Hotel Medi Spa & Fit, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní za 152 dní. Strava polopenze, podzimní first minute zájezd levně v ceně 8820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Travelportal
Hotelový komplex Sandra Spa Snídaně first minute

Polsko Baltské pobřeží v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Sandra Spa, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 24. říjen až úterý 29. říjen, s dopravou vlastní za 152 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 6850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Apis Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Apis, v délce 3 nocí, v termínu neděle 16. červen 2019 až středa 19. červen 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Apis Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Apis, v délce 3 nocí, v termínu sobota 17. srpen 2019 až úterý 20. srpen 2019, s dopravou vlastní za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Apis Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Apis, v délce 4 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou vlastní za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Apis Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krakov - Polsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Apis, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až středa 28. srpen 2019, s dopravou vlastní za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2280,- Kč.

Polsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Polsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Polsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Polsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Polsko

Ultra All Inclusive Polsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Polsko - porovnáváme 319 zájezdů


299 zájezdů

0 zájezdů

20 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.