Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Polsko - Polsko 2020/2021

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Siesta All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Siesta, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 18. leden 2021 až pondělí 25. leden 2021, s dopravou vlastní za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5627,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Siesta All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Siesta, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. únor 2021 až pondělí 8. únor 2021, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5627,- Kč.

Last Minute All Inclusive Polsko od Invia
Hotel Siesta All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Baltské moře - Polsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Siesta, v délce 7 nocí, v termínu pátek 19. únor 2021 až pátek 26. únor 2021, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5627,- Kč.

Polsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Polsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020/2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Polsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Polsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Polsko

Ultra All Inclusive Polsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Polsko - porovnáváme 2527 zájezdů


2527 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.