Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovinsko 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu neděle 18. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou vlastní za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Remisens Premium Metropol Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Remisens Premium Metropol, v délce 5 nocí, v termínu úterý 16. říjen 2018 až neděle 21. říjen 2018, s dopravou vlastní za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7304,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija, Portorož Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija, Portorož, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32268,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 5 nocí, v termínu sobota 15. září 2018 až čtvrtek 20. září 2018, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10804,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Metropol Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Metropol, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 10. září 2018 až pátek 14. září 2018, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Metropol Polopenze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Metropol, v délce 4 nocí, v termínu pátek 31. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Slovenija Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Slovenija, v délce 4 nocí, v termínu úterý 27. listopad 2018 až sobota 1. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 9920,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 7 nocí, v termínu pátek 16. listopad 2018 až pátek 23. listopad 2018, s dopravou vlastní za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija, Portorož Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija, Portorož, v délce 5 nocí, v termínu pátek 14. září 2018 až středa 19. září 2018, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin, Portorož Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, Portorož, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 27. září 2018 až úterý 2. říjen 2018, s dopravou vlastní za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu středa 19. září 2018 až neděle 23. září 2018, s dopravou vlastní za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija, Portorož Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija, Portorož, v délce 10 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až sobota 22. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Camp Terme Čatež - Mobilhome Bez stravy First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Camp Terme Čatež - Mobilhome, v délce 5 nocí, v termínu neděle 23. prosinec 2018 až pátek 28. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 1982,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Toplice - Small Luxury Hotels Of The W Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Toplice - Small Luxury Hotels Of The W, v délce 2 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až pátek 14. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4595,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Park Eco Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj Park Eco, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou vlastní za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 13576,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Park Eco Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj Park Eco, v délce 2 nocí, v termínu pátek 19. říjen 2018 až neděle 21. říjen 2018, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 3017,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Park Eco Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj Park Eco, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 12232,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija, Portorož Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija, Portorož, v délce 4 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou vlastní za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13192,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 954 zájezdů


953 zájezdů

0 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.