Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Slovinsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 6 nocí, v termínu středa 13. červenec 2022 až úterý 19. červenec 2022, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické za výhodnou cenu 21180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 8 nocí, v termínu středa 6. červenec 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19856,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu středa 24. srpen 2022 až neděle 28. srpen 2022, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14868,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 7 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až pátek 21. říjen 2022, s dopravou vlastní za 108 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 6. srpen 2022 až středa 10. srpen 2022, s dopravou vlastní za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 5 nocí, v termínu úterý 23. srpen 2022 až neděle 28. srpen 2022, s dopravou vlastní za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 6 nocí, v termínu pátek 1. červenec 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14892,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 2 nocí, v termínu středa 23. listopad 2022 až pátek 25. listopad 2022, s dopravou vlastní za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 3309,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 6 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou vlastní za 155 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14214,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 6. srpen 2022 až středa 10. srpen 2022, s dopravou vlastní za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 12644,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 8 nocí, v termínu neděle 11. prosinec 2022 až pondělí 19. prosinec 2022, s dopravou vlastní za 166 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13760,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 16. červenec 2022 až středa 20. červenec 2022, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 12264,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 7 nocí, v termínu neděle 11. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou vlastní za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13902,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Portorož Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Portorož, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. červenec 2022 až sobota 23. červenec 2022, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 22473,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 24. listopad 2022 až neděle 27. listopad 2022, s dopravou vlastní za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5400,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 1730 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.