Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Slovinsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 5 nocí, v termínu pátek 4. srpen 2023 až středa 9. srpen 2023, s dopravou vlastní za 129 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 14297,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 4 nocí, v termínu středa 5. červenec 2023 až neděle 9. červenec 2023, s dopravou vlastní za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 2 nocí, v termínu úterý 31. říjen 2023 až čtvrtek 2. listopad 2023, s dopravou vlastní za 218 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4512,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Gh Portorož Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gh Portorož, v délce 3 nocí, v termínu sobota 7. říjen 2023 až úterý 10. říjen 2023, s dopravou vlastní za 193 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 5722,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 2 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 5504,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Toplice (Bled) Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Toplice (Bled), v délce 5 nocí, v termínu úterý 6. červen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až středa 26. duben 2023, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 18. listopad 2023 až sobota 2. prosinec 2023, s dopravou vlastní za 236 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 10. červen 2023 až sobota 24. červen 2023, s dopravou vlastní za 74 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. listopad 2023 až sobota 9. prosinec 2023, s dopravou vlastní za 243 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 22. duben 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 38530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 4. listopad 2023 až sobota 18. listopad 2023, s dopravou vlastní za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou vlastní za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až středa 19. duben 2023, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Livada Prestige Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Livada Prestige, v délce 14 nocí, v termínu sobota 8. červenec 2023 až sobota 22. červenec 2023, s dopravou vlastní za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39130,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 9432 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.