Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovinsko - Slovinsko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Kemp Terme Catez, Catez, Slovinsko Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kemp Terme Catez, Catez, Slovinsko, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5075,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Livada Prestige Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Livada Prestige, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou vlastní za 131 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 7590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Otočec Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Otočec, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou vlastní za 131 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 10790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 1 nocí, v termínu úterý 20. srpen 2019 až středa 21. srpen 2019, s dopravou vlastní za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4819,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 1 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou vlastní za 136 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 2975,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Metropol Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Metropol, v délce 6 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně za výhodnou cenu 12890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 9 nocí, v termínu pátek 25. říjen 2019 až neděle 3. listopad 2019, s dopravou vlastní za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19409,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 7 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 3 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až úterý 24. září 2019, s dopravou vlastní za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 9785,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 12. prosinec 2019 až středa 18. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 169 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12939,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa, v délce 4 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11439,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa, v délce 5 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou vlastní za 136 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12576,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 6 nocí, v termínu úterý 8. říjen 2019 až pondělí 14. říjen 2019, s dopravou vlastní za 104 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14270,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28597,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Hotel Slovenija – Lifeclass Hotels & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 10. červenec 2019 až neděle 21. červenec 2019, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 31457,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Metropol Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Metropol, v délce 7 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské za výhodnou cenu 15090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až středa 28. srpen 2019, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až středa 23. říjen 2019, s dopravou vlastní za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9780,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 906 zájezdů


906 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.