Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovinsko - Slovinsko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 5 nocí, v termínu pátek 25. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8692,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až středa 25. září 2019, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 11490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 7 nocí, v termínu středa 30. říjen 2019 až středa 6. listopad 2019, s dopravou vlastní za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 1 nocí, v termínu středa 25. prosinec 2019 až čtvrtek 26. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 124 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 2975,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 1 nocí, v termínu úterý 17. září 2019 až středa 18. září 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 4248,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 8 nocí, v termínu úterý 8. říjen 2019 až středa 16. říjen 2019, s dopravou vlastní za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18725,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 7 nocí, v termínu sobota 21. prosinec 2019 až sobota 28. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11713,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 28. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou vlastní za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6519,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Toplice Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Toplice, v délce 3 nocí, v termínu sobota 7. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Toplice Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Toplice, v délce 2 nocí, v termínu sobota 21. prosinec 2019 až pondělí 23. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 5090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Histrion Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Histrion, v délce 7 nocí, v termínu neděle 29. září 2019 až neděle 6. říjen 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11662,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Travelportal
Bohinj Eco Hotel Snídaně

Slovinsko Julské Alpy v luxusním 5star ubytování v Bohinj Eco Hotel, v délce 3 dní, v termínu středa 2. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní za 40 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 3206,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Livada Prestige Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Livada Prestige, v délce 3 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou vlastní za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Bernardin, v délce 5 nocí, v termínu úterý 1. říjen 2019 až neděle 6. říjen 2019, s dopravou vlastní za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12206,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Remisens Premium Metropol A Casa Rosa Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Remisens Premium Metropol A Casa Rosa, v délce 3 nocí, v termínu sobota 14. září 2019 až úterý 17. září 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 2 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až neděle 3. listopad 2019, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 6460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Kempinski Palace Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kempinski Palace, v délce 1 nocí, v termínu pondělí 25. listopad 2019 až úterý 26. listopad 2019, s dopravou vlastní za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 2975,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Hotel Toplice Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Toplice, v délce 2 nocí, v termínu středa 30. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou vlastní za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 5790,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 935 zájezdů


905 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.