Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovinsko - Slovinsko 2020

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Depandance San Simon Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Depandance San Simon Resort, v délce 5 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až neděle 26. červenec 2020, s dopravou vlastní za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 12285,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Haliaetum Mirta All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Haliaetum Mirta, v délce 7 nocí, v termínu středa 12. srpen 2020 až středa 19. srpen 2020, s dopravou vlastní za 129 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 18963,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Depandance San Simon Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Depandance San Simon Resort, v délce 4 nocí, v termínu úterý 22. září 2020 až sobota 26. září 2020, s dopravou vlastní za 170 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Haliaetum Mirta All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Haliaetum Mirta, v délce 5 nocí, v termínu úterý 29. září 2020 až neděle 4. říjen 2020, s dopravou vlastní za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Hotel Haliaetum Mirta All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Haliaetum Mirta, v délce 4 nocí, v termínu středa 7. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou vlastní za 185 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9120,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 945 zájezdů


911 zájezdů

0 zájezdů

34 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.