Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Slovinsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 10 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2024 až středa 21. srpen 2024, s dopravou vlastní za 322 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 12 nocí, v termínu úterý 9. duben 2024 až neděle 21. duben 2024, s dopravou vlastní za 198 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23262,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 14 nocí, v termínu sobota 1. červen 2024 až sobota 15. červen 2024, s dopravou vlastní za 251 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27958,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 12 nocí, v termínu pátek 12. červenec 2024 až středa 24. červenec 2024, s dopravou vlastní za 292 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42306,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Grand Toplice (Bled) Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Toplice (Bled), v délce 11 nocí, v termínu pátek 6. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33605,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 9 nocí, v termínu sobota 14. říjen 2023 až pondělí 23. říjen 2023, s dopravou vlastní za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 25047,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bernardin Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bernardin, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. listopad 2023 až sobota 9. prosinec 2023, s dopravou vlastní za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38976,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Mind Slovenija Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Portorož - Slovinsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mind Slovenija, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 17. červen 2024 až neděle 30. červen 2024, s dopravou vlastní za 267 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36545,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Terme Šmarješke Toplice Plná penze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slovinské lázně - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Terme Šmarješke Toplice, v délce 7 nocí, v termínu neděle 10. prosinec 2023 až neděle 17. prosinec 2023, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 49620,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj, v délce 4 nocí, v termínu úterý 24. říjen 2023 až sobota 28. říjen 2023, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 9485,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj, v délce 4 nocí, v termínu pátek 10. listopad 2023 až úterý 14. listopad 2023, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 9485,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj, v délce 4 nocí, v termínu úterý 31. říjen 2023 až sobota 4. listopad 2023, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 9485,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Jezero Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jezero, v délce 3 nocí, v termínu úterý 7. listopad 2023 až pátek 10. listopad 2023, s dopravou vlastní za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj, v délce 4 nocí, v termínu středa 22. listopad 2023 až neděle 26. listopad 2023, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 9485,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovinsko od Invia
Bohinj Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bohinj - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bohinj, v délce 4 nocí, v termínu pátek 20. říjen 2023 až úterý 24. říjen 2023, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 10725,- Kč.

Slovinsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovinsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovinsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovinsko

Super Last Minute Slovinsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovinsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovinsko dovolená - informace

All Inclusive Slovinsko

All Inclusive - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovinsko

Ultra All Inclusive Slovinsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovinsko - porovnáváme 711 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.