Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Vietnam 2018

Last Minute All Inclusive Vietnam od Invia
Pandanus Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phan Thiet - Vietnam, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Resort, v délce 10 nocí, v termínu pátek 23. březen 2018 až pondělí 2. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 58480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Vietnam od Invia
Pandanus Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Phan Thiet - Vietnam, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Resort, v délce 10 nocí, v termínu pátek 13. duben 2018 až pondělí 23. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 62638,- Kč.

Vietnam - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Vietnam od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Vietnam od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Vietnam dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Vietnam

Ultra All Inclusive Vietnam představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Vietnam - porovnáváme 361 zájezdů


326 zájezdů

0 zájezdů

35 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.