Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Guadeloupe

Last Minute All Inclusive Guadeloupe od Travelportal
Hotel La Caravelle All inclusive super last minute

Guadeloupe Grande Terre v luxusním 4star ubytování v Hotel La Caravelle, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. říjen až pátek 5. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 82990,- Kč.

Guadeloupe - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Guadeloupe od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Guadeloupe od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Guadeloupe dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Guadeloupe

All inclusive light - Guadeloupe znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Guadeloupe - porovnáváme 458 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.