Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Guadeloupe

Last Minute All Inclusive Guadeloupe od Invia
Fort Royal All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu středa 21. červenec 2021 až čtvrtek 29. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 68080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Guadeloupe od Travelportal
Hotel La Caravelle All inclusive first minute

Guadeloupe Grande Terre v luxusním 4star ubytování v Hotel La Caravelle, v délce 9 dní, v termínu pátek 8. říjen až sobota 16. říjen, s dopravou letecká za 110 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 88990,- Kč.

Guadeloupe - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Guadeloupe od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Guadeloupe od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Guadeloupe dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Guadeloupe

All inclusive light - Guadeloupe znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Guadeloupe - porovnáváme 240 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.