Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Kapverdské ostrovy Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Dunas Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Dunas Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Oasis Atlantico Belorizonte All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Atlantico Belorizonte, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Halos Casa Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Halos Casa Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. červen 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 34790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Voi Vila Do Farol All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Voi Vila Do Farol, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. červen 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 37190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Llana Resort (Ponta Preta) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Llana Resort (Ponta Preta), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 35390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Sol Dunas (Ponta Preta) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Dunas (Ponta Preta), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 33390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Llana Resort (Ponta Preta) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Llana Resort (Ponta Preta), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 34390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Palace Santa Maria All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Santa Maria, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 36590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Voi Vila Do Farol All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Voi Vila Do Farol, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Murdeira Village All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Murdeira Village, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 29390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Palace Santa Maria All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Santa Maria, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 59090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Dunas Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Dunas Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 56490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Touareg All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Touareg, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 11. červenec 2022 až pondělí 18. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 32148,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Palace Boavista All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Boavista, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 11. červenec 2022 až pondělí 18. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 35360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Touareg All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Touareg, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 11. červenec 2022 až pondělí 18. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 29677,- Kč.

Kapverdské ostrovy - informace o Last Minute

Last Minute - Kapverdské ostrovy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kapverdské ostrovy

Super Last Minute Kapverdské ostrovy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kapverdské ostrovy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kapverdské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Kapverdské ostrovy

All inclusive light - Kapverdské ostrovy znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kapverdské ostrovy

All Inclusive - Kapverdské ostrovy obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Kapverdské ostrovy - porovnáváme 835 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.