Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Kapverdské ostrovy Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Dunas Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Dunas Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 29. září 2022 až čtvrtek 13. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 46390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Oasis Atlantico Belorizonte All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Atlantico Belorizonte, v délce 14 nocí, v termínu pátek 30. září 2022 až pátek 14. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Oasis Atlantico Belorizonte All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Atlantico Belorizonte, v délce 7 nocí, v termínu pátek 30. září 2022 až pátek 7. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Tortuga Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Tortuga Beach, v délce 14 nocí, v termínu pátek 30. září 2022 až pátek 14. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Melia Llana Resort (Ponta Preta) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Llana Resort (Ponta Preta), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 6. říjen 2022 až čtvrtek 13. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 34590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Murdeira Village Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Murdeira Village Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 13. říjen 2022 až čtvrtek 20. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Voi Vila Do Farol All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Voi Vila Do Farol, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 13. říjen 2022 až čtvrtek 20. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 57 % za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Touareg All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Touareg, v délce 7 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až pátek 21. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 30796,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Iberostar Club Boa Vista All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Club Boa Vista, v délce 14 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až pátek 28. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 54157,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Touareg All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Touareg, v délce 14 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až pátek 4. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 55192,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Palace Boavista All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Boavista, v délce 7 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až pátek 28. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 44359,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Touareg All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Touareg, v délce 7 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až pátek 28. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 35482,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Iberostar Club Boa Vista All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Club Boa Vista, v délce 7 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až pátek 28. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 39139,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Halos Casa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Halos Casa Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 27. říjen 2022 až čtvrtek 10. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 36490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kapverdské ostrovy od Invia
Riu Palace Cabo Verde (Ponta Preta) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Cabo Verde (Ponta Preta), v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 27. říjen 2022 až čtvrtek 10. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 56790,- Kč.

Kapverdské ostrovy - informace o Last Minute

Last Minute - Kapverdské ostrovy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kapverdské ostrovy

Super Last Minute Kapverdské ostrovy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kapverdské ostrovy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kapverdské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Kapverdské ostrovy

All inclusive light - Kapverdské ostrovy znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kapverdské ostrovy

All Inclusive - Kapverdské ostrovy obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Kapverdské ostrovy - porovnáváme 242 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.