Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Rhodos Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Sunrise Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Hotel, v délce 3 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 11780,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Sunrise Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Hotel, v délce 3 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až sobota 15. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 11780,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Princess Andriana Resort & Spa Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Andriana Resort & Spa, v délce 3 nocí, v termínu středa 19. duben 2023 až sobota 22. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14594,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Sirene Beach All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sirene Beach, v délce 10 nocí, v termínu středa 26. duben 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 18799,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Venezia Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Venezia Resort, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 11703,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Lydia Maris All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lydia Maris, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 12909,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Argiro Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Argiro Village, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až středa 10. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 16784,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Rodos Princess Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rodos Princess Beach, v délce 3 nocí, v termínu středa 10. květen 2023 až sobota 13. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14041,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Lydia Maris All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lydia Maris, v délce 3 nocí, v termínu středa 10. květen 2023 až sobota 13. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 12909,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Princess Sun All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Sun, v délce 3 nocí, v termínu středa 10. květen 2023 až sobota 13. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 12504,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Lindos Breeze Beach Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lindos Breeze Beach, v délce 3 nocí, v termínu středa 10. květen 2023 až sobota 13. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 13275,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Atlantica Princess All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Princess, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. květen 2023 až sobota 20. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 25490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Mitsis Alila Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Alila Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 14. květen 2023 až středa 24. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 43990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Marianna Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marianna Palace, v délce 11 nocí, v termínu neděle 14. květen 2023 až čtvrtek 25. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Rhodos od Invia
Lindos Princess All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lindos Princess, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. květen 2023 až pondělí 22. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 26790,- Kč.

Rhodos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rhodos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Rhodos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Rhodos

Super Last Minute Rhodos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Rhodos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Rhodos dovolená - informace

All inclusive light Rhodos

All inclusive light Rhodos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rhodos

All Inclusive Rhodos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rhodos

Ultra All Inclusive Rhodos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rhodos - porovnáváme 3692 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.