Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Rakousko

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Das Alpenwelt Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zillertal Arena - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Das Alpenwelt Resort, v délce 6 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až úterý 22. červen 2021, s dopravou vlastní za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 13440,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Panorama All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Panorama, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 20. červen 2021, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 5355,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Vitalhotel Gosau All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vitalhotel Gosau, v délce 6 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 10750,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Haflingerhof (Wildschönau) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Alpbachtal / Wildschönau - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Wildschönau), v délce 6 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 8280,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hoppet All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hoppet, v délce 6 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 12900,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Gasthof Kirchenwirt Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gasthof Kirchenwirt, v délce 4 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6360,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Der Waldhof All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaprun / Zell am See - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Der Waldhof, v délce 3 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až úterý 22. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně za výhodnou cenu 9660,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Gasthof Kirchenwirt Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gasthof Kirchenwirt, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9540,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Lisi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lisi, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19122,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Kroneck Aschaber All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kroneck Aschaber, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 13683,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Parkhotel Gastein All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bad Gastein - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parkhotel Gastein, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6382,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Lifthotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lifthotel, v délce 5 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8630,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Katschberghof All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Katschberg - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Katschberghof, v délce 13 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pátek 2. červenec 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 29040,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Stadlmühle All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaprun / Zell am See - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Stadlmühle, v délce 6 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8700,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Katschberghof All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Katschberg - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Katschberghof, v délce 4 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9680,- Kč.

Rakousko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rakousko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rakousko dovolená - informace

All inclusive light Rakousko

All inclusive light - Rakousko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rakousko

All Inclusive - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rakousko

Ultra All Inclusive Rakousko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rakousko - porovnáváme 15608 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.