Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rakousko - Rakousko 2019

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Landgasthof Torrenerhof All inclusive super last minute

Rakousko Horní Rakousko v 3star ubytování v Landgasthof Torrenerhof, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 25. duben až neděle 28. duben, s dopravou vlastní popozítří. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 3116,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel-Garni Haflingerhof All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Rakousko Horní Rakousko v 3star ubytování v Hotel-Garni Haflingerhof, v délce 5 dní, v termínu neděle 28. duben až čtvrtek 2. květen, s dopravou vlastní za 6 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 2857,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Kirchenwirt Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kirchenwirt, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. duben 2019 až neděle 5. květen 2019, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9520,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Mondi-Holiday Bellevue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Bad Gastein - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mondi-Holiday Bellevue, v délce 5 nocí, v termínu neděle 28. duben 2019 až pátek 3. květen 2019, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 9282,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Gasthof Torrenerhof V Gollingu - All Inclusive All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gasthof Torrenerhof V Gollingu - All Inclusive, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 2. květen 2019 až středa 8. květen 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 6780,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Gasthof Batzinger All inclusive last minute

Rakousko Tyrolsko v 3star ubytování v Gasthof Batzinger, v délce 3 dní, v termínu pátek 3. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní za 11 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd levně v ceně 1760,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Landgasthof Ledererwirt – Geboltskirchen Léto All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Horní Rakousko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landgasthof Ledererwirt – Geboltskirchen Léto, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. květen 2019 až sobota 11. květen 2019, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8960,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Lifthotel V Kirchbergu - All Inclusive All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lifthotel V Kirchbergu - All Inclusive, v délce 5 nocí, v termínu neděle 5. květen 2019 až pátek 10. květen 2019, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8200,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Rodinný Hotel Mittagskogel All inclusive last minute

Rakousko Korutany v 3star ubytování v Rodinný Hotel Mittagskogel, v délce 3 dní, v termínu neděle 5. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní za 13 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd levně v ceně 2672,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Kirchenwirt Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kirchenwirt, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 9. květen 2019 až úterý 14. květen 2019, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6800,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Prázdninová vesnička Maltschacher See All inclusive last minute

Rakousko Korutany v 3star ubytování v Prázdninová vesnička Maltschacher See, v délce 4 dní, v termínu pátek 10. květen až pondělí 13. květen, s dopravou vlastní za 18 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd levně v ceně 2160,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Lifthotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lifthotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 10. květen 2019 až pondělí 20. květen 2019, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14930,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Park Hotel Gastein V Bad Hofgasteinu - All Inclusive All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bad Gastein - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Hotel Gastein V Bad Hofgasteinu - All Inclusive, v délce 5 nocí, v termínu pátek 10. květen 2019 až středa 15. květen 2019, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5650,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel Löffele All inclusive last minute

Rakousko Korutany v 3star ubytování v Hotel Löffele, v délce 3 dní, v termínu úterý 14. květen až čtvrtek 16. květen, s dopravou vlastní za 22 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd levně v ceně 3038,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Der Waldhof All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaprun / Zell am See - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Der Waldhof, v délce 12 nocí, v termínu sobota 18. květen 2019 až čtvrtek 30. květen 2019, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 31144,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Lifthotel Kirchberg In Tirol All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Tyrolsko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lifthotel Kirchberg In Tirol, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9490,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Kroneck All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kitzbühel / Mittersill - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kroneck, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 11603,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Gasthof Andrelwirt All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rauris - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gasthof Andrelwirt, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10640,- Kč.

Rakousko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rakousko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rakousko dovolená - informace

All inclusive light Rakousko

All inclusive light - Rakousko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rakousko

All Inclusive - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rakousko

Ultra All Inclusive Rakousko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rakousko - porovnáváme 5917 zájezdů


5725 zájezdů

0 zájezdů

192 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.