Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Rakousko Last Minute All Inclusive

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Penzion Unterbräu All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Penzion Unterbräu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8478,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Vitalhotel Gosau All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vitalhotel Gosau, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18130,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Scol Sporthotel Grossglockner All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Matrei / Kals - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Scol Sporthotel Grossglockner, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 14620,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hubertus All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mölltal / Ankogel - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hubertus, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8568,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hoppet All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hoppet, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až pátek 22. září 2023, s dopravou vlastní za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11960,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Scol Zillertal All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Scol Zillertal, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6300,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hoppet All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hoppet, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17940,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Post All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Post, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 5224,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Tante Frida All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochkönig - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tante Frida, v délce 3 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až pondělí 25. září 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9675,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Ferien Glocknerhof All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korutany - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ferien Glocknerhof, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až pátek 29. září 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 16080,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Post All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Post, v délce 2 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 3483,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Sporthotel Tilerhof Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sporthotel Tilerhof, v délce 6 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až čtvrtek 28. září 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17040,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Sonne All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sonne, v délce 5 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 18750,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Wellnesshotel Kendler (Saalbach) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellnesshotel Kendler (Saalbach), v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30250,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hoppet All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hoppet, v délce 6 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až pátek 29. září 2023, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17940,- Kč.

Rakousko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rakousko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rakousko dovolená - informace

All inclusive light Rakousko

All inclusive light - Rakousko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rakousko

All Inclusive - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rakousko

Ultra All Inclusive Rakousko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rakousko - porovnáváme 4383 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.