Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Rakousko Last Minute All Inclusive

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Penzion Unterbräu All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Penzion Unterbräu, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 11. srpen 2022 až pondělí 15. srpen 2022, s dopravou vlastní za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6630,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Penzion Unterbräu All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Penzion Unterbräu, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 11. srpen 2022 až úterý 16. srpen 2022, s dopravou vlastní za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8220,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Penzion Unterbräu All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Penzion Unterbräu, v délce 4 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až čtvrtek 18. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6360,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hubertus All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mölltal / Ankogel - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hubertus, v délce 4 nocí, v termínu úterý 16. srpen 2022 až sobota 20. srpen 2022, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 7920,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hubertus All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mölltal / Ankogel - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hubertus, v délce 3 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až sobota 20. srpen 2022, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 5940,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Penzion Unterbräu All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skiwelt Brixental - Rakousko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Penzion Unterbräu, v délce 5 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až pondělí 22. srpen 2022, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7950,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Aparthotel Adler All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Adler, v délce 2 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až pátek 19. srpen 2022, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 8470,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Toni Hotel Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kaprun / Zell am See - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Toni Hotel, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8600,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Gut Raunerhof All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Gut Raunerhof, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6835,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Scol Zillertal All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Scol Zillertal, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 7775,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Planai Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Planai, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9570,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Amadeus - Micheluzzi Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amadeus - Micheluzzi, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7155,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Amadeus - Micheluzzi All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amadeus - Micheluzzi, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 7889,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Johanneshof Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Johanneshof, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4830,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Johanneshof Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Johanneshof, v délce 3 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až pondělí 22. srpen 2022, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4500,- Kč.

Rakousko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rakousko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rakousko dovolená - informace

All inclusive light Rakousko

All inclusive light - Rakousko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rakousko

All Inclusive - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rakousko

Ultra All Inclusive Rakousko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rakousko - porovnáváme 8641 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.