Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie - Itálie 2019

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Aparthotel Dolomiti Sul Mare All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Dolomiti Sul Mare, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až sobota 6. červenec 2019, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10010,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Futura Club Baja Bianca**** - Capo Coda Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Futura Club Baja Bianca**** - Capo Coda Cavallo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až sobota 6. červenec 2019, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16830,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Futura Club Spiagge Bianche All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Futura Club Spiagge Bianche, v délce 7 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27590,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15090,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Green Garden All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Green Garden, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 18900,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Club Le Castella**** - Capo Rizzuto Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Club Le Castella**** - Capo Rizzuto, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 11224,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15090,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Voi Baia Di Tindari Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Voi Baia Di Tindari Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 27130,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Garden Resort Calabria All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Garden Resort Calabria, v délce 14 nocí, v termínu pátek 12. červenec 2019 až pátek 26. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47559,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Blu Hotel Morisco Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blu Hotel Morisco Village, v délce 11 nocí, v termínu sobota 13. červenec 2019 až středa 24. červenec 2019, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. červenec 2019 až neděle 21. červenec 2019, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15090,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Garden Resort Calabria All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Garden Resort Calabria, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 46628,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Britannia Excelsior All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lombardie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Britannia Excelsior, v délce 3 nocí, v termínu pátek 19. červenec 2019 až pondělí 22. červenec 2019, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7380,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Dolmen Sport All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolmen Sport, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15690,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Unahotels Naxos Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Unahotels Naxos Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28940,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Marina A Villa Delfa Pig – Caorle All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Marina A Villa Delfa Pig – Caorle, v délce 4 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až čtvrtek 25. červenec 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7380,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17290,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villa Delle Rose All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trentino - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Delle Rose, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25565,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 8811 zájezdů


8333 zájezdů

0 zájezdů

478 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.