Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Itálie

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Sporthotel Kurzras All inclusive super last minute

Itálie Ortler Skiarena v 3star ubytování v Sporthotel Kurzras, v délce 5 dní, v termínu pondělí 5. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní za -76 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 7380,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Luna Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bibione - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Luna, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18766,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Luna Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bibione - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Luna, v délce 4 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až úterý 22. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 10720,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villa Paradiso Village (Passignano) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Umbrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Paradiso Village (Passignano), v délce 5 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně za výhodnou cenu 6945,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Dolomiti Sul Mare All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolomiti Sul Mare, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15220,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu Village Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu Village, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 17933,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Marina Del Marchese Beach Resort (Botricello) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Del Marchese Beach Resort (Botricello), v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11345,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Majestic All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Majestic, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 9539,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Esse Sunbeach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Esse Sunbeach, v délce 4 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8960,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Cavallino Lovely Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paganella - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cavallino Lovely, v délce 4 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6681,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Luna Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bibione - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Luna, v délce 6 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16106,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Leonardo Da Vinci All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Da Vinci, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 7130,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Dolcestate All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolcestate, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 22520,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Arco Smart Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Arco Smart, v délce 5 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9600,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Magic Life Calabria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Magic Life Calabria, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až pátek 2. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 26990,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 20494 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.