Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie - Itálie 2020

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Valtur Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Valtur Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa Marina, v délce 7 nocí, v termínu sobota 2. květen 2020 až sobota 9. květen 2020, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 19074,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
San Remo Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu San Remo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až sobota 16. květen 2020, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Britannia Excelsior Pig- Cadenabbia / Lago Di All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Lombardie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Britannia Excelsior Pig- Cadenabbia / Lago Di Como, v délce 3 nocí, v termínu úterý 12. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5640,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Eraclea Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eraclea Mare - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Eraclea Palace, v délce 5 nocí, v termínu neděle 17. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou vlastní za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 11390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Eraclea Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eraclea Mare - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Eraclea Palace, v délce 6 nocí, v termínu neděle 17. květen 2020 až sobota 23. květen 2020, s dopravou vlastní za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13690,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Riccio All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Riccio, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. květen 2020 až sobota 30. květen 2020, s dopravou vlastní za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 7183,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Shardana**** - Santa Reparata All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Shardana**** - Santa Reparata, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. květen 2020 až sobota 6. červen 2020, s dopravou vlastní za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12500,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Futura Club Torre Rinalda**** - Torre Rinalda Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Futura Club Torre Rinalda**** - Torre Rinalda, v délce 7 nocí, v termínu neděle 31. květen 2020 až neděle 7. červen 2020, s dopravou vlastní za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11110,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Torreserena Village**** - Marina Di Ginosa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Torreserena Village**** - Marina Di Ginosa, v délce 7 nocí, v termínu neděle 31. květen 2020 až neděle 7. červen 2020, s dopravou vlastní za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16320,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Nicolaus Club Prime Orosei Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nicolaus Club Prime Orosei Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. červen 2020 až sobota 20. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Th Capo Calava Village 50+ Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Th Capo Calava Village 50+, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červen 2020 až neděle 14. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy vhodné pro seniory za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Paradiso Village All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Umbrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradiso Village, v délce 5 nocí, v termínu úterý 9. červen 2020 až neděle 14. červen 2020, s dopravou vlastní za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 6290,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Le Dune Beach Club 50+ Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Dune Beach Club 50+, v délce 11 nocí, v termínu středa 10. červen 2020 až neděle 21. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy vhodné pro seniory za výhodnou cenu 25590,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Club Esse Sun Beach Di– Lido Di Squillace / All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Club Esse Sun Beach Di– Lido Di Squillace / Catanzaro, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 11. červen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou vlastní za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8440,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Baia Santa Barbara S Bazénem All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara S Bazénem, v délce 9 nocí, v termínu pátek 12. červen 2020 až neděle 21. červen 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16944,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Villa Delle Rose**** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Villa Delle Rose****, v délce 3 nocí, v termínu neděle 14. červen 2020 až středa 17. červen 2020, s dopravou vlastní za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 4462,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Golf Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trentino - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golf Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. červen 2020 až pondělí 22. červen 2020, s dopravou vlastní za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10155,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Paradiso Village All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Umbrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradiso Village, v délce 5 nocí, v termínu úterý 16. červen 2020 až neděle 21. červen 2020, s dopravou vlastní za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně za výhodnou cenu 6290,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 7739 zájezdů


7235 zájezdů

0 zájezdů

504 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.