Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Itálie

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. říjen 2021 až sobota 6. listopad 2021, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16445,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Cristallo Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cristallo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. říjen 2021 až sobota 6. listopad 2021, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13968,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Kursaal Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursaal, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13968,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Kursaal Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursaal, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13968,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16042,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ferretti Beach Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rimini - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ferretti Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13968,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16042,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Germania All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lido di Jesolo - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Germania, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 12106,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. listopad 2021 až sobota 4. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16042,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. prosinec 2021 až sobota 11. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16042,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Kursaal Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kursaal, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. prosinec 2021 až sobota 11. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13968,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Stegerhaus All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Stegerhaus, v délce 2 nocí, v termínu sobota 11. prosinec 2021 až pondělí 13. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2890,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parc Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Parc Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. prosinec 2021 až sobota 18. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 16042,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Stegerhaus All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Stegerhaus, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 13. prosinec 2021 až středa 15. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2890,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Stegerhaus All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Stegerhaus, v délce 2 nocí, v termínu středa 15. prosinec 2021 až pátek 17. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2890,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 13329 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.