Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie - Itálie 2019

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Baia Santa Barbara *** - Rodi Garganico All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara *** - Rodi Garganico, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16600,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel San Remo*** All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel San Remo***, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17500,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Hotel Residence Baia Santa Barbara All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Hotel Residence Baia Santa Barbara, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14900,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel La Giurlita**** - Torre Mozza Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel La Giurlita**** - Torre Mozza, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23570,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Meditur Village**** - Specchiola Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Meditur Village**** - Specchiola, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21100,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alborèa Ecolodge Resort***** - Castellaneta Marina All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alborèa Ecolodge Resort***** - Castellaneta Marina, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24260,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Fiesta Garden Beach Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fiesta Garden Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 21279,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Green Garden All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Green Garden, v délce 7 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 14733,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Aldiana Club Calabria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aldiana Club Calabria, v délce 5 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 21353,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Costa Degli Dei All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Costa Degli Dei, v délce 7 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 23849,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel San Remo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel San Remo, v délce 9 nocí, v termínu pátek 30. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou autobus a odjezdem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 16060,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Baia Santa Barbara All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara, v délce 7 nocí, v termínu sobota 31. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14144,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Park Hotel Paglianza Paradiso S Bazénem Eu– All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Hotel Paglianza Paradiso S Bazénem Eu– Peschici, v délce 7 nocí, v termínu sobota 31. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16830,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Granvalentino Village**** - Castellaneta Marina All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Granvalentino Village**** - Castellaneta Marina, v délce 7 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Granada All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Granada, v délce 6 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 8224,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Golf Hotel Folgaria All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Folgaria / Lavarone - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golf Hotel Folgaria, v délce 6 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8646,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Serenè Village**** - Marinella Di Cutro All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Serenè Village**** - Marinella Di Cutro, v délce 7 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Blu Hotel Acquaseria All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tonale/Ponte di Legno - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blu Hotel Acquaseria, v délce 10 nocí, v termínu středa 4. září 2019 až sobota 14. září 2019, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17290,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 9010 zájezdů


8472 zájezdů

0 zájezdů

538 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.