Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie 2018

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Nautilus**** - Pesaro Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nautilus**** - Pesaro, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29710,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Hotel Azzurra Club Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Azzurra Club, v délce 3 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 22. srpen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7800,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Monte Bondone - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, v délce 4 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 23. srpen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 6760,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Meridianus Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lignano - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Meridianus, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Monte Bondone - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 10140,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Fiesta Athenee Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Fiesta Athenee Palace, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34186,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Granada All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Granada, v délce 3 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 4890,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Valle Clavia Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Apulská oblast (Puglia) - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Valle Clavia, v délce 3 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11310,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Itaca Club Nausicaa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Itaca Club Nausicaa, v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 19210,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Nautilus**** - Pesaro Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nautilus**** - Pesaro, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24780,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Liscia Eldi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Liscia Eldi, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 34321,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Orchidea All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Orchidea, v délce 5 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 6590,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ti Blu All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Basilicata - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ti Blu, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14890,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Costa Azzurra All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Costa Azzurra, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 15187,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Golf Hotel Folgaria All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Folgaria / Lavarone - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golf Hotel Folgaria, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. září 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10815,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Hotel Dante All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dante, v délce 10 nocí, v termínu neděle 2. září 2018 až středa 12. září 2018, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18076,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Park Hotel Paglianza Paradiso All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Hotel Paglianza Paradiso, v délce 14 nocí, v termínu neděle 2. září 2018 až neděle 16. září 2018, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 29479,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 8765 zájezdů


8412 zájezdů

0 zájezdů

353 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.