Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Itálie Last Minute All Inclusive

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Brucoli Village All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Brucoli Village, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. srpen 2022 až sobota 20. srpen 2022, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32340,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Eraclea Palace All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Eraclea Mare - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Eraclea Palace, v délce 6 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až sobota 20. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Serena Majestic Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Serena Majestic Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27000,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
San Domenico Family Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu San Domenico Family, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24780,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Futura Club Itaca Nausicaa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Futura Club Itaca Nausicaa, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22070,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Ventaclub Bagamoyo All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ventaclub Bagamoyo, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27440,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Serene Village All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Serene Village, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29870,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Borgo Del Principe Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Borgo Del Principe, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26550,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Valtur Calabria Otium Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Valtur Calabria Otium Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30980,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Sibari Green Village (Cassano Allo Ionio) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sibari Green Village (Cassano Allo Ionio), v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29430,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Unahotels Naxos Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Unahotels Naxos Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. srpen 2022 až pondělí 22. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 44208,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Eraclea Palace All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Eraclea Mare - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Eraclea Palace, v délce 5 nocí, v termínu úterý 16. srpen 2022 až neděle 21. srpen 2022, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Baia Aranzos Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Baia Aranzos, v délce 14 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až středa 31. srpen 2022, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59332,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Baia Aranzos Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Baia Aranzos, v délce 7 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až středa 24. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 44674,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Luna Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bibione - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Luna, v délce 9 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až neděle 28. srpen 2022, s dopravou autobus a odjezdem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23110,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 12125 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.