Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Itálie Last Minute All Inclusive

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Serene Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Serene Village, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou vlastní za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21630,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Leonardo Da Vinci All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Da Vinci, v délce 4 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou vlastní za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9860,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Calaserena (Maracalagonis) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Calaserena (Maracalagonis), v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67690,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Futura Club Colostrai Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Futura Club Colostrai, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 31390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Futura Club Colostrai Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Futura Club Colostrai, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou vlastní za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 30190,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Sole All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sole, v délce 5 nocí, v termínu pátek 2. červen 2023 až středa 7. červen 2023, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13490,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Futura Club Spiagge Bianche Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Futura Club Spiagge Bianche, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 14079,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Baja Bianca Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Baja Bianca, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14390,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Hotel Torre Moresca All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Torre Moresca, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32100,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Schneeberg Family Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Tyrolsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Schneeberg Family Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až pátek 16. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 42420,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Azzurra All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Azzurra, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14280,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Club Sikania Resort (Butera) Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Sikania Resort (Butera), v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 13502,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Th Porto Ada Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalábrie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Th Porto Ada Village, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15120,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Serena Majestic Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Serena Majestic Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 4. červen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19040,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Calaserena (Maracalagonis) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Calaserena (Maracalagonis), v délce 11 nocí, v termínu neděle 4. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46590,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 20187 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.