Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie - Itálie 2019

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Sporthotel Kurzras Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Val Senales - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sporthotel Kurzras, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až pátek 26. duben 2019, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 6880,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Sporthotel Kurzras Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Val Senales - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sporthotel Kurzras, v délce 4 nocí, v termínu pátek 26. duben 2019 až úterý 30. duben 2019, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 6880,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villa Delle Rose All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Trentino - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Delle Rose, v délce 14 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až sobota 11. květen 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20323,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Riccio All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Riccio, v délce 8 nocí, v termínu pátek 3. květen 2019 až sobota 11. květen 2019, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 6645,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Dolcestate All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Dolcestate, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. květen 2019 až sobota 11. květen 2019, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16530,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Parkhotel Kursaal Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rimini - Itálie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Parkhotel Kursaal, v délce 5 nocí, v termínu sobota 4. květen 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 12001,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Nautilus**** - Pesaro Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nautilus**** - Pesaro, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. květen 2019 až sobota 18. květen 2019, s dopravou vlastní za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13800,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villa Delle Rose All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Trentino - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Delle Rose, v délce 6 nocí, v termínu úterý 14. květen 2019 až pondělí 20. květen 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8521,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Caesar Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sicílie - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Caesar Palace, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. květen 2019 až pátek 24. květen 2019, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 15953,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Eraclea Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eraclea Mare - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Eraclea Palace, v délce 4 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až čtvrtek 23. květen 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 6490,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Hotel Misurina All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cortina d´Ampezzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Misurina, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 20. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 7614,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Hotel Misurina All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cortina d´Ampezzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Misurina, v délce 7 nocí, v termínu úterý 21. květen 2019 až úterý 28. květen 2019, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 9099,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Hotel Misurina All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cortina d´Ampezzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Misurina, v délce 5 nocí, v termínu úterý 21. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 6364,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Grand Hotel Misurina All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cortina d´Ampezzo - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Misurina, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 9216,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Elite All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Elite, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 11890,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Villaggio Riccio All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Riccio, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 5180,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Hotel Athena Resort All inclusive

Itálie Sicílie v luxusním 4star ubytování v Hotel Athena Resort, v délce 4 dní, v termínu pátek 24. květen až pondělí 27. květen, s dopravou vlastní za 32 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd levně v ceně 4401,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Cormoran All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Cormoran, v délce 6 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až pátek 31. květen 2019, s dopravou vlastní za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13090,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 8736 zájezdů


8258 zájezdů

0 zájezdů

478 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.