Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Karpathos Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 7 nocí, v termínu úterý 29. srpen 2023 až úterý 5. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 154 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 35510,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 14 nocí, v termínu pátek 7. červenec 2023 až pátek 21. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 48090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 14 nocí, v termínu pátek 7. červenec 2023 až pátek 21. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 50190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Konstantinos Palace Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Konstantinos Palace, v délce 9 nocí, v termínu úterý 8. srpen 2023 až čtvrtek 17. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 38966,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 10. srpen 2023 až úterý 22. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 55862,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Konstantinos Palace Plná penze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Konstantinos Palace, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 27. červenec 2023 až úterý 8. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 53174,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Plná penze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 10. srpen 2023 až úterý 15. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32549,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Konstantinos Palace Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Konstantinos Palace, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. srpen 2023 až pátek 25. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 143 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 3. srpen 2023 až čtvrtek 10. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35029,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 31. srpen 2023 až úterý 12. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 48566,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Konstantinos Palace Plná penze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Konstantinos Palace, v délce 14 nocí, v termínu pátek 9. červen 2023 až pátek 23. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 51831,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Konstantinos Palace Plná penze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Konstantinos Palace, v délce 14 nocí, v termínu pátek 16. červen 2023 až pátek 30. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 53901,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 14 nocí, v termínu úterý 5. září 2023 až úterý 19. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 161 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 54326,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Plná penze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 7 nocí, v termínu pátek 15. září 2023 až pátek 22. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 171 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 38198,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Alimounda Mare Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alimounda Mare, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. květen 2023 až čtvrtek 25. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 25909,- Kč.

Karpathos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Karpathos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Karpathos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Karpathos - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Karpathos

Super Last Minute Karpathos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Karpathos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Karpathos dovolená - informace

All inclusive light Karpathos

All inclusive light Karpathos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Karpathos

All Inclusive Karpathos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Karpathos

Ultra All Inclusive Karpathos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Karpathos - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.