Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Last Minute All Inclusive Karpathos - Karpathos 2019/2020

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Bluu Bahari All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluu Bahari, v délce 7 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 264 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 18967,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Karpathos od Invia
Bluu Bahari All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Karpathos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluu Bahari, v délce 7 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až úterý 28. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 278 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 19417,- Kč.

Karpathos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Karpathos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Karpathos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Karpathos - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Karpathos

Super Last Minute Karpathos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Karpathos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Karpathos dovolená - informace

All inclusive light Karpathos

All inclusive light Karpathos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Karpathos

All Inclusive Karpathos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Karpathos

Ultra All Inclusive Karpathos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Karpathos - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.