Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Velká Británie - Velká Británie 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Travelportal
Highlands Golfing Experience Snídaně

Velká Británie Skotsko v luxusním 5star ubytování v Highlands Golfing Experience, v délce 6 dní, v termínu středa 8. květen až pondělí 13. květen, s dopravou vlastní za 46 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 43090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Plaza On The River Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Plaza On The River, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 16. květen 2019 až neděle 19. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26133,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Rosewood London Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rosewood London, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 124 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 33022,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Me By Melia London Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Me By Melia London, v délce 2 nocí, v termínu pátek 19. červenec 2019 až neděle 21. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 118 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23377,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
London Hilton On Park Lane Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu London Hilton On Park Lane, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 25. duben 2019 až neděle 28. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29374,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
London Hilton On Park Lane Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu London Hilton On Park Lane, v délce 2 nocí, v termínu pátek 20. prosinec 2019 až neděle 22. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 272 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19997,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
St James Hotel And Club Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St James Hotel And Club, v délce 2 nocí, v termínu pátek 25. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 216 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 22981,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
London Hilton On Park Lane Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu London Hilton On Park Lane, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 8. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 138 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 39313,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Plaza On The River Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Plaza On The River, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 12. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 173 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 27849,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Rosewood London Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rosewood London, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. květen 2019 až neděle 12. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29761,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
The Kensington Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Kensington, v délce 2 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až neděle 20. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 209 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18558,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Rosewood London Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rosewood London, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. květen 2019 až neděle 19. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 19989,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Travelportal
Hotel Mercure Kensington Snídaně first minute

Prázdniny Velká Británie Londýn v luxusním 4star ubytování v Hotel Mercure Kensington, v délce 3 dní, v termínu pátek 23. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecká za 153 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd levně v ceně 8980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
K+K George Hotel Bez stravy

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Londýn - Velká Británie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu K+K George Hotel, v délce 4 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až středa 1. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24275,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Dysart Sea View Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Skotsko - Velká Británie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dysart Sea View, v délce 6 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až pátek 19. duben 2019, s dopravou vlastní za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Tay Loch Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Skotsko - Velká Británie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tay Loch, v délce 6 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až pátek 27. září 2019, s dopravou vlastní za 182 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17799,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Glebe Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Skotsko - Velká Británie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Glebe, v délce 6 nocí, v termínu sobota 17. srpen 2019 až pátek 23. srpen 2019, s dopravou vlastní za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6458,- Kč.

Last Minute All Inclusive Velká Británie od Invia
Wellesley Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Skotsko - Velká Británie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellesley, v délce 6 nocí, v termínu sobota 10. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou vlastní za 140 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5862,- Kč.

Velká Británie - informace o Last Minute

Last Minute - Velká Británie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Velká Británie

Super Last Minute Velká Británie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Velká Británie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Velká Británie dovolená - informace

All Inclusive Velká Británie

All Inclusive - Velká Británie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Velká Británie

Ultra All Inclusive Velká Británie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Velká Británie - porovnáváme 377 zájezdů


308 zájezdů

0 zájezdů

69 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.