Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie - Francouzská Polynésie 2019/2020

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Travelportal
Hotelový komplex The Brando All inclusive super last minute

Francouzská Polynésie Tahiti v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex The Brando, v délce 12 dní, v termínu sobota 19. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 544990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 14 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až úterý 19. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 226680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 14 nocí, v termínu úterý 14. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 226680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu neděle 1. březen 2020 až čtvrtek 12. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 136 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 181780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 12. březen 2020 až pondělí 23. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 181780,- Kč.

Francouzská Polynésie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Francouzská Polynésie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Francouzská Polynésie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Francouzská Polynésie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Francouzská Polynésie - porovnáváme 481 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

31 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.