Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie - Francouzská Polynésie 2019

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu úterý 7. květen 2019 až sobota 18. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu úterý 14. květen 2019 až sobota 25. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Travelportal
Hotelový komplex The Brando All inclusive first minute

Francouzská Polynésie Tahiti v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex The Brando, v délce 13 dní, v termínu sobota 8. červen až čtvrtek 20. červen, s dopravou letecká za 77 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 466990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 20. červen 2019 až pondělí 1. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až čtvrtek 22. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214290,- Kč.

Francouzská Polynésie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Francouzská Polynésie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Francouzská Polynésie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Francouzská Polynésie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Francouzská Polynésie - porovnáváme 486 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

36 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.