Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Francouzská Polynésie

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Manava Beach Resort Polopenze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Manava Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 124780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Manava Beach Resort Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Manava Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Manava Beach Resort Plná penze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Manava Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 133680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Les Tipaniers Snídaně Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Les Tipaniers, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Les Tipaniers Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Les Tipaniers, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Les Tipaniers Polopenze Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Les Tipaniers, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Invia
Les Tipaniers Plná penze Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Moorea - Francouzská Polynésie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Les Tipaniers, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 110580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Francouzská Polynésie od Travelportal
Le Meridien Bora Bora / Intercontinental Resort Snídaně first minute

Francouzská Polynésie Bora Bora v 0star ubytování v Le Meridien Bora Bora / Intercontinental Resort, v délce 13 dní, v termínu pátek 15. duben až středa 27. duben, s dopravou letecká za 170 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 139990,- Kč.

Francouzská Polynésie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Francouzská Polynésie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Francouzská Polynésie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Francouzská Polynésie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie

Ultra All Inclusive Francouzská Polynésie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Francouzská Polynésie - porovnáváme 1 zájezd
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.