Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maďarsko - Maďarsko 2019

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 4 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až úterý 2. duben 2019, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 3 nocí, v termínu neděle 31. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 6811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 5067,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 4 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až úterý 9. duben 2019, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 6756,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 3 nocí, v termínu neděle 7. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 5067,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Greenfield Hotel Golf And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Greenfield Hotel Golf And Spa, v délce 6 nocí, v termínu středa 10. duben 2019 až úterý 16. duben 2019, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 15. duben 2019 až středa 17. duben 2019, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 4692,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až pátek 26. duben 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Travelportal
Hotel Marina All inclusive

Maďarsko Balaton v 3star ubytování v Hotel Marina, v délce 4 dní, v termínu sobota 27. duben až úterý 30. duben, s dopravou vlastní za 35 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd levně v ceně 4440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Travelportal
Hotel Marina All inclusive

Maďarsko Balaton v 3star ubytování v Hotel Marina, v délce 4 dní, v termínu sobota 27. duben až úterý 30. duben, s dopravou vlastní za 35 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd levně v ceně 3341,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 3 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až úterý 30. duben 2019, s dopravou vlastní za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 5067,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Aqua All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Aqua, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až středa 1. květen 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 2. květen 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou vlastní za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 9512,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Aphrodite Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 7hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aphrodite, v délce 3 nocí, v termínu středa 8. květen 2019 až sobota 11. květen 2019, s dopravou vlastní za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5574,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Aqua All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Aqua, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 9. květen 2019 až čtvrtek 16. květen 2019, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12358,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Greenfield Hotel Golf And Spa Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 7hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Greenfield Hotel Golf And Spa, v délce 5 nocí, v termínu sobota 11. květen 2019 až čtvrtek 16. květen 2019, s dopravou vlastní za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 9240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Bük, v délce 7 nocí, v termínu úterý 14. květen 2019 až úterý 21. květen 2019, s dopravou vlastní za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15963,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Thermal All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thermal, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 16. květen 2019 až neděle 19. květen 2019, s dopravou vlastní za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy sportovní, golfové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 7600,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 1365 zájezdů


1318 zájezdů

0 zájezdů

47 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.