Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Maďarsko

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea, v délce 4 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až neděle 31. říjen 2021, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 8550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Travelportal
Park Inn By Radisson Hotel And Spa Zalakaros  All inclusive super last minute

Maďarsko Zalakaros v 1star ubytování v Park Inn By Radisson Hotel And Spa Zalakaros , v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 28. říjen až neděle 31. říjen, s dopravou vlastní zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 7930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 3 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až pátek 5. listopad 2021, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa) Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa), v délce 4 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až středa 10. listopad 2021, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 7185,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 8. listopad 2021 až pátek 12. listopad 2021, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa) All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa), v délce 6 nocí, v termínu pondělí 8. listopad 2021 až neděle 14. listopad 2021, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 11772,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa) Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adventor (Ex. Greenfield Golf & Spa), v délce 4 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až středa 17. listopad 2021, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 6585,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 18. listopad 2021 až středa 24. listopad 2021, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 13440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea, v délce 4 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až úterý 23. listopad 2021, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 8550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 4 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až úterý 23. listopad 2021, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Ensana Thermal Hévíz Health Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 6 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až čtvrtek 25. listopad 2021, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 13421,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 5 nocí, v termínu neděle 21. listopad 2021 až pátek 26. listopad 2021, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně za výhodnou cenu 12550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Ensana Thermal Hévíz Health Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 2 nocí, v termínu sobota 27. listopad 2021 až pondělí 29. listopad 2021, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 5390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. listopad 2021 až čtvrtek 2. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 6 nocí, v termínu neděle 28. listopad 2021 až sobota 4. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 13440,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 4243 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.