Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maďarsko - Maďarsko 2019

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Travelportal
Hotel Marina All inclusive super last minute

Maďarsko Balaton v 3star ubytování v Hotel Marina, v délce 4 dní, v termínu sobota 25. květen až úterý 28. květen, s dopravou vlastní dnes. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 3930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Zalakaros, Park Inn****, Speciální Jarní All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Zalakaros, Park Inn****, Speciální Jarní Nabídka -, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 3850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 2 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až pátek 31. květen 2019, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Bük, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15963,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 3 nocí, v termínu úterý 4. červen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Marina V Balatonfüred All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Marina V Balatonfüred, v délce 5 nocí, v termínu neděle 9. červen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Greenfield Hotel Golf And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Greenfield Hotel Golf And Spa, v délce 2 nocí, v termínu středa 12. červen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Resort Aqua All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Resort Aqua, v délce 2 nocí, v termínu sobota 15. červen 2019 až pondělí 17. červen 2019, s dopravou vlastní za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Bük, v délce 7 nocí, v termínu neděle 16. červen 2019 až neděle 23. červen 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15963,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Aphrodite Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aphrodite, v délce 5 nocí, v termínu neděle 16. červen 2019 až pátek 21. červen 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Venus Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Venus, v délce 3 nocí, v termínu úterý 18. červen 2019 až pátek 21. červen 2019, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5784,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Belenus Thermal Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belenus Thermal Hotel, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. červen 2019 až neděle 23. červen 2019, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Venus Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Venus, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 24. červen 2019 až sobota 29. červen 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9640,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Venus Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Venus, v délce 3 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až pondělí 1. červenec 2019, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 5206,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 8050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 4 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou vlastní za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Venus Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Venus, v délce 4 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou vlastní za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 7697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Thermal All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thermal, v délce 6 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou vlastní za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy sportovní, golfové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 12950,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 1199 zájezdů


1147 zájezdů

0 zájezdů

52 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.