Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maďarsko - Maďarsko 2021

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 5 , v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 4. březen 2021 až úterý 9. březen 2021, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 10568,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 3 nocí, v termínu úterý 16. březen 2021 až pátek 19. březen 2021, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 9 nocí, v termínu sobota 20. březen 2021 až pondělí 29. březen 2021, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 17515,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel) Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel), v délce 2 nocí, v termínu neděle 21. březen 2021 až úterý 23. březen 2021, s dopravou vlastní za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3720,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn, v délce 2 nocí, v termínu středa 24. březen 2021 až pátek 26. březen 2021, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 5 Nocí All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 5 Nocí, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. březen 2021 až čtvrtek 1. duben 2021, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn Zalakaros All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn Zalakaros, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 29. březen 2021 až sobota 3. duben 2021, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně za výhodnou cenu 10190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn, v délce 2 nocí, v termínu středa 31. březen 2021 až pátek 2. duben 2021, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 1. duben 2021 až neděle 4. duben 2021, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 7 nocí, v termínu pátek 2. duben 2021 až pátek 9. duben 2021, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 16333,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn Zalakaros All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn Zalakaros, v délce 2 nocí, v termínu úterý 6. duben 2021 až čtvrtek 8. duben 2021, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně za výhodnou cenu 4920,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel) Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel), v délce 8 nocí, v termínu úterý 6. duben 2021 až středa 14. duben 2021, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 6 nocí, v termínu pátek 16. duben 2021 až čtvrtek 22. duben 2021, s dopravou vlastní za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 10600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn, v délce 2 nocí, v termínu sobota 17. duben 2021 až pondělí 19. duben 2021, s dopravou vlastní za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel) Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 22. duben 2021 až čtvrtek 29. duben 2021, s dopravou vlastní za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14140,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 2 nocí, v termínu úterý 27. duben 2021 až čtvrtek 29. duben 2021, s dopravou vlastní za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6330,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Hotel Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Hotel Bük, v délce 9 nocí, v termínu sobota 1. květen 2021 až pondělí 10. květen 2021, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 19270,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 4 , v délce 4 nocí, v termínu středa 19. květen 2021 až neděle 23. květen 2021, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 8348,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 5292 zájezdů


5277 zájezdů

0 zájezdů

15 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.