Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Maďarsko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 3 nocí, v termínu pátek 22. červenec 2022 až pondělí 25. červenec 2022, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7788,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červenec 2022 až sobota 6. srpen 2022, s dopravou vlastní za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 16520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa, v délce 2 nocí, v termínu pátek 16. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou vlastní za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 5390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa, v délce 2 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až neděle 16. říjen 2022, s dopravou vlastní za 108 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 6 nocí, v termínu středa 26. říjen 2022 až úterý 1. listopad 2022, s dopravou vlastní za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 15576,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západní Zadunají - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 27. říjen 2022 až pondělí 31. říjen 2022, s dopravou vlastní za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7722,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 1768 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.