Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maďarsko - Maďarsko 2018/2019

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16072,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 19565,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 3 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6888,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Wellness Hotel Aphrodite All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Aphrodite, v délce 10 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až sobota 10. listopad 2018, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15714,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua, Hevíz All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua, Hevíz, v délce 2 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 4208,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn By Radisson Hotel And Spa Zalakaros - Pob All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn By Radisson Hotel And Spa Zalakaros - Pob, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou vlastní za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6756,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Park Inn Zalakaros All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park Inn Zalakaros, v délce 4 nocí, v termínu úterý 6. listopad 2018 až sobota 10. listopad 2018, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 5730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Bük, v délce 7 nocí, v termínu středa 7. listopad 2018 až středa 14. listopad 2018, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13428,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua, Hevíz All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua, Hevíz, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 8. listopad 2018 až čtvrtek 15. listopad 2018, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 12958,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Bükfürdő, Thermal H177 - All Inclusive, Akce 4 All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bükfürdő, Thermal H177 - All Inclusive, Akce 4 Za , v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 6750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Hotel Aqua All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Hotel Aqua, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až sobota 17. listopad 2018, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn Zalakaros Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn Zalakaros, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Belenus Thermal Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belenus Thermal Hotel, v délce 3 nocí, v termínu pátek 16. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Resort Aqua All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Resort Aqua, v délce 4 nocí, v termínu neděle 18. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Belenus Thermal Hotel All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belenus Thermal Hotel, v délce 2 nocí, v termínu úterý 20. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Wellness Hotel Aphrodite All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Aphrodite, v délce 5 nocí, v termínu středa 21. listopad 2018 až pondělí 26. listopad 2018, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6704,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. listopad 2018 až sobota 1. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 15925,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 1307 zájezdů


1245 zájezdů

0 zájezdů

62 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.