Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maďarsko - Maďarsko 2019

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 2 nocí, v termínu neděle 20. leden 2019 až úterý 22. leden 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Health Spa Resort Bük All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Health Spa Resort Bük, v délce 2 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až pátek 25. leden 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Aqua All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua, v délce 4 nocí, v termínu neděle 27. leden 2019 až čtvrtek 31. leden 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 6750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 31. leden 2019 až pondělí 4. únor 2019, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6756,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 3 nocí, v termínu pátek 8. únor 2019 až pondělí 11. únor 2019, s dopravou vlastní za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6357,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, v délce 4 nocí, v termínu středa 13. únor 2019 až neděle 17. únor 2019, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 14. únor 2019 až pondělí 18. únor 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6756,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 14. únor 2019 až čtvrtek 21. únor 2019, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11368,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Aqua All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaton - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. únor 2019 až sobota 2. březen 2019, s dopravou vlastní za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 10500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 3 nocí, v termínu pátek 1. březen 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou vlastní za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6357,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 3 nocí, v termínu středa 6. březen 2019 až sobota 9. březen 2019, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5067,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Greenfield Hotel Golf & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. březen 2019 až sobota 23. březen 2019, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 17060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Park Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Inn, v délce 3 nocí, v termínu úterý 19. březen 2019 až pátek 22. březen 2019, s dopravou vlastní za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Hotel Danubius Spa Resort Aqua All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Danubius Spa Resort Aqua, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. březen 2019 až čtvrtek 28. březen 2019, s dopravou vlastní za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 18200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Bük, Greenfield Hotel Golf & Spa S All Inclusive A Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Termální Lázně - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bük, Greenfield Hotel Golf & Spa S All Inclusive A, v délce 2 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Bük, v délce 2 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4692,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Belenus Thermal Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zalakaros - Maďarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belenus Thermal Hotel, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 8. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou vlastní za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maďarsko od Invia
Orchidea Lipót All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Západ od Dunaje - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Orchidea Lipót, v délce 7 nocí, v termínu úterý 9. duben 2019 až úterý 16. duben 2019, s dopravou vlastní za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11368,- Kč.

Maďarsko - informace o Last Minute

Last Minute - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maďarsko

Super Last Minute Maďarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maďarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maďarsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maďarsko

Ultra All Inclusive Maďarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maďarsko - porovnáváme 1371 zájezdů


1354 zájezdů

0 zájezdů

17 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.