Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr 2018

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach Hotel, v délce 5 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až středa 27. červen 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 23115,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 56584,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Riverside Garden Resort & Premium Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riverside Garden Resort & Premium Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 14380,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
The Blue Ivy All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení The Blue Ivy s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu pondělí 25. června 2018 až pondělí 2. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 15245 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kanika Elias Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kanika Elias Beach, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25180,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Louis Phaeton Beach All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Paphos, v ubytovacím zařízení Louis Phaeton Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až čtvrtek 5. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 21990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Silver Sands Beach Hotel ***+ All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Sands Beach Hotel ***+, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 24373,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Iris Beach All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Severní Kypr, v ubytovacím zařízení Iris Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až čtvrtek 5. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 17990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Queens Bay Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Queens Bay Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27540,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 43377,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Smartline Protaras All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Protaras, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 19835,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Smartline Protaras All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Protaras, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 36332,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aloe Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aloe Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 20159,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až úterý 17. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 53658,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pavlo Napa Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pavlo Napa Hotel, v délce 10 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 44199,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Odessa Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Odessa Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až středa 18. červenec 2018, s dopravou letecky a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 48707,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu pátek 6. červenec 2018 až úterý 17. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39667,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Hotel Salamis Bay Conti Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Salamis Bay Conti Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 6. červenec 2018 až pátek 13. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 24980,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 828 zájezdů


764 zájezdů

64 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.