Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Salamis Bay Conti Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salamis Bay Conti, v délce 7 nocí, v termínu pátek 23. srpen 2019 až pátek 30. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23849,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 11 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cavo Maris Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cavo Maris Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 56313,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aktea Beach Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aktea Beach Village, v délce 14 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 43363,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anmaria Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anmaria Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 30286,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Elias Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Elias Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 40199,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Louis Althea Kalamies Luxury Villas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Louis Althea Kalamies Luxury Villas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 26. srpna 2019 až pondělí 2. září 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 24990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Tsokkos Protaras Beach Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Tsokkos Protaras Beach Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 26. srpna 2019 až pondělí 2. září 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 27390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aldiana Zypern All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aldiana Zypern, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 9. září 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 92132,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cynthiana Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Cynthiana Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 19390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Hotel Pernera Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Hotel Pernera Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 26. srpna 2019 až pondělí 2. září 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 22390 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pernera Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 29483,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 14 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 71980,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aloe Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aloe Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 27497,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60740,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Louis Paphos Breeze All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Paphos Breeze, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až pátek 6. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 22644,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40490,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 962 zájezdů


897 zájezdů

64 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.