Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Hotel Elias Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Limassol, v ubytovacím zařízení Hotel Elias Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 27. května 2019 až pondělí 3. června 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41890,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Hotel Pernera Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Hotel Pernera Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pondělí 27. května 2019 až čtvrtek 30. května 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anmaria Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anmaria Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 59883,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Smartline Protaras All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Smartline Protaras s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu středa 29. května 2019 až středa 5. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13780 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
St. Elias Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení St. Elias Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 30. května 2019 až čtvrtek 6. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 26990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Louis Althea Kalamies Luxury Villas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Louis Althea Kalamies Luxury Villas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 30. května 2019 až čtvrtek 6. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 24990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 13. červen 2019, s dopravou letecky a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 73715,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Narcissos Waterpark Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Narcissos Waterpark Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu čtvrtek 30. května 2019 až pondělí 3. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cynthiana Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Cynthiana Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kaya Artemis Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaya Artemis Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Windmills Apartments All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Windmills Apartments, v délce 7 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 20772,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Coast Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Coast Beach Hotel, v délce 5 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 23685,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Noahs Ark Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Noahs Ark, v délce 7 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 21790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
King Evelthon Beach & Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kypr - Paphos, v ubytovacím zařízení King Evelthon Beach & Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pondělí 3. června 2019 až pondělí 10. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 25790 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Vrissiana Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vrissiana Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 23845,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tasmaria Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tasmaria Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 4. červen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24168,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 4. červen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 33566,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 955 zájezdů


897 zájezdů

56 zájezdů

2 zájezdy

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.