Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Navarria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Navarria, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až úterý 2. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 19406,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Sveltos Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sveltos Hotel, v délce 14 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až úterý 16. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46231,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pernera Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 7 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 30885,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Coast Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Coast Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. duben 2019 až neděle 14. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39129,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 8. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28848,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nestor Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nestor Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 12. duben 2019 až pátek 19. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38217,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Salamis Bay Conti All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salamis Bay Conti, v délce 7 nocí, v termínu pátek 12. duben 2019 až pátek 19. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Coast Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Coast Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. duben 2019 až pondělí 22. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 31652,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Crystal Springs Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Springs Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 16. duben 2019 až úterý 23. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 31943,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
The Blue Ivy Hotel And Suites All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Ivy Hotel And Suites, v délce 7 nocí, v termínu středa 17. duben 2019 až středa 24. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50192,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach, v délce 5 nocí, v termínu středa 17. duben 2019 až pondělí 22. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30355,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až čtvrtek 2. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Noah´s Ark Hotel Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Noah´s Ark Hotel, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až čtvrtek 2. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 49690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
St. Elias Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení St. Elias Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 18. dubna 2019 až čtvrtek 25. dubna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 26 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 22790 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Coast Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Coast Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až čtvrtek 25. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 30380,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Constantinos The Great Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Constantinos The Great Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. duben 2019 až úterý 30. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 19100,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. George Gardens All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St. George Gardens, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 25. duben 2019 až pátek 10. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40913,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Queens Bay All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Queens Bay, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 25. duben 2019 až pátek 3. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 17863,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 949 zájezdů


900 zájezdů

46 zájezdů

3 zájezdy

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.