Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019/2020

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elektra Holiday Village Water Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elektra Holiday Village Water Park, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St.elias Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Vangelis Hotel Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vangelis Hotel Suites, v délce 14 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tsokkos Gardens All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Hotel Nissi Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nissi Park, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37063,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cynthiana Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Cynthiana Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 24624,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Queen´s Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kissonerga - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Queen´s Bay, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až pondělí 28. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 23790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cynthiana Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kissonerga - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Cynthiana Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až pondělí 28. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 24390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Saint Raphael Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Saint Raphael Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až pondělí 4. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cavo Maris Beach Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cavo Maris Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až pondělí 28. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 39190,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Vangelis Hotel Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vangelis Hotel Suites, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tsokkos Gardens All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 31690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Bella Napa Bay Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bella Napa Bay Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29538,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Antigoni Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Antigoni Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26208,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Constantinos The Great Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Constantinos The Great Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 36439,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Silver Sands Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Sands Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28920,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tsokkos Gardens Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26611,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pavlo Napa Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pavlo Napa Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32465,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 1070 zájezdů


1039 zájezdů

30 zájezdů

1 zájezd

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.