Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2020

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Lord´s Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lord´s Palace, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 16. duben 2020 až čtvrtek 23. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Antigoni Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Antigoni Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 24. duben 2020 až pátek 8. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35290,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tasia Maris Seasons All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tasia Maris Seasons, v délce 15 nocí, v termínu sobota 25. duben 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 33019,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Hotel Elias Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Elias Beach, v délce 15 nocí, v termínu sobota 25. duben 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 35350,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nelia Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Nelia Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 30. duben 2020 až pondělí 11. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. George Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St. George Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. duben 2020 až čtvrtek 7. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 21969,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tui Blue Atlantica Mare Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Blue Atlantica Mare Village, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. duben 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 40144,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St.elias Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 4. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28890,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 72690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Leonardo Cypria Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Cypria Bay, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 7. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 17856,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aqua Sol Holiday Village & Water Park All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Sol Holiday Village & Water Park, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30575,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elektra Holiday Village Water Park All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elektra Holiday Village Water Park, v délce 14 nocí, v termínu pátek 8. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach, v délce 7 nocí, v termínu pátek 8. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Saint Raphael Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Saint Raphael Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 8. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 73590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nissiblu Beach Resort Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nissiblu Beach Resort, v délce 15 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až neděle 24. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 54781,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
River Rock Hotel All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu River Rock Hotel, v délce 15 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až neděle 24. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 29688,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Mare Village Ayia Napa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Mare Village Ayia Napa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až neděle 17. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 26769,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nelia Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Nelia Beach, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 11. květen 2020 až sobota 16. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 16440,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 1096 zájezdů


1070 zájezdů

26 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.