Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Larco Hotel And Apartments All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Larco Hotel And Apartments, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. leden 2019 až neděle 27. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 10743,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pondělí 4. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 28568,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach, v délce 11 nocí, v termínu úterý 12. únor 2019 až sobota 23. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 28247,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu středa 13. únor 2019 až středa 27. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 32775,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
The Blue Ivy Hotel And Suites All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Ivy Hotel And Suites, v délce 11 nocí, v termínu neděle 17. únor 2019 až čtvrtek 28. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 26638,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 18. únor 2019 až čtvrtek 28. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 51 % za výhodnou cenu 19385,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Constantinos The Great Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Constantinos The Great Beach, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 18. únor 2019 až pátek 1. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 22521,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aktea Beach Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aktea Beach Village, v délce 14 nocí, v termínu středa 20. únor 2019 až středa 6. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 27567,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23162,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anmaria Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anmaria Beach, v délce 5 nocí, v termínu úterý 26. únor 2019 až neděle 3. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 15937,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Larco Hotel And Apartments All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Larco Hotel And Apartments, v délce 14 nocí, v termínu úterý 26. únor 2019 až úterý 12. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 17598,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aloe Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aloe Hotel, v délce 10 nocí, v termínu neděle 3. březen 2019 až středa 13. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 23848,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anmaria Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anmaria Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 10. březen 2019 až neděle 17. březen 2019, s dopravou letecky a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 19756,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Bay Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Bay Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. březen 2019 až sobota 23. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24193,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach Hotel, v délce 5 nocí, v termínu úterý 19. březen 2019 až neděle 24. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18886,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aloe Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aloe Hotel, v délce 11 nocí, v termínu středa 20. březen 2019 až neděle 31. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 25760,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aldiana Zypern All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aldiana Zypern, v délce 11 nocí, v termínu středa 20. březen 2019 až neděle 31. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35783,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aktea Beach Village All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Aktea Beach Village, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32045,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 1088 zájezdů


1050 zájezdů

37 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.