Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr 2018

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Hotel Anastasia Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Hotel Anastasia Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu středa 25. dubna 2018 až pondělí 30. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 18200 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Tsokkos Gardens All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24290,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 45057,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Windmills Apartments All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Windmills Apartments, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 17789,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Ascos Coral Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ascos Coral Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 15997,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pavlo Napa Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pavlo Napa Beach, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39531,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pavlo Napa Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pavlo Napa Beach, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 21395,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pernera Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30310,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 33285,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Asterias Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Asterias Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42033,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Pernera Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 27885,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Sentido Sandy Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Sandy Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37702,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 36070,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až pátek 18. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 44767,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aloe Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aloe Hotel, v délce 10 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 30676,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Ascos Coral Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ascos Coral Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 22770,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Elias Beach Hotel All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kypr - Limassol, v ubytovacím zařízení Elias Beach Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu neděle 6. května 2018 až čtvrtek 10. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 12 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 17738 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Elias Beach All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kypr - Limassol, v ubytovacím zařízení Elias Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pondělí 7. května 2018 až pátek 11. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 21840 CZK.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 972 zájezdů


900 zájezdů

72 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.