Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2018/2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Louis Phaeton Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Paphos, v ubytovacím zařízení Louis Phaeton Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 22. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St.elias Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až pondělí 29. říjen 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Elias Beach Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kypr - Limassol, v ubytovacím zařízení Elias Beach Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 22. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20990 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Makronisos Village Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Makronisos Village Club, v délce 10 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 34751,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
St.elias Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43190,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Navarria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Navarria, v délce 10 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až pondělí 5. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 27765,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Golden Bay Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Bay Beach, v délce 10 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až středa 7. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 36868,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nissi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nissi Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 39862,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu úterý 30. říjen 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 30745,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Pernera Beach All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Pernera Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 1. listopadu 2018 až čtvrtek 8. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 11 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Nelia Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Nelia Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Saint Raphael Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Saint Raphael Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Aktea Beach Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aktea Beach Village, v délce 7 nocí, v termínu úterý 6. listopad 2018 až úterý 13. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24634,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Flamingo Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Larnaca - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Flamingo Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 11. listopad 2018 až neděle 18. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 16581,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 11. listopad 2018 až neděle 25. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 38894,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu úterý 13. listopad 2018 až úterý 27. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34343,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Atlantica Miramare Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Miramare Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 13. listopad 2018 až sobota 24. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 33837,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Anastasia Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anastasia Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až čtvrtek 29. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46290,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 1095 zájezdů


1050 zájezdů

45 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.