Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Kypr

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Panthea Holiday Village Water Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Panthea Holiday Village Water Park, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 19457,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Crystal Rocks (Agios Sergios) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Rocks (Agios Sergios), v délce 14 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 13. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Elias Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limassol - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elias Beach, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 5. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 67790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Antigoni All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Antigoni, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kaya Artemis Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaya Artemis, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Salamis Bay Conti Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salamis Bay Conti Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32590,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Crystal Rocks (Agios Sergios) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Rocks (Agios Sergios), v délce 14 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 5. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 31790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Ascos Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ascos Beach, v délce 11 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 26372,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kissos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kissos, v délce 11 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28255,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Ascos Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ascos Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19978,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Cypria Maris All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cypria Maris, v délce 7 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 24090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Leonardo Laura Beach & Splash Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Laura Beach & Splash Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 22. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27630,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 5117 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.