Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr - Kypr 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73990,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kaya Artemis Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaya Artemis Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 34090,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Silver Sands Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Sands Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Košice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35380,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Narcissos Waterpark Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Narcissos Waterpark Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až pondělí 29. července 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 17490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Hotel Pernera Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Hotel Pernera Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až pondělí 29. července 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 18290 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38280,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Vangelis Hotel Suites All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vangelis Hotel Suites, v délce 14 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 58490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Crystal Rocks All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Rocks, v délce 14 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Concorde Luxury Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Concorde Luxury Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 41490,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kaya Artemis Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaya Artemis, v délce 8 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 22790,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Dovolena
Tsokkos Protaras Beach Hotel All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Tsokkos Protaras Beach Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 29. července 2019 až pondělí 5. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 10 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 22490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Kanika Olympic Lagoon Ayia Napa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kanika Olympic Lagoon Ayia Napa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 52780,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Silver Sands Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Sands Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Košice a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35380,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Callisto Holiday Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Callisto Holiday Village, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32580,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Windmills Apartments All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Windmills Apartments, v délce 14 nocí, v termínu středa 31. červenec 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 44142,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa, v délce 5 nocí, v termínu středa 31. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24180,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Kypr od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 7 nocí, v termínu středa 31. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49390,- Kč.

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kypr - porovnáváme 962 zájezdů


900 zájezdů

61 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.