Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Švýcarsko - Švýcarsko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Panorama Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Panorama, v délce 6 nocí, v termínu sobota 20. únor 2021 až pátek 26. únor 2021, s dopravou vlastní za 492 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 14650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Chalet Mopani Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Chalet Mopani, v délce 6 nocí, v termínu sobota 28. březen 2020 až pátek 3. duben 2020, s dopravou vlastní za 163 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 8394,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Rütschi Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rütschi, v délce 6 nocí, v termínu sobota 27. březen 2021 až pátek 2. duben 2021, s dopravou vlastní za 527 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 13764,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Chalet Astoria Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Chalet Astoria, v délce 6 nocí, v termínu sobota 28. březen 2020 až pátek 3. duben 2020, s dopravou vlastní za 163 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 8496,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Voltaire Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Voltaire, v délce 6 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až pátek 29. leden 2021, s dopravou vlastní za 464 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 5838,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Chalet Nepomuk Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Chalet Nepomuk, v délce 6 nocí, v termínu sobota 30. květen 2020 až pátek 5. červen 2020, s dopravou vlastní za 226 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 14892,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Rütschi Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rütschi, v délce 6 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou vlastní za 268 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 12307,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Am Acher Ii Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Am Acher Ii, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. březen 2020 až pátek 20. březen 2020, s dopravou vlastní za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 9066,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Chalet Astoria Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Chalet Astoria, v délce 6 nocí, v termínu sobota 22. srpen 2020 až pátek 28. srpen 2020, s dopravou vlastní za 310 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 12137,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Harmony Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Harmony, v délce 6 nocí, v termínu sobota 2. leden 2021 až pátek 8. leden 2021, s dopravou vlastní za 443 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8965,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Harmony Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Harmony, v délce 6 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až pátek 28. únor 2020, s dopravou vlastní za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 10154,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Montreux - Panorama Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Montreux - Panorama, v délce 6 nocí, v termínu sobota 16. listopad 2019 až pátek 22. listopad 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6685,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Montreux - Panorama Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Montreux - Panorama, v délce 6 nocí, v termínu sobota 27. únor 2021 až pátek 5. březen 2021, s dopravou vlastní za 499 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7578,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Vasco De Gama B8/r Les Pieds Dans L'eau Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vasco De Gama B8/r Les Pieds Dans L'eau, v délce 6 nocí, v termínu sobota 22. srpen 2020 až pátek 28. srpen 2020, s dopravou vlastní za 310 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 5977,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Bergfrieden Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bergfrieden, v délce 6 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8217,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steingärtli Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Steingärtli, v délce 6 nocí, v termínu sobota 12. září 2020 až pátek 18. září 2020, s dopravou vlastní za 331 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8726,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Grand Panorama C3 Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Panorama C3, v délce 6 nocí, v termínu sobota 16. listopad 2019 až pátek 22. listopad 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2747,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Haute-Rive Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ženeva - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Haute-Rive, v délce 6 nocí, v termínu sobota 17. říjen 2020 až pátek 23. říjen 2020, s dopravou vlastní za 366 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11261,- Kč.

Švýcarsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Švýcarsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Švýcarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Švýcarsko

Super Last Minute Švýcarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Švýcarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Švýcarsko dovolená - informace

All Inclusive Švýcarsko

All Inclusive - Švýcarsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Švýcarsko

Ultra All Inclusive Švýcarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Švýcarsko - porovnáváme 663 zájezdů


655 zájezdů

0 zájezdů

8 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.