Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Švýcarsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu pátek 3. únor 2023 až úterý 7. únor 2023, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu středa 18. leden 2023 až neděle 22. leden 2023, s dopravou vlastní za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 23. únor 2023 až pondělí 27. únor 2023, s dopravou vlastní za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace Silvestr 2022/2023 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 29. prosinec 2022 až pondělí 2. leden 2023, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 12460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu sobota 8. duben 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou vlastní za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu úterý 7. březen 2023 až sobota 11. březen 2023, s dopravou vlastní za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu neděle 22. leden 2023 až čtvrtek 26. leden 2023, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu středa 15. březen 2023 až neděle 19. březen 2023, s dopravou vlastní za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu neděle 19. březen 2023 až čtvrtek 23. březen 2023, s dopravou vlastní za 103 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 27. únor 2023 až pátek 3. březen 2023, s dopravou vlastní za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu sobota 11. únor 2023 až středa 15. únor 2023, s dopravou vlastní za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
City Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu City, v délce 4 nocí, v termínu středa 7. prosinec 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 9800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Titlis Resort (Engelberg) Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Titlis Resort (Engelberg), v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 20. duben 2023 až pondělí 24. duben 2023, s dopravou vlastní za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Engelberg (Obwalden) Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Curych - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Engelberg (Obwalden), v délce 3 nocí, v termínu neděle 19. únor 2023 až středa 22. únor 2023, s dopravou vlastní za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Engelberg (Obwalden) Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Curych - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Engelberg (Obwalden), v délce 3 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou vlastní za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9270,- Kč.

Švýcarsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Švýcarsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Švýcarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Švýcarsko

Super Last Minute Švýcarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Švýcarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Švýcarsko dovolená - informace

All Inclusive Švýcarsko

All Inclusive - Švýcarsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Švýcarsko

Ultra All Inclusive Švýcarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Švýcarsko - porovnáváme 1270 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.