Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Švýcarsko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Travelportal
Hotel Auteuil Manotel Snídaně

Švýcarsko Ženeva v luxusním 4star ubytování v Hotel Auteuil Manotel, v délce 4 dní, v termínu pátek 29. říjen až pondělí 1. listopad, s dopravou letecká za 35 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 11760,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Helvetia Intergolf Aparthotel Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Helvetia Intergolf Aparthotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. leden 2022 až sobota 15. leden 2022, s dopravou vlastní za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 5157,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Helvetia Intergolf Aparthotel Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Helvetia Intergolf Aparthotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. únor 2022 až sobota 12. únor 2022, s dopravou vlastní za 134 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 4903,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Travelportal
Hotel Edelweiss Manotel Snídaně

Švýcarsko Ženeva v 3star ubytování v Hotel Edelweiss Manotel, v délce 4 dní, v termínu pátek 29. říjen až pondělí 1. listopad, s dopravou letecká za 35 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 12090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu neděle 19. prosinec 2021 až pondělí 20. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 1810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu pátek 29. říjen 2021 až sobota 30. říjen 2021, s dopravou vlastní za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až neděle 24. říjen 2021, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu sobota 18. prosinec 2021 až neděle 19. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 1810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu neděle 12. prosinec 2021 až pondělí 13. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 1810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu pátek 8. říjen 2021 až sobota 9. říjen 2021, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu čtvrtek 23. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 26. říjen 2021, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Jugendherberge Zermatt Snídaně Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Jugendherberge Zermatt, v délce 2 nocí, v termínu sobota 16. říjen 2021 až pondělí 18. říjen 2021, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až čtvrtek 28. říjen 2021, s dopravou vlastní za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Steinbock Snídaně Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 1 nocí, v termínu sobota 25. září 2021 až neděle 26. září 2021, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1985,- Kč.

Švýcarsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Švýcarsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Švýcarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Švýcarsko

Super Last Minute Švýcarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Švýcarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Švýcarsko dovolená - informace

All Inclusive Švýcarsko

All Inclusive - Švýcarsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Švýcarsko

Ultra All Inclusive Švýcarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Švýcarsko - porovnáváme 1169 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.