Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Švýcarsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 5. leden 2023 až úterý 10. leden 2023, s dopravou vlastní za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 19540,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 26. leden 2023 až úterý 31. leden 2023, s dopravou vlastní za 212 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 19880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu pátek 3. únor 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou vlastní za 220 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 20390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 5. leden 2023 až úterý 10. leden 2023, s dopravou vlastní za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 23. únor 2023 až úterý 28. únor 2023, s dopravou vlastní za 240 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 16. únor 2023 až úterý 21. únor 2023, s dopravou vlastní za 233 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu pátek 17. březen 2023 až středa 22. březen 2023, s dopravou vlastní za 262 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu pátek 6. leden 2023 až středa 11. leden 2023, s dopravou vlastní za 192 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu středa 1. únor 2023 až pondělí 6. únor 2023, s dopravou vlastní za 218 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu středa 15. únor 2023 až pondělí 20. únor 2023, s dopravou vlastní za 232 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 20390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu pátek 27. leden 2023 až středa 1. únor 2023, s dopravou vlastní za 213 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 20050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu pátek 3. únor 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou vlastní za 220 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu středa 1. březen 2023 až pondělí 6. březen 2023, s dopravou vlastní za 246 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 20220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Ochsen Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ochsen, v délce 5 nocí, v termínu pátek 13. leden 2023 až středa 18. leden 2023, s dopravou vlastní za 199 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Švýcarsko od Invia
Hotel Davoserhof Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Švýcarské Alpy - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Davoserhof, v délce 5 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až neděle 5. únor 2023, s dopravou vlastní za 217 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské za výhodnou cenu 20390,- Kč.

Švýcarsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Švýcarsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Švýcarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Švýcarsko

Super Last Minute Švýcarsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Švýcarsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Švýcarsko dovolená - informace

All Inclusive Švýcarsko

All Inclusive - Švýcarsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Švýcarsko

Ultra All Inclusive Švýcarsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Švýcarsko - porovnáváme 920 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.