Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko 2018

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Marathon Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Marathon Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 29977,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Princess Golden Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Golden Beach, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 58 % za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Belair Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Belair Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47237,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Olympian Village ***** All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympian Village *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 29710,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Robinson Club Kyllini Beach ***** All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Robinson Club Kyllini Beach *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 45073,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Porto Rio Hotel **** All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Rio Hotel ****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 19771,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Pavlina Beach **** All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pavlina Beach ****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 20973,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Olympia Oasis Village & Aqua Park ****+ All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympia Oasis Village & Aqua Park ****+, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 36872,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Makarios Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Santorini - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Makarios Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kalogria Beach Hotel ***+ All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalogria Beach Hotel ***+, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 17847,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Marbella-Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marbella-Beach, v délce 5 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 39390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Elinotel-Apolamare All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Elinotel-Apolamare, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 32190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Eden Roc Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eden Roc Hotel, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
The Ixian Grand (Jen Pro Dospělé) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Ixian Grand (Jen Pro Dospělé), v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
HOTEL D & D RESORT All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení HOTEL D & D RESORT s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 7, v termínu pondělí 20. srpna 2018 až neděle 26. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Larisa Boutique & Resort Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Larisa Boutique & Resort Hotel s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 4, v termínu pondělí 20. srpna 2018 až čtvrtek 23. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9290 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ionian Princess All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ionian Princess, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 14797,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aris Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Aris, v délce 10 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 3067 zájezdů


2884 zájezdů

121 zájezdů

62 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.