Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Řecko Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Virginia Family Suites All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Virginia Family Suites, v délce 3 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 11792,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sunrise Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Hotel, v délce 3 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 11703,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Virginia Family Suites All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Virginia Family Suites, v délce 3 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až sobota 15. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 11792,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Scaleta Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Scaleta Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 13. duben 2023 až neděle 25. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava, Karlovy Vary a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 24479,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mareblue Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 16. duben 2023 až neděle 23. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 16699,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Labranda Blue Bay Resort All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Blue Bay Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 22. duben 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 25225,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Virginia Family Suites All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Virginia Family Suites, v délce 4 nocí, v termínu sobota 22. duben 2023 až středa 26. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 12723,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Roda Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Roda Beach Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. duben 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17549,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sol By Melia Marina Beach All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol By Melia Marina Beach, v délce 8 nocí, v termínu neděle 30. duben 2023 až pondělí 8. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 20062,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sirene Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sirene Beach, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 11940,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ilyssion All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ilyssion, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 11832,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Fantasy All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fantasy, v délce 3 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až sobota 6. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 10932,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Princess Andriana Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Andriana Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. květen 2023 až středa 10. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 24177,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Lux Me White Palace Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Lux Me White Palace, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 4. květen 2023 až čtvrtek 18. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 58107,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atlantica Princess All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Princess, v délce 7 nocí, v termínu pátek 5. květen 2023 až pátek 12. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 13152,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 26534 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.