Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Řecko

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Magna Graecia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Magna Graecia, v délce 14 nocí, v termínu pátek 10. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aeolos Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aeolos Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 18. září 2021 až sobota 2. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 36990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Labranda Kiotari Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Kiotari Bay, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až sobota 25. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
All Senses Ocean Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu All Senses Ocean Blue, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až středa 29. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 % za výhodnou cenu 19090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Astir Odysseus Kos Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir Odysseus Kos Resort & Spa, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až čtvrtek 23. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Castellum Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Castellum Suites, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až čtvrtek 23. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Olympia Sun Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympia Sun, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až čtvrtek 30. září 2021, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
All Senses Ocean Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu All Senses Ocean Blue, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až pátek 1. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 21690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Electra Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Electra Palace, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až čtvrtek 23. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 21190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Olive Garden All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olive Garden, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až neděle 3. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Rhodes Bay (Ex. Amathus Beach) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rhodes Bay (Ex. Amathus Beach), v délce 4 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
All Senses Ocean Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu All Senses Ocean Blue, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 14090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ilyssion All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ilyssion, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 14590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sun Beach Resort Complex All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Beach Resort Complex, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až čtvrtek 23. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 14590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Leonardo Kolymbia Resort (Ex. Mistral) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Kolymbia Resort (Ex. Mistral), v délce 6 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až neděle 26. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 10919 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.