Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko - Řecko 2019

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
K. Ilios Hotel & Farming All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu K. Ilios Hotel & Farming, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. květen 2019 až pátek 24. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 17994,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Marilena All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marilena, v délce 12 nocí, v termínu sobota 18. květen 2019 až čtvrtek 30. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 19890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Oceanis All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Oceanis, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Blue Lagoon Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Blue Lagoon Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 15094,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Aria Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Aria Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 76990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Kipriotis Hippocrates All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kipriotis Hippocrates, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 14190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kalia Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalia Beach, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Belvedere All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Skiathos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere, v délce 11 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Tui Best Family Grecotel Casa Marron All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Best Family Grecotel Casa Marron, v délce 14 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 15. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48538,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Fantasy All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fantasy, v délce 4 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Princess Andriana All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Andriana, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 31056,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kouros Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kouros Palace, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 25790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Gaia Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Village, v délce 7 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20001,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Oceania All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Oceania, v délce 8 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Elysium Boutique Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Elysium Boutique Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 30190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Zoe All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Zoe, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 16162,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Olivia Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Olivia Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 49106,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Olivia All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Olivia, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pondělí 17. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 99390,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 3480 zájezdů


3437 zájezdů

2 zájezdy

41 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.