Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko - Řecko 2019

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Airotel Achaia Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Airotel Achaia Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 34306,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Airotel Achaia Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Airotel Achaia Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29088,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Delphi Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphi Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32250,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Koni Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koni Village, v délce 3 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 15490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Delphi Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphi Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 24994,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Giakalis Natura Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Giakalis Natura Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Lydia Maris Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lydia Maris Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mistral Bay Agios Nikolaos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mistral Bay Agios Nikolaos, v délce 4 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až čtvrtek 29. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 15590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Belvedere Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ramada Attica Riviera By Wyndham All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Attika - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ramada Attica Riviera By Wyndham, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 15800,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mistral Bay Agios Nikolaos All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mistral Bay Agios Nikolaos, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Rachoni Bay Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rachoni Bay, v délce 10 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až pátek 6. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 19900,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Alea All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Alea, v délce 10 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až pátek 6. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Admiral All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Admiral, v délce 10 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až pátek 6. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Natura Park Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Natura Park Village, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 16690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Aeolos Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aeolos Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 20690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sunshine Corfu & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunshine Corfu & Spa, v délce 6 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 23090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Alex Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alex Beach, v délce 6 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 47390,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 2980 zájezdů


2939 zájezdů

5 zájezdů

36 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.