Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko - Řecko 2019

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Travelportal
Hotel Ikos Oceania All inclusive

Řecko Chalkidiki v luxusním 5star ubytování v Hotel Ikos Oceania, v délce 6 dní, v termínu sobota 23. březen až čtvrtek 28. březen, s dopravou vlastní za 32 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd levně v ceně 10296,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Travelportal
Apartmány Ikos Olivia All inclusive

Řecko Chalkidiki v luxusním 5star ubytování v Apartmány Ikos Olivia, v délce 6 dní, v termínu úterý 9. duben až neděle 14. duben, s dopravou vlastní za 49 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd levně v ceně 11606,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Iris Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iris Beach, v délce 14 nocí, v termínu středa 15. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 19853,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Iris Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iris Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 16. květen 2019 až čtvrtek 30. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 24374,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Afandou Blu (Ex Aelia Resort) All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Afandou Blu (Ex Aelia Resort), v délce 14 nocí, v termínu sobota 18. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 18885,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Tui Sensimar Palazzo Del Mare Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Sensimar Palazzo Del Mare, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. květen 2019 až sobota 25. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 32413,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kresten Royal All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kresten Royal, v délce 12 nocí, v termínu pátek 24. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 32390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Poseidonia All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Poseidonia, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16816,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Amathus Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amathus Beach, v délce 6 nocí, v termínu pátek 24. květen 2019 až čtvrtek 30. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 26290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sentido Carda Beach Atlantica All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Carda Beach Atlantica, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 38156,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ilyssion All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ilyssion, v délce 11 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Arina Beach Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arina Beach Hotel, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 23303,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Galaxy Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Galaxy Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 37148,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Clever Paralia Apartments All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Clever Paralia Apartments s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. května 2019 až úterý 4. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 98 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10570 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mitsis Rodos Maris All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Rodos Maris, v délce 4 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Holiday Village Atlantica Kos All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Village Atlantica Kos, v délce 11 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 33594,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Triton All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Triton, v délce 11 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 14390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Dimitra Beach Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dimitra Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 49232,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 3582 zájezdů


3499 zájezdů

47 zájezdů

36 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.