Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko - Řecko 2019

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Bomo Olympus Grand All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Olympská riviéra - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bomo Olympus Grand, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 27590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Alkyon Resort Hotel & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - poloostrov Attika a Athény, v ubytovacím zařízení Alkyon Resort Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až čtvrtek 4. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Anema All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Samos, v ubytovacím zařízení Anema s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až čtvrtek 4. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Samian Blue Seaside All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Samos město, v ubytovacím zařízení Samian Blue Seaside s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až úterý 2. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10690 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Dimitra Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Korfu, v ubytovacím zařízení Dimitra Hotel s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až čtvrtek 4. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Kampos Village Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Samos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kampos Village Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 24990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Nefeli All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nefeli, v délce 11 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 13950,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kipriotis Panorama & Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kipriotis Panorama & Suites, v délce 10 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42074,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sunshine Corfu & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunshine Corfu & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Tui Best Family Grecotel Casa Marron All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Best Family Grecotel Casa Marron, v délce 14 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 67069,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Akti Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Akti Palace, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Diana Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Diana Palace, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 21790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Belussi Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belussi Beach, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Palmariva Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Evia - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palmariva Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 17794,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Aeria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aeria, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aegean View Aqua Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aegean View Aqua Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 24590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Belvedere All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Skiathos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere, v délce 10 nocí, v termínu úterý 2. červenec 2019 až pátek 12. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Monika hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Korfu, v ubytovacím zařízení Monika hotel s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 4, v termínu úterý 2. července 2019 až pátek 5. července 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 2988 zájezdů


2912 zájezdů

76 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.