Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko 2018

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Rachoni Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Thassos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rachoni Bay, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 52 % za výhodnou cenu 13490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Calimera Club Sunshine Creta All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Calimera Club Sunshine Creta s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12290 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Sun Beach Lindos All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Sun Beach Lindos s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9190 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Alkyon Resort Hotel & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - poloostrov Attika a Athény, v ubytovacím zařízení Alkyon Resort Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9690 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Elios Holidays All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Skiathos a Skopelos, v ubytovacím zařízení Elios Holidays s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 12, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 3. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9950 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Samian Mare Suites & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Samos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Samian Mare Suites & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Belvedere All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Skiathos a Skopelos, v ubytovacím zařízení Belvedere s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 12, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 3. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Corfu Residence All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Korfu, v ubytovacím zařízení Corfu Residence s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Rigas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Řecko - Skiathos a Skopelos, v ubytovacím zařízení Rigas s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 12, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 3. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Dessole Lippia Golf Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Dessole Lippia Golf Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Kampos Village Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Samos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kampos Village Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Thalia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Thalia s počtem hvězdiček: 2. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8290 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Alex Katerina Apartments Clever All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Korfu, v ubytovacím zařízení Alex Katerina Apartments Clever s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 5, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 26. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7150 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Dimitra Hotel Clever All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Korfu, v ubytovacím zařízení Dimitra Hotel Clever s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 5, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 26. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7150 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Clever Paralia Apartments All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Clever Paralia Apartments s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7690 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Rigas All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skopelos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rigas, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 50 % za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aparthotel Delphi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Skopelos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Delphi, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 13440,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Skopelos Holidays Hotel And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Skopelos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Skopelos Holidays Hotel And Spa, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24990,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 3495 zájezdů


3304 zájezdů

159 zájezdů

32 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.