Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Řecko Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hydrele Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Samos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hydrele Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. srpen 2022 až úterý 6. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 39690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mitsis Faliraki Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Faliraki Beach, v délce 4 nocí, v termínu středa 24. srpen 2022 až neděle 28. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 29690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Electra Palace All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Electra Palace, v délce 14 nocí, v termínu středa 24. srpen 2022 až středa 7. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 65890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Platinum All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Platinum, v délce 11 nocí, v termínu středa 24. srpen 2022 až neděle 4. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 107690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Platinum All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Platinum, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 25. srpen 2022 až neděle 4. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 98690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Cathrin All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cathrin, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 25. srpen 2022 až pondělí 29. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Electra Palace All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Electra Palace, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 25. srpen 2022 až čtvrtek 8. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za -34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 65890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Platinum All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Platinum, v délce 10 nocí, v termínu pátek 26. srpen 2022 až pondělí 5. září 2022, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za -33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 97690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Meliton All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliton, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. srpen 2022 až pátek 2. září 2022, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za -33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 18719,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
All Senses Ocean Blue All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu All Senses Ocean Blue, v délce 9 nocí, v termínu pátek 26. srpen 2022 až neděle 4. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Lito All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lito, v délce 11 nocí, v termínu sobota 27. srpen 2022 až středa 7. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 29390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kresten Royal Villas And Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kresten Royal Villas And Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 27. srpen 2022 až čtvrtek 8. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 59090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. srpen 2022 až sobota 3. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 80290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Lindos Village Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lindos Village Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 27. srpen 2022 až sobota 10. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 61390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Labranda Blue Bay Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Blue Bay Resort, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. srpen 2022 až čtvrtek 1. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 27290,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 4953 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.