Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko 2018

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Ikos Oceania All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Řecko - poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki, v ubytovacím zařízení Ikos Oceania s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. března 2018 až středa 28. března 2018. Letecká přeprava za 29 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 19271 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Ikos Olivia All inclusive

Řecko - poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki, v ubytovacím zařízení Ikos Olivia s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 5. dubna 2018 až čtvrtek 12. dubna 2018. Letecká přeprava za 42 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní zájezd za cenu 24906 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Makarios Hotel All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Santorini - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Makarios Hotel, v délce 7 nocí, v termínu středa 11. duben 2018 až středa 18. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 20583,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Olivia All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Olivia, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 12. duben 2018 až čtvrtek 19. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24881,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Olivia All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Olivia, v délce 7 nocí, v termínu neděle 15. duben 2018 až neděle 22. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25676,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Primasol Louis Ionian Sun All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Primasol Louis Ionian Sun, v délce 7 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 12953,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Casa Marron All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Casa Marron, v délce 14 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až neděle 20. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 34410,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ikos Olivia All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Olivia, v délce 5 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26022,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Makarios Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Santorini - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Makarios Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. květen 2018 až sobota 19. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 20583,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Thalia All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Thalia s počtem hvězdiček: 2. Počet nocí 8, v termínu sobota 19. května 2018 až sobota 26. května 2018. Letecká přeprava za 86 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 13890 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Sun Beach All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Sun Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 19. května 2018 až sobota 26. května 2018. Letecká přeprava za 86 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 14290 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Dessole Lippia Golf Resort All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Dessole Lippia Golf Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 19. května 2018 až sobota 26. května 2018. Letecká přeprava za 86 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 17090 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Smartline Kyknos Beach Hotel & Bungalows All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Kyknos Beach Hotel & Bungalows, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. květen 2018 až sobota 26. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17613,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mythos Palace Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mythos Palace Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. květen 2018 až sobota 26. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 22255,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Calimera Club Sunshine Creta All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Calimera Club Sunshine Creta s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 15, v termínu neděle 20. května 2018 až neděle 3. června 2018. Letecká přeprava za 87 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 29190 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Alexander House All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alexander House, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. květen 2018 až pondělí 28. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16349,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Iris All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Chalkidiki - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Iris, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 24. květen 2018 až čtvrtek 7. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26638,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Dovolena
Pefkos Gardens All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Řecko - Rhodos, v ubytovacím zařízení Pefkos Gardens s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 25. května 2018 až pátek 1. června 2018. Letecká přeprava za 92 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11772 CZK.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 3387 zájezdů


3273 zájezdů

91 zájezdů

23 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.