Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Řecko Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Creta Palace All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Creta Palace, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 91690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Poseidonio B All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonio B, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 25690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Venezia Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Venezia Resort, v délce 3 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až pondělí 27. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 11189,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
El Greco Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu El Greco, v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až pátek 1. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 11790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kalogria Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalogria Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 16326,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Olympia Oasis All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Olympia Oasis, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 35011,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Kalogria Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Peloponés - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalogria Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 17272,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ellia All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ellia, v délce 3 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až středa 29. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 55 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Gennadi Grand Resort Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gennadi Grand Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 101790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Gennadi Grand Resort Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gennadi Grand Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 128490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ellia All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ellia, v délce 11 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Thalia All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Thalia, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až neděle 3. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 14890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Evi All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Evi, v délce 3 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až středa 29. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 55 % za výhodnou cenu 8690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Porto Angeli All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Angeli, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až úterý 5. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 58690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Ellia All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ellia, v délce 4 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až čtvrtek 30. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 55 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 5706 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.