Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Řecko

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Galaxy Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Galaxy Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 15. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Poseidon Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidon Beach, v délce 3 nocí, v termínu úterý 15. červen 2021 až pátek 18. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 15490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Commodore All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Commodore, v délce 14 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Planos Aparthotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Planos Aparthotel, v délce 12 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Majestic Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Majestic Spa, v délce 3 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až sobota 19. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Filoxenia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Filoxenia, v délce 9 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 20490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aqua Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Bay, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57150,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Admiral Tsilivi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Admiral Tsilivi, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 20421,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Filoxenia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Filoxenia, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 18490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Commodore All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Commodore, v délce 10 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 25690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Admiral Argassi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Admiral Argassi, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Tsamis Zante All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsamis Zante, v délce 6 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 22890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Galaxy Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Galaxy Beach Resort, v délce 5 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Diana Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diana Palace, v délce 10 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 23390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Theartemis Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Theartemis Palace, v délce 4 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 18890,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Řecko - porovnáváme 17599 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.