Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jordánsko - Jordánsko 2019/2020

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Dead Sea Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Mrtvé moře - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dead Sea Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 31. prosinec 2019 až úterý 7. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28702,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Dead Sea Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mrtvé moře - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dead Sea Spa, v délce 3 nocí, v termínu sobota 11. leden 2020 až úterý 14. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14753,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Dead Sea Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mrtvé moře - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dead Sea Spa, v délce 4 nocí, v termínu úterý 14. leden 2020 až sobota 18. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17472,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Dead Sea Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mrtvé moře - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dead Sea Spa, v délce 3 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Dead Sea Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mrtvé moře - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dead Sea Spa, v délce 4 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až sobota 8. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17914,- Kč.

Jordánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jordánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jordánsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Jordánsko

Super Last Minute Jordánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Jordánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Jordánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jordánsko

All inclusive light - Jordánsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Jordánsko - porovnáváme 306 zájezdů


302 zájezdů

0 zájezdů

4 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.