Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jordánsko - Jordánsko 2019

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Hotel Marina Tala Bay All inclusive

Prázdniny Jordánsko Akaba v luxusním 4star ubytování v Hotel Marina Tala Bay, v délce 9 dní, v termínu neděle 7. červenec až pondělí 15. červenec, s dopravou letecká za 43 dní. Strava all inclusive, letní zájezd v ceně 27490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Marina Plaza Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Plaza Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až pondělí 19. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 22790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Grand Swiss Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Swiss Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až pondělí 9. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Grand Swiss Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Swiss Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 15. září 2019 až pondělí 23. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Hotel Tala Bay Resort All inclusive first minute

Jordánsko Akaba v luxusním 5star ubytování v Hotel Tala Bay Resort, v délce 8 dní, v termínu středa 18. září až středa 25. září, s dopravou letecká za 116 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 19990,- Kč.

Jordánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jordánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jordánsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Jordánsko

Super Last Minute Jordánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Jordánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Jordánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jordánsko

All inclusive light - Jordánsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Jordánsko - porovnáváme 472 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

22 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.