Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jordánsko - Jordánsko 2020

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Marina Plaza Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Plaza Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 13. září 2020 až pondělí 21. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21377,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Grand Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 13. září 2020 až pondělí 21. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 25321,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Marina Plaza Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Plaza Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 20. září 2020 až pondělí 28. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21377,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Marina Plaza Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Plaza Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 4. říjen 2020 až pondělí 12. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 23400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Hotel Beau Rivage Boutique Resort All inclusive first minute

Jordánsko Akaba v luxusním 4star ubytování v Hotel Beau Rivage Boutique Resort, v délce 9 dní, v termínu neděle 1. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou letecká za 119 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 28350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Marina Plaza Tala Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Plaza Tala Bay, v délce 8 nocí, v termínu neděle 1. listopad 2020 až pondělí 9. listopad 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 27530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Hotel Marina Plaza Tala Bay All inclusive first minute

Jordánsko Akaba v luxusním 4star ubytování v Hotel Marina Plaza Tala Bay, v délce 9 dní, v termínu neděle 1. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou letecká za 119 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 27530,- Kč.

Jordánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jordánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jordánsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Jordánsko

Super Last Minute Jordánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Jordánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Jordánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jordánsko

All inclusive light - Jordánsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Jordánsko - porovnáváme 370 zájezdů


354 zájezdů

0 zájezdů

16 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.