Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Jordánsko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea Snídaně

Prázdniny Jordánsko Akaba v luxusním 5star ubytování v Kempinski Hotel Aqaba Red Sea, v délce 5 dní, v termínu pondělí 16. srpen až pátek 20. srpen, s dopravou letecká za 57 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 23520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Travelportal
Hotel Intercontinental Aqaba Snídaně super last minute

Jordánsko Akaba v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Aqaba, v délce 5 dní, v termínu pondělí 21. červen až pátek 25. červen, s dopravou letecká zítra. Strava snídaně, letní super last minute zájezd v ceně 20320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Mövenpick Tala Bay Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Tala Bay, v délce 21 nocí, v termínu pondělí 23. srpen 2021 až pondělí 13. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 71010,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 28. červen 2021 až pondělí 12. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 11. říjen 2021 až pondělí 25. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 60180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu pátek 2. červenec 2021 až pátek 16. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Intercontinental Aqaba Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 9. srpen 2021 až pondělí 23. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Intercontinental Aqaba Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu pátek 15. říjen 2021 až pátek 29. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 48810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 7 nocí, v termínu středa 8. září 2021 až středa 15. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 31650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Mövenpick Tala Bay Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Tala Bay, v délce 5 nocí, v termínu pátek 6. srpen 2021 až středa 11. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 26850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 5 nocí, v termínu středa 21. červenec 2021 až pondělí 26. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 31650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Mövenpick Tala Bay Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Tala Bay, v délce 5 nocí, v termínu pátek 8. říjen 2021 až středa 13. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 26850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 5 nocí, v termínu středa 22. září 2021 až pondělí 27. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 29650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 5 nocí, v termínu středa 18. srpen 2021 až pondělí 23. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 26230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jordánsko od Invia
Kempinski Aqaba Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Akaba - Jordánsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kempinski Aqaba, v délce 14 nocí, v termínu středa 23. červen 2021 až středa 7. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50610,- Kč.

Jordánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jordánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jordánsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Jordánsko

Super Last Minute Jordánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Jordánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Jordánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jordánsko

All inclusive light - Jordánsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Jordánsko - porovnáváme 407 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.