Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bali - Bali 2020

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sadara Bontique Beach Resort Bali All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sadara Bontique Beach Resort Bali, v délce 17 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až čtvrtek 23. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76339,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Grand Mirage Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Mirage Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 22. červenec 2020 až pondělí 3. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 69582,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. červenec 2020 až pátek 7. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50170,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až středa 12. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55006,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až pondělí 17. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85764,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sadara Bontique Beach Resort Bali All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sadara Bontique Beach Resort Bali, v délce 13 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až pátek 21. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64339,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 15 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až neděle 23. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu neděle 9. srpen 2020 až úterý 18. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 62867,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 10. srpen 2020 až neděle 23. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80927,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 13. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 63894,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 13. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 52581,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 15. srpen 2020 až pondělí 24. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55272,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 19. srpen 2020 až pondělí 31. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 62997,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 22. srpen 2020 až pondělí 31. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52906,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Novotel Bali Benoa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Bali Benoa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 22. srpen 2020 až pondělí 31. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54103,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sadara Bontique Beach Resort Bali All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sadara Bontique Beach Resort Bali, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 31. srpen 2020 až neděle 13. září 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59742,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nikko Bali (Ex Grand Aston) All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nikko Bali (Ex Grand Aston), v délce 14 nocí, v termínu sobota 5. září 2020 až sobota 19. září 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Budapešť a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70626,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 747 zájezdů


747 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.