Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Bali Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 24. září 2022 až sobota 8. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. říjen 2022 až čtvrtek 13. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu středa 5. říjen 2022 až pátek 14. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 9 nocí, v termínu středa 2. listopad 2022 až pátek 11. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 62239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 5. listopad 2022 až pondělí 14. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 55563,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 10. listopad 2022 až sobota 19. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 62239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 12 nocí, v termínu pátek 11. listopad 2022 až středa 23. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 136 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 75789,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 12 nocí, v termínu sobota 12. listopad 2022 až čtvrtek 24. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 75789,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 12 nocí, v termínu neděle 13. listopad 2022 až pátek 25. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 138 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 75789,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. listopad 2022 až pondělí 28. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 62239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 21. listopad 2022 až středa 30. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 146 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 56226,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 21. listopad 2022 až sobota 3. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 146 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 75789,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 16 nocí, v termínu úterý 22. listopad 2022 až čtvrtek 8. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77719,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali, v délce 11 nocí, v termínu úterý 22. listopad 2022 až sobota 3. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73219,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Maya Sanur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maya Sanur, v délce 9 nocí, v termínu středa 23. listopad 2022 až pátek 2. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 62239,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 872 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.