Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bali - Bali 2020

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 4. květen 2020 až neděle 17. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60042,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 17 nocí, v termínu středa 6. květen 2020 až sobota 23. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až pondělí 18. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46154,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 17 nocí, v termínu středa 13. květen 2020 až sobota 30. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88435,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Novotel Bali Benoa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Bali Benoa, v délce 10 nocí, v termínu středa 13. květen 2020 až sobota 23. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51218,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali Villas & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali Villas & Spa Resort, v délce 15 nocí, v termínu středa 20. květen 2020 až čtvrtek 4. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77334,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 15 nocí, v termínu neděle 31. květen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66986,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 9 nocí, v termínu středa 3. červen 2020 až pátek 12. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46294,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 12 nocí, v termínu středa 3. červen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nikko Bali (Ex Grand Aston) All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nikko Bali (Ex Grand Aston), v délce 11 nocí, v termínu pondělí 15. červen 2020 až pátek 26. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56167,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 16 nocí, v termínu sobota 20. červen 2020 až pondělí 6. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 66710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nikko Bali (Ex Grand Aston) All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nikko Bali (Ex Grand Aston), v délce 13 nocí, v termínu neděle 21. červen 2020 až sobota 4. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63793,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nikko Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nikko Bali, v délce 7 nocí, v termínu středa 24. červen 2020 až středa 1. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 15 nocí, v termínu středa 24. červen 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80487,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 12 nocí, v termínu sobota 27. červen 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67170,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 15 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67916,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 9 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až úterý 7. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47084,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach, v délce 9 nocí, v termínu středa 1. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48924,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 750 zájezdů


750 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.