Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bali 2018

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 5 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až středa 2. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 51393,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sol Beach House Benoa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Beach House Benoa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 53070,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 8 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 63042,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 10 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 61693,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 16. květen 2018 až pátek 25. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 63030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pátek 25. květen 2018 až pátek 8. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 80954,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 8 nocí, v termínu neděle 27. květen 2018 až pondělí 4. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46735,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 7. červen 2018 až čtvrtek 21. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 66179,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 9. červen 2018 až čtvrtek 21. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 10 nocí, v termínu úterý 12. červen 2018 až pátek 22. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 65758,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 48200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 7 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 12. červenec 2018 až pátek 20. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 65106,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 9 nocí, v termínu sobota 14. červenec 2018 až pondělí 23. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 62120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Four Points By Sheraton Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Points By Sheraton Bali, v délce 5 nocí, v termínu sobota 11. srpen 2018 až čtvrtek 16. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 109 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 49610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 7 nocí, v termínu neděle 12. srpen 2018 až neděle 19. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47734,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50112,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Prama Sanur Beach Bali All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Prama Sanur Beach Bali, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 63564,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 750 zájezdů


750 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.