Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Bali

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. duben 2022 až čtvrtek 14. duben 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. únor 2022 až čtvrtek 3. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 118 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 8. červen 2022 až pátek 17. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 224 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 42509,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 19. květen 2022 až úterý 31. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 204 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57723,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 29. listopad 2021 až sobota 11. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51787,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. duben 2022 až neděle 10. duben 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 27. květen 2022 až neděle 5. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 212 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 47397,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 5. květen 2022 až sobota 14. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 47397,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 5. květen 2022 až úterý 17. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 50741,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 21. březen 2022 až středa 30. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 145 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 41482,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 6. duben 2022 až pondělí 18. duben 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 161 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 37544,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. duben 2022 až úterý 3. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 176 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 37544,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 26. duben 2022 až čtvrtek 5. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 181 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 47397,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Ayodya Resort & Spa Plná penze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ayodya Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 23. listopad 2021 až čtvrtek 2. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48130,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 513 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.