Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Bali Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu pátek 16. prosinec 2022 až středa 28. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 116130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu neděle 1. leden 2023 až pátek 13. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 116130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 16 nocí, v termínu úterý 10. leden 2023 až čtvrtek 26. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 97869,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 6. únor 2023 až středa 15. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 53867,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až pátek 21. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 53867,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 17. duben 2023 až sobota 29. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 64839,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu pátek 16. červen 2023 až středa 28. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 192 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 65359,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu středa 16. srpen 2023 až pondělí 28. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 253 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 85268,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 17. srpen 2023 až úterý 29. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 254 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 85268,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 11. září 2023 až středa 20. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 279 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 54231,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu sobota 16. září 2023 až pondělí 25. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 284 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 54231,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 1291 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.