Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bali - Bali 2019/2020

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52525,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach, v délce 14 nocí, v termínu neděle 1. prosinec 2019 až neděle 15. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76657,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 2. prosinec 2019 až sobota 14. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52525,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Sadara Bontique Beach Resort Bali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sadara Bontique Beach Resort Bali, v délce 16 nocí, v termínu pátek 6. prosinec 2019 až neděle 22. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68275,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až sobota 1. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52525,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52525,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až pondělí 9. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 60641,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 4. duben 2020 až čtvrtek 16. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 170 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49655,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 18. duben 2020 až pondělí 27. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 184 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 43768,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu pondělí 27. duben 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 193 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 61910,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. květen 2020 až sobota 6. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 224 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 44939,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 9. červen 2020 až neděle 21. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 236 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 53669,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel And Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 10. červen 2020 až pátek 19. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 237 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 61069,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 16 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až středa 19. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 291 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85755,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Grand Mirage Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sanur - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Mirage Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. září 2020 až sobota 19. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 331 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46930,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 748 zájezdů


748 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.