Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Bali Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Legian Beach Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kuta Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Legian Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 12. říjen 2023 až sobota 21. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Nusa Dua Beach Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nusa Dua Beach Hotel & Spa, v délce 13 nocí, v termínu úterý 24. říjen 2023 až pondělí 6. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 176780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 9 nocí, v termínu neděle 5. listopad 2023 až úterý 14. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47618,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 13. listopad 2023 až sobota 25. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63519,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 23. listopad 2023 až úterý 5. prosinec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 95270,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Melia Bali All Inclusive

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Bali, v délce 12 nocí, v termínu neděle 17. prosinec 2023 až pátek 29. prosinec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 76779,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. prosinec 2023 až sobota 6. leden 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 106069,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 4. leden 2024 až pondělí 15. leden 2024, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 99400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Merusaka Nusa Dua All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Merusaka Nusa Dua, v délce 12 nocí, v termínu středa 17. leden 2024 až pondělí 29. leden 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 63618,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 12 nocí, v termínu neděle 21. leden 2024 až pátek 2. únor 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59601,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. únor 2024 až neděle 11. únor 2024, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 84240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 8. únor 2024 až neděle 18. únor 2024, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60449,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 14 nocí, v termínu pátek 15. březen 2024 až pátek 29. březen 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 173 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60839,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Merusaka Nusa Dua All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Merusaka Nusa Dua, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 18. březen 2024 až úterý 26. březen 2024, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 176 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58629,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bali od Invia
Bali Tropic All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nusa Dua Beach - Bali, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bali Tropic, v délce 8 nocí, v termínu úterý 16. duben 2024 až středa 24. duben 2024, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 78360,- Kč.

Bali - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bali od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bali

Super Last Minute Bali je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bali sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bali dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bali

All inclusive light - Bali znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bali

All Inclusive - Bali obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bali - porovnáváme 732 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.