Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Hyatt Regency Waikiki Bez stravy first minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Hyatt Regency Waikiki, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 127 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Waikiki Bez stravy super last minute

Prázdniny USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Waikiki, v délce 9 dní, v termínu úterý 26. červen až středa 4. červenec, s dopravou letecká za 5 dní. Strava bez stravy, letní super last minute zájezd v ceně 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 21. červenec 2018 až neděle 29. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 9. srpen 2018 až pondělí 20. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 91512,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 57670,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The New York Edition Bez stravy first minute

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The New York Edition, v délce 6 dní, v termínu pátek 31. srpen až středa 5. září, s dopravou letecká za 71 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 43500,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Ritz Carlton Central Park Bez stravy

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Ritz Carlton Central Park, v délce 5 dní, v termínu středa 15. srpen až neděle 19. srpen, s dopravou vlastní za 55 dní. Strava bez stravy, letní zájezd v ceně 39790,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Westin Times Square Bez stravy last minute

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Westin Times Square, v délce 5 dní, v termínu pátek 29. červen až úterý 3. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava bez stravy, letní last minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Lincoln Harbor Bez stravy

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Lincoln Harbor, v délce 5 dní, v termínu středa 1. srpen až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní za 41 dní. Strava bez stravy, letní zájezd v ceně 15880,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 31. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 43500,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Caesar´s Palace Bez stravy first minute

USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Caesar´s Palace, v délce 9 dní, v termínu pátek 23. listopad až sobota 1. prosinec, s dopravou letecká za 155 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 50990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
JW Marriott Ihilani Resort Hotel Bez stravy super last minute

Prázdniny USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v JW Marriott Ihilani Resort Hotel, v délce 9 dní, v termínu sobota 23. červen až neděle 1. červenec, s dopravou letecká pozítří. Strava bez stravy, letní super last minute zájezd v ceně 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 7. září 2018 až středa 12. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 59710,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Fishermans Wharf Bez stravy first minute

USA Kalifornie v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Fishermans Wharf, v délce 8 dní, v termínu neděle 9. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní za 171 dní. Strava bez stravy, zimní first minute zájezd v ceně 22450,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 8 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 77202,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 4. srpen 2018 až neděle 12. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Outrigger Reef on the Beach Bez stravy last minute

Prázdniny USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Outrigger Reef on the Beach, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. červen až sobota 7. červenec, s dopravou vlastní za 9 dní. Strava bez stravy, letní last minute zájezd v ceně 40420,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 556 zájezdů


451 zájezdů

0 zájezdů

105 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.