Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA - USA 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The New York Edition Bez stravy first minute

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The New York Edition, v délce 6 dní, v termínu pátek 30. srpen až středa 4. září, s dopravou letecká za 97 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 45870,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 9. červenec 2019 až středa 17. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 85980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až středa 3. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 59920,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu středa 19. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89780,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až úterý 16. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 10. srpen 2019 až středa 21. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 15. červen 2019 až neděle 23. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 8 nocí, v termínu úterý 25. červen 2019 až středa 3. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 16. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 8 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 85780,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až čtvrtek 4. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 16. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 8. srpen 2019 až pondělí 19. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Ritz Grande Lakes Bez stravy

Prázdniny USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Ritz Grande Lakes, v délce 8 dní, v termínu pátek 19. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou letecká za 55 dní. Strava bez stravy, letní zájezd v ceně 47990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Fishermans Wharf Bez stravy first minute

USA Kalifornie v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Fishermans Wharf, v délce 8 dní, v termínu neděle 3. listopad až neděle 10. listopad, s dopravou vlastní za 162 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 24730,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Don Cesar Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Don Cesar Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 8. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou letecká za 167 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel La Playa Beach Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel La Playa Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 6. září až pátek 13. září, s dopravou letecká za 104 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 46990,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 695 zájezdů


598 zájezdů

0 zájezdů

97 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.