Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA - USA 2018/2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Westin Times Square Bez stravy

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Westin Times Square, v délce 5 dní, v termínu pátek 7. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou letecká za 47 dní. Strava bez stravy, zimní zájezd v ceně 41990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Ritz Carlton Central Park Bez stravy

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Ritz Carlton Central Park, v délce 5 dní, v termínu úterý 11. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní za 51 dní. Strava bez stravy, zimní zájezd v ceně 46040,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Caesar´s Palace Bez stravy

USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Caesar´s Palace, v délce 9 dní, v termínu pátek 23. listopad až sobota 1. prosinec, s dopravou letecká za 33 dní. Strava bez stravy, podzimní zájezd v ceně 50990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
JW Marriott Ihilani Resort Hotel Bez stravy

Vánoce - vánoční pobyt USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v JW Marriott Ihilani Resort Hotel, v délce 9 dní, v termínu úterý 18. prosinec až středa 26. prosinec, s dopravou letecká za 58 dní. Strava bez stravy, zimní zájezd v ceně 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Fishermans Wharf Bez stravy

USA Kalifornie v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Fishermans Wharf, v délce 8 dní, v termínu pátek 14. prosinec až pátek 21. prosinec, s dopravou vlastní za 54 dní. Strava bez stravy, zimní zájezd v ceně 22450,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Hyatt Regency Waikiki Bez stravy last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Hyatt Regency Waikiki, v délce 9 dní, v termínu pátek 2. listopad až sobota 10. listopad, s dopravou letecká za 12 dní. Strava bez stravy, podzimní last minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Outrigger Reef on the Beach Bez stravy last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Outrigger Reef on the Beach, v délce 8 dní, v termínu pondělí 29. říjen až pondělí 5. listopad, s dopravou vlastní za 8 dní. Strava bez stravy, podzimní last minute zájezd v ceně 40420,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Lincoln Harbor Bez stravy last minute

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Lincoln Harbor, v délce 5 dní, v termínu sobota 3. listopad až středa 7. listopad, s dopravou vlastní za 13 dní. Strava bez stravy, podzimní last minute zájezd v ceně 15880,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Waikiki Bez stravy super last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Waikiki, v délce 9 dní, v termínu sobota 27. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecká za 6 dní. Strava bez stravy, podzimní super last minute zájezd v ceně 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 9. listopad 2018 až úterý 20. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 8. únor 2019 až úterý 19. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 8 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až neděle 21. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 174 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu středa 21. listopad 2018 až neděle 2. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89780,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu neděle 11. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89780,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 21. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 212 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu pátek 30. listopad 2018 až úterý 11. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89780,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 225 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95380,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 391 zájezdů


297 zájezdů

0 zájezdů

94 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.