Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

USA Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě Florida - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 2. únor 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 44990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII, v délce 14 nocí, v termínu sobota 8. říjen 2022 až sobota 22. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 114590,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety Bez stravy

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Florida - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 2. únor 2023 až pátek 17. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 65990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Florida - Miami tropický ráj s příchutí Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě Florida - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Florida - Miami tropický ráj s příchutí Karibiku, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 2. únor 2023 až pátek 10. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 49990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York od A do Z Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York od A do Z, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 34990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York od A do Z Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York od A do Z, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 12. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 379 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York pro náročné Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York pro náročné, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 12. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 379 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Předvánoční New York Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Předvánoční New York, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 34990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 12. říjen 2023 až pátek 20. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 379 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 43990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York od A do Z Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York od A do Z, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 18. květen 2023 až úterý 23. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 232 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York od A do Z Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York od A do Z, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 20. duben 2023 až úterý 25. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 204 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 35990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York pro náročné Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York pro náročné, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 20. duben 2023 až úterý 25. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 204 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 35990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
New York pro náročné Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu New York pro náročné, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 34990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě New York - USA, v hvězdičkovém ubytování v hotelu NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 20. duben 2023 až pátek 28. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 204 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 43990,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 14 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.