Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Westin Times Square Bez stravy super last minute

Čarodějnice a Svátek práce USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Westin Times Square, v délce 5 dní, v termínu pátek 27. duben až úterý 1. květen, s dopravou letecká popozítří. Strava bez stravy, jarní super last minute zájezd v ceně 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The New York Edition Bez stravy first minute

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The New York Edition, v délce 6 dní, v termínu pátek 31. srpen až středa 5. září, s dopravou letecká za 129 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 43500,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
JW Marriott Ihilani Resort Hotel Bez stravy

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v JW Marriott Ihilani Resort Hotel, v délce 9 dní, v termínu úterý 12. červen až středa 20. červen, s dopravou letecká za 49 dní. Strava bez stravy, letní zájezd v ceně 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel La Playa Beach Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel La Playa Beach Resort, v délce 7 dní, v termínu pátek 26. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecká za 185 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 42990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sandpearl Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandpearl Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 12. říjen až pátek 19. říjen, s dopravou letecká za 171 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 43990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Fishermans Wharf Bez stravy first minute

USA Kalifornie v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Fishermans Wharf, v délce 8 dní, v termínu neděle 4. listopad až neděle 11. listopad, s dopravou vlastní za 194 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 22450,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
MGM Grand Hotel Bez stravy first minute

Prázdniny USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v MGM Grand Hotel, v délce 8 dní, v termínu neděle 29. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní za 96 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 19170,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The Waldorf Astoria Bez stravy super last minute

Čarodějnice a Svátek práce USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The Waldorf Astoria, v délce 5 dní, v termínu pátek 27. duben až úterý 1. květen, s dopravou letecká popozítří. Strava bez stravy, jarní super last minute zájezd v ceně 35990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Ritz Carlton Central Park Bez stravy last minute

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Ritz Carlton Central Park, v délce 5 dní, v termínu středa 16. květen až neděle 20. květen, s dopravou vlastní za 22 dní. Strava bez stravy, jarní last minute zájezd v ceně 27290,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Hyatt Regency Waikiki Bez stravy first minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Hyatt Regency Waikiki, v délce 9 dní, v termínu pátek 23. listopad až sobota 1. prosinec, s dopravou letecká za 213 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Waikiki Bez stravy last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Waikiki, v délce 9 dní, v termínu úterý 8. květen až středa 16. květen, s dopravou letecká za 14 dní. Strava bez stravy, jarní last minute zájezd v ceně 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Outrigger Reef on the Beach Bez stravy first minute

Prázdniny USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Outrigger Reef on the Beach, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. červen až sobota 7. červenec, s dopravou vlastní za 67 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 40420,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Lincoln Harbor Bez stravy first minute

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Lincoln Harbor, v délce 5 dní, v termínu středa 28. listopad až neděle 2. prosinec, s dopravou vlastní za 218 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 15880,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Caesar´s Palace Bez stravy last minute

USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Caesar´s Palace, v délce 9 dní, v termínu pátek 11. květen až sobota 19. květen, s dopravou letecká za 17 dní. Strava bez stravy, jarní last minute zájezd v ceně 49990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Bellagio Bez stravy first minute

Prázdniny USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Bellagio, v délce 8 dní, v termínu neděle 15. červenec až neděle 22. červenec, s dopravou vlastní za 82 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 21350,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Wynn Bez stravy first minute

Prázdniny USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Wynn, v délce 8 dní, v termínu sobota 28. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní za 95 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 29010,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 519 zájezdů


408 zájezdů

0 zájezdů

111 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.