Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA - USA 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Caesar´s Palace Bez stravy super last minute

USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Caesar´s Palace, v délce 8 dní, v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou letecká za -43 dní. Strava bez stravy, podzimní super last minute zájezd v ceně 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The New York Edition Bez stravy first minute

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The New York Edition, v délce 6 dní, v termínu pátek 21. únor až středa 26. únor, s dopravou letecká za 69 dní. Strava bez stravy, zimní first minute zájezd v ceně 35370,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Turnberry Isle Miami Autograph Collection Bez stravy Super Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turnberry Isle Miami Autograph Collection, v délce 10 nocí, v termínu úterý 17. prosinec 2019 až pátek 27. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 76019,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Fishermans Wharf Bez stravy last minute

Vánoce - vánoční pobyt USA Kalifornie v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Fishermans Wharf, v délce 8 dní, v termínu sobota 21. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou vlastní za 7 dní. Strava bez stravy, zimní last minute zájezd v ceně 24730,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Turnberry Isle Miami Autograph Collection Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turnberry Isle Miami Autograph Collection, v délce 8 nocí, v termínu pátek 13. březen 2020 až sobota 21. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 66138,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel St. Regis Princeville Resort Snídaně first minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel St. Regis Princeville Resort, v délce 8 dní, v termínu pondělí 9. březen až pondělí 16. březen, s dopravou vlastní za 86 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 61490,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel St. Regis Princeville Resort Bez stravy super last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel St. Regis Princeville Resort, v délce 8 dní, v termínu neděle 15. prosinec až neděle 22. prosinec, s dopravou vlastní zítra. Strava bez stravy, zimní super last minute zájezd v ceně 71390,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Lincoln Harbor Bez stravy super last minute

USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Lincoln Harbor, v délce 5 dní, v termínu úterý 17. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní popozítří. Strava bez stravy, zimní super last minute zájezd v ceně 15280,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Turnberry Isle Miami Autograph Collection Bez stravy Last Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turnberry Isle Miami Autograph Collection, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. prosinec 2019 až středa 8. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 91213,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 28. únor 2020 až středa 4. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 39330,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 18. březen 2020 až pondělí 30. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 101294,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 23. březen 2020 až sobota 4. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 97400,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 11. březen 2020 až pondělí 23. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 81963,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 3. březen 2020 až sobota 14. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 77488,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 26. březen 2020 až pátek 3. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 103 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 65750,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 21. březen 2020 až čtvrtek 2. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 109306,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 15 nocí, v termínu středa 8. leden 2020 až čtvrtek 23. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 99025,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The Palms Hotel Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Miami - USA, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Hotel Spa, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 12. březen 2020 až středa 25. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 97956,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 362 zájezdů


304 zájezdů

0 zájezdů

58 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.