Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive USA - USA 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sandpearl Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandpearl Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 8. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou letecká za 230 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 41990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Jw Marriott Ihilani Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jw Marriott Ihilani Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 13. srpen 2019 až středa 21. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 143 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 85980,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Loews Miami Beach Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Loews Miami Beach, v délce 8 dní, v termínu pátek 20. září až pátek 27. září, s dopravou letecká za 181 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 54990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Ritz Grande Lakes Bez stravy first minute

Prázdniny USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Ritz Grande Lakes, v délce 8 dní, v termínu pátek 19. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou letecká za 118 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 47990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Don Cesar Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel Don Cesar Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 8. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou letecká za 230 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel La Playa Beach Resort Bez stravy first minute

USA Florida v luxusním 5star ubytování v Hotel La Playa Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 6. září až pátek 13. září, s dopravou letecká za 167 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Caesar´s Palace Bez stravy first minute

USA Las Vegas v luxusním 5star ubytování v Hotel Caesar´s Palace, v délce 8 dní, v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou letecká za 223 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Hyatt Regency Waikiki Bez stravy first minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Hyatt Regency Waikiki, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. listopad až sobota 7. prosinec, s dopravou letecká za 251 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 23. srpen 2019 až středa 28. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 153 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 48860,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Sheraton Waikiki Bez stravy super last minute

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel Sheraton Waikiki, v délce 9 dní, v termínu sobota 23. březen až neděle 31. březen, s dopravou letecká dnes. Strava bez stravy, jarní super last minute zájezd v ceně 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel JW Marriott Ihilani Resort Bez stravy

USA Havajské ostrovy v luxusním 5star ubytování v Hotel JW Marriott Ihilani Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 18. květen až neděle 26. květen, s dopravou letecká za 56 dní. Strava bez stravy, jarní zájezd v ceně 79380,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 10. květen 2019 až středa 15. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 69190,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 55170,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 19. červenec 2019 až středa 24. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 118 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 63520,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 30. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 45870,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
The New York Edition Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě New York - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The New York Edition, v délce 5 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až středa 31. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 54360,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The New York Edition Bez stravy first minute

Prázdniny USA New York v luxusním 5star ubytování v Hotel The New York Edition, v délce 6 dní, v termínu pátek 30. srpen až středa 4. září, s dopravou letecká za 160 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 45870,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Invia
Sheraton Waikiki Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Havajské ostrovy - USA, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Waikiki, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 2. květen 2019 až pondělí 13. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89780,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 488 zájezdů


436 zájezdů

0 zájezdů

52 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.