Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute USA

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Holiday Inn Port All inclusive first minute

USA Miami v 3star ubytování v Hotel Holiday Inn Port, v délce 6 dní, v termínu pátek 14. leden až středa 19. leden, s dopravou letecká za 79 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 35690,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Fairfield Inn & Suites Marriott All inclusive first minute

USA New York v 3star ubytování v Hotel Fairfield Inn & Suites Marriott, v délce 5 dní, v termínu čtvrtek 3. únor až pondělí 7. únor, s dopravou letecká za 99 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 25590,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Nyma All inclusive first minute

USA New York v 3star ubytování v Hotel Nyma, v délce 5 dní, v termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 28. únor, s dopravou letecká za 120 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 21490,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel Skyline All inclusive first minute

USA New York v 3star ubytování v Hotel Skyline, v délce 5 dní, v termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 28. únor, s dopravou letecká za 120 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 22590,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
New York Shopping All inclusive first minute

USA New York v 3star ubytování v New York Shopping, v délce 5 dní, v termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 28. únor, s dopravou letecká za 120 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 19190,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Hotel The Manhattan at Times Square All inclusive first minute

USA New York v luxusním 4star ubytování v Hotel The Manhattan at Times Square, v délce 5 dní, v termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 28. únor, s dopravou letecká za 120 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive USA od Travelportal
Shalimar Motel All inclusive first minute

USA Florida v 3star ubytování v Shalimar Motel, v délce 6 dní, v termínu pátek 18. březen až středa 23. březen, s dopravou letecká za 142 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 37590,- Kč.

USA - informace o Last Minute

Last Minute - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute USA

Super Last Minute USA je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou USA sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive USA dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light USA

All inclusive light - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   USA - porovnáváme 46 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.