Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Malajsie - Malajsie 2020

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Andaman, A Luxury Collection Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Andaman, A Luxury Collection Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 27. září 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 102812,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Andaman, A Luxury Collection Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Andaman, A Luxury Collection Resort, v délce 14 nocí, v termínu úterý 17. listopad 2020 až úterý 1. prosinec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 102812,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Andaman, A Luxury Collection Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Andaman, A Luxury Collection Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 24. listopad 2020 až neděle 6. prosinec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89592,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Andaman, A Luxury Collection Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Andaman, A Luxury Collection Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 16. leden 2021 až čtvrtek 28. leden 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 154 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 104138,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Andaman, A Luxury Collection Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Andaman, A Luxury Collection Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 8. březen 2021 až pondělí 22. březen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 118522,- Kč.

Malajsie - informace o Last Minute

Last Minute - Malajsie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Malajsie

Super Last Minute Malajsie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Malajsie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Malajsie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malajsie

Ultra All Inclusive Malajsie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malajsie - porovnáváme 610 zájezdů


600 zájezdů

0 zájezdů

10 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.