Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Malajsie - Malajsie 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně last minute

Malajsie Penang v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri, v délce 10 dní, v termínu pátek 6. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou letecká za 17 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 43580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Gaya Island Resort Plná penze First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaya Island Resort, v délce 12 nocí, v termínu pátek 20. březen 2020 až středa 1. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 122 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Nexus Karambunai Polopenze First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nexus Karambunai, v délce 9 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až čtvrtek 20. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu úterý 26. listopad až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou letecká za 7 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 51283,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Langkawi Snídaně

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Langkawi, v délce 10 dní, v termínu neděle 12. leden až úterý 21. leden, s dopravou letecká za 54 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 84960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel The Datai Langkawi Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Langkawi, v délce 10 dní, v termínu pondělí 2. prosinec až středa 11. prosinec, s dopravou letecká za 13 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 87560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel The Datai Resort & Spa Snídaně super last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 21. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou vlastní pozítří. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 105490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 5. prosinec 2019 až sobota 14. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 16 nocí, v termínu sobota 16. květen 2020 až pondělí 1. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu neděle 19. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až neděle 23. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Datai Langkawi Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Datai Langkawi, v délce 16 nocí, v termínu sobota 7. prosinec 2019 až pondělí 23. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 169230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach & Spa Snídaně

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 29. prosinec 2019 až neděle 12. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 94909,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Berjaya Langkawi Resort Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Berjaya Langkawi Resort, v délce 12 nocí, v termínu středa 4. březen 2020 až pondělí 16. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 49811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 16. srpen 2020 až úterý 25. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 271 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51283,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 9 nocí, v termínu sobota 4. duben 2020 až pondělí 13. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Berjaya Langkawi Resort Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Berjaya Langkawi Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 262 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až čtvrtek 6. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 252 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42560,- Kč.

Malajsie - informace o Last Minute

Last Minute - Malajsie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Malajsie

Super Last Minute Malajsie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Malajsie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Malajsie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malajsie

Ultra All Inclusive Malajsie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malajsie - porovnáváme 622 zájezdů


597 zájezdů

0 zájezdů

25 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.