Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Malajsie - Malajsie 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až čtvrtek 5. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 131 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 47280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Nexus Karambunai Plná penze First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nexus Karambunai, v délce 9 nocí, v termínu pátek 14. únor 2020 až neděle 23. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Nexus Karambunai Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nexus Karambunai, v délce 12 nocí, v termínu neděle 12. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Gaya Island Resort Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaya Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Nexus Karambunai Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nexus Karambunai, v délce 12 nocí, v termínu neděle 1. březen 2020 až pátek 13. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 136 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 17. březen 2020 až čtvrtek 26. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 152 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 20. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 277 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 26. srpen 2020 až pátek 4. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 314 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel The Datai Resort & Spa Snídaně

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 21. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou vlastní za 35 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 105490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel The Datai Langkawi Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Langkawi, v délce 10 dní, v termínu sobota 26. říjen až pondělí 4. listopad, s dopravou letecká za 9 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 84660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Langkawi Snídaně

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Langkawi, v délce 10 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou letecká za 53 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 72370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Berjaya Langkawi Beach Resort Snídaně super last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Berjaya Langkawi Beach Resort, v délce 10 dní, v termínu pátek 18. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 47990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotelový komplex Meritus Pelangi Beach Resort Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Meritus Pelangi Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu pátek 25. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou letecká za 8 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 56990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Nexus Karambunai Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Borneo - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nexus Karambunai, v délce 9 nocí, v termínu pátek 10. leden 2020 až neděle 19. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně last minute

Malajsie Penang v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri, v délce 10 dní, v termínu úterý 5. listopad až čtvrtek 14. listopad, s dopravou letecká za 19 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 43580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 12. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 53780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 75480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu neděle 24. listopad 2019 až úterý 10. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 67380,- Kč.

Malajsie - informace o Last Minute

Last Minute - Malajsie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Malajsie

Super Last Minute Malajsie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Malajsie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Malajsie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malajsie

Ultra All Inclusive Malajsie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malajsie - porovnáváme 630 zájezdů


600 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.