Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Malajsie - Malajsie 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 10. červen 2019 až středa 19. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 23. září 2019 až sobota 5. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 23. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 7. říjen 2019 až sobota 19. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 14. červen 2019 až neděle 23. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Westin Langkawi Resort And Spa Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Langkawi Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Langkawi Snídaně

Prázdniny Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Langkawi, v délce 10 dní, v termínu pondělí 22. červenec až středa 31. červenec, s dopravou letecká za 58 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 90370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel The Datai Langkawi Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Langkawi, v délce 10 dní, v termínu středa 12. červen až pátek 21. červen, s dopravou letecká za 18 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd v ceně 83760,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 9 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72140,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 9 nocí, v termínu pátek 30. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 97 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 65250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Polopenze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
The Westin Langkawi Resort And Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Langkawi Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 12. srpen 2019 až středa 21. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 47980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně first minute

Malajsie Penang v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri, v délce 10 dní, v termínu pondělí 14. říjen až středa 23. říjen, s dopravou letecká za 142 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 39880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49290,- Kč.

Malajsie - informace o Last Minute

Last Minute - Malajsie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Malajsie

Super Last Minute Malajsie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Malajsie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Malajsie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malajsie

Ultra All Inclusive Malajsie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malajsie - porovnáváme 589 zájezdů


564 zájezdů

0 zájezdů

25 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.