Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Malajsie Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
OKRUH MALAJSIÍ Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu OKRUH MALAJSIÍ, v délce 12 nocí, v termínu pátek 15. březen 2024 až středa 27. březen 2024, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 284 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 76394,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malajsie od Invia
OKRUH MALAJSIÍ Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Penang - Malajsie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu OKRUH MALAJSIÍ, v délce 12 nocí, v termínu neděle 12. listopad 2023 až pátek 24. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 76394,- Kč.

Malajsie - informace o Last Minute

Last Minute - Malajsie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Malajsie

Super Last Minute Malajsie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Malajsie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Malajsie dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malajsie

Ultra All Inclusive Malajsie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malajsie - porovnáváme 2 zájezdy
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.