Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Korfu Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Michelangelo Resort (Ex Memento Kassiopi Resort) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Michelangelo Resort (Ex Memento Kassiopi Resort), v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. květen 2023 až sobota 13. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 11355,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Mareblue Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. květen 2023 až neděle 14. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21422,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Michelangelo Resort (Ex Memento Kassiopi Resort) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Michelangelo Resort (Ex Memento Kassiopi Resort), v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. květen 2023 až sobota 20. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 11868,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Belvedere All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17780,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Dassia Holiday Club (Ex. Telemachos) All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dassia Holiday Club (Ex. Telemachos), v délce 12 nocí, v termínu neděle 28. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Golden Alexandros All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Alexandros, v délce 11 nocí, v termínu neděle 28. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Louis Kerkyra Blue All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Kerkyra Blue, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Akron Seascape All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Akron Seascape, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Nissaki Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nissaki Beach, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Alkionis All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alkionis, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 14890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Dreams Corfu Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Corfu Resort & Spa, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 24090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Monika All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Monika, v délce 14 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 19790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Lido Corfu Sun All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lido Corfu Sun, v délce 6 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Akron Seascape All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Akron Seascape, v délce 3 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa, v délce 5 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33590,- Kč.

Korfu - informace o Last Minute

Last Minute Korfu - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Korfu

Super Last Minute Korfu je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Korfu sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Korfu dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Korfu

All inclusive light Korfu - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Korfu - porovnáváme 2327 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.