Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Last Minute All Inclusive Korfu - Korfu 2020

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Mareblue Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 11 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Hotel Cooee Albatros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Cooee Albatros, v délce 5 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 16690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Hotel Cooee Albatros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Cooee Albatros, v délce 7 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 20590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Angela Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Angela Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Mareblue Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Labranda Sandy Beach (Ex Aquis) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Sandy Beach (Ex Aquis), v délce 4 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Alkionis All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alkionis, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 17580,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Louis Primasol Ionian Sun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Primasol Ionian Sun, v délce 7 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Marbella Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marbella Beach, v délce 10 nocí, v termínu středa 8. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Hellinis All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hellinis, v délce 5 nocí, v termínu středa 8. červenec 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 16590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Angela Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Angela Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Belvedere All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere, v délce 6 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Cyprotel Almyros Natura All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cyprotel Almyros Natura, v délce 14 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Ikos Dassia Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ikos Dassia Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 63090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Sunshine Corfu & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunshine Corfu & Spa, v délce 5 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Belvedere All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Belvedere, v délce 3 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až středa 15. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Kairaba Mythos Palace Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kairaba Mythos Palace, v délce 10 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až středa 22. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 50 % za výhodnou cenu 26490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Korfu od Invia
Mareblue Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 14 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až neděle 26. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52290,- Kč.

Korfu - informace o Last Minute

Last Minute Korfu - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Korfu

Super Last Minute Korfu je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Korfu sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Korfu dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Korfu

All inclusive light Korfu - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Korfu - porovnáváme 1987 zájezdů


1987 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.