Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Last Minute All Inclusive Řecko - Řecko 2020

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Lux. Me White Palace Hotel Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Lux. Me White Palace Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 94490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Calypso Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Calypso Beach, v délce 10 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až středa 15. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 43190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Hersonissos Sun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hersonissos Sun, v délce 3 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až středa 8. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 10390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Alexander The Great All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alexander The Great, v délce 9 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 27390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Evelyn Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Evelyn Beach, v délce 3 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až středa 8. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 13790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mareblue Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mareblue Beach, v délce 11 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Cooee Albatros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Cooee Albatros, v délce 5 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 16690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Hersonissos Sun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hersonissos Sun, v délce 4 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Solimar Aqua Marine All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Solimar Aqua Marine, v délce 12 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68970,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sea Side Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sea Side Resort & Spa, v délce 4 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Porto Greco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Greco Village, v délce 12 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42016,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Hotel Cooee Albatros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Cooee Albatros, v délce 7 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 20590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Europa Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Europa Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 20. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Angela Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Angela Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Dimitra Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dimitra Beach, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Dimitrios Village Beach & Spa Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dimitrios Village Beach & Spa Resort, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 46659,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Lux. Me White Palace Hotel Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Lux. Me White Palace Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 20. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 94490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Mitsis Alila Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Alila Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80290,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Řecko

Super Last Minute Řecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Řecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Řecko - porovnáváme 22091 zájezdů


22074 zájezdů

0 zájezdů

17 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.