Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Bulharsko    >    

Last Minute All Inclusive Lozenec - Lozenec 2020

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Hotel Lozenec Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lozenec Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Penzion Villa Reni All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Penzion Villa Reni, v délce 7 nocí, v termínu středa 15. červenec 2020 až středa 22. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Penzion Villa Reni All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Penzion Villa Reni, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Hotel Lozenec Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lozenec Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 25. červenec 2020 až středa 5. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22647,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Pension Rosen All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Pension Rosen, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 20. srpen 2020 až neděle 30. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19150,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Penzion Rosen All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Penzion Rosen, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. srpen 2020 až středa 9. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18290,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Lozenec od Invia
Penzion Rosen All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lozenec - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Penzion Rosen, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. září 2020 až středa 9. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14690,- Kč.

Lozenec - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Lozenec od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Lozenec si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Lozenec - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Lozenec dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Lozenec

Ultra All Inclusive Lozenec představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Lozenec - porovnáváme 163 zájezdů


150 zájezdů

13 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.