Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Bulharsko    >    

Last Minute All Inclusive Burgas - Burgas 2020

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Mena Palace All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mena Palace, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až pátek 14. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 27710,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Arkutino Family Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arkutino Family Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 6. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 26690,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Djuni Royal Resort – Holiday Village All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Djuni Royal Resort – Holiday Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 1. září 2020 až pátek 11. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 24990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Djuni Royal Resort – Marina Royal Palace All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Djuni Royal Resort – Marina Royal Palace, v délce 14 nocí, v termínu úterý 1. září 2020 až úterý 15. září 2020, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 40180,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Moonlight All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Moonlight, v délce 11 nocí, v termínu pátek 4. září 2020 až úterý 15. září 2020, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 24680,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Burgas od Invia
Wave Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Wave Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. září 2020 až sobota 12. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Burgas - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Burgas od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Burgas si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Burgas

Super Last Minute Burgas je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Burgas sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Burgas dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Burgas

All inclusive light Burgas - Bulharsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Burgas

All Inclusive Burgas - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Burgas - porovnáváme 152 zájezdů


150 zájezdů

2 zájezdy

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.