Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Bulharsko    >    

Last Minute All Inclusive Balčik - Balčik 2020

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Balčik od Invia
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, v délce 7 nocí, v termínu pátek 3. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 15690,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Balčik od Invia
Hotel Royal Garden All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Garden, v délce 7 nocí, v termínu pátek 3. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Balčik od Invia
Hotel Royal Bay All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Bay, v délce 7 nocí, v termínu pátek 3. červenec 2020 až pátek 10. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Balčik od Invia
Hotel Royal Garden All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Garden, v délce 14 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 27840,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Balčik od Invia
White Rock Castle Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu White Rock Castle, v délce 7 nocí, v termínu úterý 8. září 2020 až úterý 15. září 2020, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 16180,- Kč.

Balčik - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Balčik od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Balčik si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Balčik - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Balčik

Super Last Minute Balčik je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Balčik sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Balčik dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Balčik

All inclusive light Balčik - Bulharsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Balčik - porovnáváme 22 zájezdů


19 zájezdů

3 zájezdy

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.