Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Bulharsko    >    

Last Minute All Inclusive Elenite - Elenite 2020

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Hotel Paradise Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Beach, v délce 9 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Hotel Paradise Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Beach, v délce 10 nocí, v termínu pátek 24. červenec 2020 až pondělí 3. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 24390,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Royal Park All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Park, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 6. srpen 2020 až čtvrtek 13. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 22210,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Royal Park All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Park, v délce 14 nocí, v termínu středa 12. srpen 2020 až středa 26. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 34321,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Hotel Paradise Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Beach, v délce 14 nocí, v termínu středa 26. srpen 2020 až středa 9. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 24390,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Holiday Village Elenite All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Village Elenite, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. září 2020 až středa 9. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Elenite od Invia
Hotel Paradise Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Beach, v délce 4 nocí, v termínu pátek 4. září 2020 až úterý 8. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 12190,- Kč.

Elenite - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Elenite od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Elenite si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Elenite

Super Last Minute Elenite je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Elenite sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Elenite dovolená - informace

All inclusive light Elenite

All inclusive light Elenite - Bulharsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Elenite

All Inclusive Elenite - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Elenite

Ultra All Inclusive Elenite představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Elenite - porovnáváme 9 zájezdů


9 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.