Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Bulharsko    >    

Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží - Slunečné Pobřeží 2020

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Riva All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Riva, v délce 13 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 24390,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Club Calimera Imperial Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Calimera Imperial Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 14. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 25692,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Laguna Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Laguna Park, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. červenec 2020 až středa 29. červenec 2020, s dopravou vlastní za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 14299,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Sunrise Complex All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Complex, v délce 10 nocí, v termínu středa 22. červenec 2020 až sobota 1. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 19805,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Mpm Astoria Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mpm Astoria, v délce 13 nocí, v termínu sobota 25. červenec 2020 až pátek 7. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 34990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Ihotel Sunny Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ihotel Sunny Beach, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až čtvrtek 6. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 21438,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Diamant Residence All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamant Residence, v délce 10 nocí, v termínu neděle 2. srpen 2020 až středa 12. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 22488,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Aqua Nevis Clubhotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Nevis Clubhotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 4. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27469,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Bellevue All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bellevue, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. srpen 2020 až čtvrtek 13. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 19531,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Mpm Orel Ultra All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mpm Orel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až pátek 14. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 18790,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Calypso All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Calypso, v délce 11 nocí, v termínu pátek 14. srpen 2020 až úterý 25. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27190,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Trakia Plaza All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Trakia Plaza, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 31. srpen 2020 až neděle 6. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 14190,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Slunečné Pobřeží od Invia
Hotel Iskar All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Iskar, v délce 7 nocí, v termínu neděle 6. září 2020 až neděle 13. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 14080,- Kč.

Slunečné Pobřeží - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slunečné Pobřeží od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Slunečné Pobřeží si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Slunečné Pobřeží - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slunečné Pobřeží

Super Last Minute Slunečné Pobřeží je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slunečné Pobřeží sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slunečné Pobřeží dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Slunečné Pobřeží

All inclusive light Slunečné Pobřeží - Bulharsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Slunečné Pobřeží - porovnáváme 25 zájezdů


23 zájezdů

2 zájezdy

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.