Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Chorvatsko    >    

Last Minute All Inclusive Krk - Krk 2019/2020

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Krk od Invia
Falkensteiner Hotel Park Punat All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krk - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Falkensteiner Hotel Park Punat, v délce 1 nocí, v termínu úterý 14. červenec 2020 až středa 15. červenec 2020, s dopravou vlastní za 271 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2192,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Krk od Invia
Falkensteiner Hotel Park Punat All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krk - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Falkensteiner Hotel Park Punat, v délce 1 nocí, v termínu čtvrtek 23. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou vlastní za 280 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2192,- Kč.

Krk - informace o Last Minute

Last Minute Krk - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Krk

Super Last Minute Krk je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Krk sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Krk dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Krk

All inclusive light Krk - Chorvatsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Krk - porovnáváme 149 zájezdů


149 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.