Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Chorvatsko    >    

Lošinj Last Minute All Inclusive

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Lošinj od Invia
Family Hotel Vespera Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Family Hotel Vespera, v délce 5 nocí, v termínu sobota 11. červen 2022 až čtvrtek 16. červen 2022, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 12033,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Lošinj od Invia
Family Hotel Vespera Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Family Hotel Vespera, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. srpen 2022 až neděle 4. září 2022, s dopravou vlastní za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 17577,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Lošinj od Invia
Family Hotel Vespera Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Family Hotel Vespera, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. říjen 2022 až sobota 15. říjen 2022, s dopravou vlastní za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 12357,- Kč.

Lošinj - informace o Last Minute

Last Minute Lošinj - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Lošinj

Super Last Minute Lošinj je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Lošinj sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Lošinj dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Lošinj

All inclusive light Lošinj - Chorvatsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Lošinj - porovnáváme 130 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.