Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Chorvatsko    >    

Last Minute All Inclusive Istrie - Istrie 2019/2020

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Istrie od Invia
Valamar Tamaris Resort-Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Istrie - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Valamar Tamaris Resort-Hotel, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 13. srpen 2020 až středa 19. srpen 2020, s dopravou vlastní za 301 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19441,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Istrie od Invia
Resort Funtana All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Istrie - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Resort Funtana, v délce 6 nocí, v termínu neděle 30. srpen 2020 až sobota 5. září 2020, s dopravou vlastní za 318 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 11788,- Kč.

Istrie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Istrie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Istrie si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Istrie - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Istrie

Super Last Minute Istrie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Istrie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Istrie dovolená - informace

All Inclusive Istrie

All Inclusive Istrie - Chorvatsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Istrie

Ultra All Inclusive Istrie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Istrie - porovnáváme 69 zájezdů


39 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.