Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Chorvatsko    >    

Makarska Last Minute All Inclusive

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Depandance hotelu Neptun (Maslinik) All inclusive

Prázdniny Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Depandance hotelu Neptun (Maslinik) s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. července 2022 až sobota 30. července 2022. Letecky přeprava , s odletem za 25 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 33320 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Depandance Labineca All inclusive

Prázdniny Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Depandance Labineca s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu sobota 27. srpna 2022 až sobota 3. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 60 dní, se stravováním formou All inclusive - letní zájezd za cenu 24550 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
TUI BLUE Adriatic Beach (ex. Sensimar Adriatic All inclusive

Prázdniny Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení TUI BLUE Adriatic Beach (ex. Sensimar Adriatic Beach) s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 27. srpna 2022 až sobota 3. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 60 dní, se stravováním formou All inclusive - letní zájezd za cenu 33510 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Hotel Sagitta All inclusive

Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Hotel Sagitta s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 17. září 2022 až sobota 24. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 81 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 24740 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Bungalovy Sagitta All inclusive

Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Bungalovy Sagitta s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 17. září 2022 až sobota 24. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 81 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 24950 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Bluesun hotel Neptun All inclusive

Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Bluesun hotel Neptun s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 17. září 2022 až sobota 24. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 81 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 25370 CZK.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Makarska od Dovolena
Apartmány Sagitta All inclusive

Chorvatsko - Makarska, v ubytovacím zařízení Apartmány Sagitta s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 17. září 2022 až sobota 24. září 2022. Letecky přeprava , s odletem za 81 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 26700 CZK.

Makarska - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Makarska od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Makarska si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Makarska - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Makarska dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Makarska

Ultra All Inclusive Makarska představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Makarska - porovnáváme 18 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.