Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Kypr    >    

Last Minute All Inclusive Paphos - Paphos 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Tasmaria Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tasmaria Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 2. červenec 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26917,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Aliathon Aegean All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aliathon Aegean, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 4. červenec 2019 až pátek 12. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 21394,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 9. červenec 2019 až úterý 16. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 36635,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Queens Bay Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Queens Bay Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 16. červenec 2019 až úterý 23. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28701,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Kissos All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kissos, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 23562,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Queens Bay Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Queens Bay Hotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 35942,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Tasmaria Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tasmaria Hotel, v délce 10 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 28541,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 44631,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Olympic Lagoon Resort Paphos All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olympic Lagoon Resort Paphos, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 5. srpen 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59190,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až úterý 13. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 28408,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 8. srpen 2019 až pátek 23. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 43694,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Sentido Cypria Bay By Leonardo Hotels Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Cypria Bay By Leonardo Hotels, v délce 7 nocí, v termínu sobota 17. srpen 2019 až sobota 24. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 24561,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
St. Raphael Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Raphael Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 20. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 35463,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Queens Bay Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Queens Bay Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 25612,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Poseidonia Beach Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poseidonia Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až úterý 3. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 28568,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Aliathon Aegean All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aliathon Aegean, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až pátek 13. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 33463,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Paphos od Invia
Sentido Cypria Bay By Leonardo Hotels Ultra All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Cypria Bay By Leonardo Hotels, v délce 7 nocí, v termínu sobota 31. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 22830,- Kč.

Paphos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Paphos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Paphos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Paphos

Super Last Minute Paphos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Paphos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Paphos dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Paphos

All inclusive light Paphos - Kypr znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Paphos - porovnáváme 157 zájezdů


150 zájezdů

7 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.