Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Kypr    >    

Last Minute All Inclusive Coral Bay - Coral Bay 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Kypr
Last Minute All Inclusive Coral Bay od Dovolena
Hotel Coral Beach Resort Polopenze First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Kypr - Coral Bay, v ubytovacím zařízení Hotel Coral Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 31. října 2019 až čtvrtek 7. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 127 dní, se stravováním formou Polopenze - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 24490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Coral Bay od Dovolena
Corallia Beach Polopenze Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Coral Bay, v ubytovacím zařízení Corallia Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až pondělí 1. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou Polopenze - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Coral Bay - informace o Last Minute

Last Minute Coral Bay - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Coral Bay

Super Last Minute Coral Bay je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Coral Bay sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Coral Bay dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Coral Bay

Ultra All Inclusive Coral Bay představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Coral Bay - porovnáváme 2 zájezdy


0 zájezdů

2 zájezdy

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.