Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Kypr    >    

Last Minute All Inclusive Protaras - Protaras 2019

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Dovolena
Narcissos Waterpark Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Narcissos Waterpark Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu čtvrtek 27. června 2019 až pondělí 1. července 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10690 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Tsokkos Gardens All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40190,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Smartline Protaras All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Protaras, v délce 14 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 44993,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
St.elias Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 15. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Crystal Springs Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Springs Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až pátek 19. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 65638,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Crystal Springs Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Springs Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 21. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 69172,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Cavo Maris Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cavo Maris Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 10. červenec 2019 až středa 17. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 41280,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Pernera Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 15. červenec 2019 až sobota 20. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 31245,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Pernera Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až čtvrtek 25. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 34122,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Tsokkos Gardens Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens Hotel, v délce 5 nocí, v termínu pátek 19. červenec 2019 až středa 24. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 24967,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Smartline Protaras All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Protaras, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43795,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Vrissiana Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vrissiana Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až čtvrtek 8. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 69326,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Tsokkos Gardens Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 29303,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Pernera Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 5 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až středa 31. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32248,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Vrissiana Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vrissiana Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 74344,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Tsokkos Gardens Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsokkos Gardens Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až pondělí 12. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49200,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
St.elias Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu St.elias Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29190,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive Protaras od Invia
Silver Sands Beach Hotel All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Sands Beach Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36440,- Kč.

Protaras - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Protaras od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Protaras si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Protaras

Super Last Minute Protaras je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Protaras sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Protaras dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Protaras

All inclusive light Protaras - Kypr znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Protaras - porovnáváme 178 zájezdů


150 zájezdů

28 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.