Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Černá Hora    >    

Last Minute All Inclusive Ulcinj 2018

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+ All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 12290,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Mediteran - Dotované All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 12790,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Mediteran All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mediteran, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Dovolena
Šlágr dovolená - Vily Ulcinj Velká pláž  All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Šlágr dovolená - Vily Ulcinj Velká pláž - Dotované pobyty 50 s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 17490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Dovolena
Šlágr dovolená - Hotel Ulcinj Velká pláž  All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Šlágr dovolená - Hotel Ulcinj Velká pláž - Dotované pobyty 5 s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Dovolena
Mediteran Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Mediteran Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7880 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pob, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 9490,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Komplex Ada Bojana All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Komplex Ada Bojana, v délce 7 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 22970,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Komplex Ada Bojana Club - Dotované Pobyty 50+ All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Komplex Ada Bojana Club - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 6. červenec 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 14980,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Komplex Ada Bojana All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Komplex Ada Bojana, v délce 9 nocí, v termínu pátek 6. červenec 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 15980,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pob, v délce 9 nocí, v termínu pátek 6. červenec 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 7. červenec 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 8790,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Travelportal
Hotel Holiday Village Montenegro All inclusive last minute

Prázdniny Černá Hora Ulcinjská riviéra v luxusním 4star ubytování v Hotel Holiday Village Montenegro, v délce 8 dní, v termínu středa 11. červenec až středa 18. červenec, s dopravou letecká za 20 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 31390,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Holiday Village Montenegro All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Holiday Village Montenegro, v délce 7 nocí, v termínu středa 11. červenec 2018 až středa 18. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31390,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Vily Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vily Velká Pláž Ulcinj Club, v délce 9 nocí, v termínu pátek 13. červenec 2018 až neděle 22. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Ulcinj od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. červenec 2018 až sobota 21. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Ulcinj - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Ulcinj od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Ulcinj si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Ulcinj - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Ulcinj dovolená - informace

All inclusive light Ulcinj

All inclusive light Ulcinj - Černá Hora znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Ulcinj

All Inclusive Ulcinj - Černá Hora obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Ulcinj - porovnáváme 168 zájezdů


150 zájezdů

13 zájezdů

5 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.