Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Černá Hora    >    

Last Minute All Inclusive Budva 2018

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Travelportal
Hotel Iberostar Bellevue All inclusive last minute

Černá Hora Budvanská riviéra v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bellevue, v délce 4 dní, v termínu sobota 13. říjen až úterý 16. říjen, s dopravou vlastní za 20 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd levně v ceně 4110,- Kč.

Budva - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Budva od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Budva si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Budva - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Budva

Super Last Minute Budva je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Budva sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Budva dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Budva

All inclusive light Budva - Černá Hora znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Budva - porovnáváme 15 zájezdů


0 zájezdů

8 zájezdů

7 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.