Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Černá Hora    >    

Last Minute All Inclusive Budva 2018

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Dovolena
Savojo Club All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Budvanská Riviéra, v ubytovacím zařízení Savojo Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 1. září 2018 až sobota 8. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 72 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 14490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Dovolena
Iberostar Bellevue All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Budvanská Riviéra, v ubytovacím zařízení Iberostar Bellevue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. září 2018 až středa 19. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 83 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 27690 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Dovolena
Savojo Club - Dotované pobyty 50+ All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Budvanská Riviéra, v ubytovacím zařízení Savojo Club - Dotované pobyty 50+ s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 15. září 2018 až sobota 22. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 86 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 14490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Travelportal
Hotel Iberostar Bellevue All inclusive first minute

Černá Hora Budvanská riviéra v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bellevue, v délce 8 dní, v termínu středa 3. říjen až středa 10. říjen, s dopravou vlastní za 104 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd levně v ceně 8890,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Travelportal
Hotel Iberostar Bellevue All inclusive first minute

Černá Hora Budvanská riviéra v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bellevue, v délce 4 dní, v termínu středa 17. říjen až sobota 20. říjen, s dopravou vlastní za 118 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd levně v ceně 5007,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Dovolena
Bella Vista All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Budvanská Riviéra, v ubytovacím zařízení Bella Vista s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 26. ledna 2019 až sobota 2. února 2019. Letecky přeprava , s odletem za 219 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 12490 CZK.

Budva - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Budva od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Budva si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Budva - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Budva

Super Last Minute Budva je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Budva sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Budva dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Budva

All inclusive light Budva - Černá Hora znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Budva - porovnáváme 66 zájezdů


0 zájezdů

36 zájezdů

30 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.