Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Černá Hora    >    

Last Minute All Inclusive Budva - Budva 2019

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Travelportal
Prázdninová vesnice Iberostar Bellevue All inclusive last minute

Černá Hora Budvanská riviéra v luxusním 4star ubytování v Prázdninová vesnice Iberostar Bellevue, v délce 3 dní, v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní za 9 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd levně v ceně 2462,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Budva od Dovolena
Iberostar Bellevue All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Budvanská Riviéra, v ubytovacím zařízení Iberostar Bellevue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 21. září 2019 až sobota 28. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 182 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 25511 CZK.

Budva - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Budva od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Budva si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Budva - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Budva

Super Last Minute Budva je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Budva sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Budva dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Budva

All inclusive light Budva - Černá Hora znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Budva - porovnáváme 31 zájezdů


0 zájezdů

14 zájezdů

17 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.