Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Černá Hora    >    

Last Minute All Inclusive Bar - Bar 2020

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Dovolena
Korali All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Barská Riviéra, v ubytovacím zařízení Korali s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 6. června 2020 až sobota 13. června 2020. Letecky přeprava , s odletem za 64 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Invia
Hotel El Mar Club All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bar - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel El Mar Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. červen 2020 až sobota 4. červenec 2020, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 7990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Invia
Pearl Beach Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bar - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pearl Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. červen 2020 až sobota 4. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 20690,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Invia
Pearl Beach Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bar - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pearl Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21790,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Invia
Hotel El Mar Club All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bar - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel El Mar Club, v délce 14 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou vlastní za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 17980,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Dovolena
Pearl Beach All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Barská Riviéra, v ubytovacím zařízení Pearl Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 12. září 2020 až sobota 19. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za 162 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za cenu 17390 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Bar od Dovolena
Hotel El Mar Club All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Černá Hora - Barská Riviéra, v ubytovacím zařízení Hotel El Mar Club s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu sobota 19. září 2020 až sobota 26. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za 169 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 13890 CZK.

Bar - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bar od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Bar si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Bar - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Bar dovolená - informace

All inclusive light Bar

All inclusive light Bar - Černá Hora znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Bar

All Inclusive Bar - Černá Hora obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Bar - porovnáváme 45 zájezdů


33 zájezdů

6 zájezdů

6 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.