Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Itálie    >    

Last Minute All Inclusive Gargano - Gargano 2020

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Park Hotel Valle Clavia S Bazénem Pig– Peschici Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Hotel Valle Clavia S Bazénem Pig– Peschici, v délce 3 nocí, v termínu neděle 31. květen 2020 až středa 3. červen 2020, s dopravou vlastní za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4860,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Hotel Paglianza Paradiso All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paglianza Paradiso, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červen 2020 až sobota 4. červenec 2020, s dopravou vlastní za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Paglianza Paradiso All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paglianza Paradiso, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou vlastní za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 18207,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Hotel Baia Santa Barbara All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou vlastní za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 15304,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Hotel Baia Santa Barbara S Bazénem All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara S Bazénem, v délce 9 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28584,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Hotel Baia Santa Barbara All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baia Santa Barbara, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou vlastní za 122 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 21704,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Gargano od Invia
Villaggio Riccio All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gargano - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Villaggio Riccio, v délce 11 nocí, v termínu neděle 16. srpen 2020 až čtvrtek 27. srpen 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 51 % za výhodnou cenu 7540,- Kč.

Gargano - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Gargano od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Gargano si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Gargano - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Gargano dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Gargano

All inclusive light Gargano - Itálie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Gargano - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.