Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Itálie    >    

Last Minute All Inclusive Toskánsko - Toskánsko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Fangaccio Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fangaccio, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. červen 2021 až sobota 19. červen 2021, s dopravou vlastní za 342 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4452,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Dahlia Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dahlia, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. srpen 2020 až sobota 8. srpen 2020, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5000,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Al Palazzo Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Al Palazzo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. září 2020 až sobota 19. září 2020, s dopravou vlastní za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4534,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Villa Olivi Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Olivi, v délce 7 nocí, v termínu sobota 22. květen 2021 až sobota 29. květen 2021, s dopravou vlastní za 321 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4718,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
S.caterina Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu S.caterina, v délce 7 nocí, v termínu sobota 21. srpen 2021 až sobota 28. srpen 2021, s dopravou vlastní za 412 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7314,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Sanlucchese 1 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sanlucchese 1, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. říjen 2020 až sobota 31. říjen 2020, s dopravou vlastní za 111 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1935,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Porta Alla Fonte Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Porta Alla Fonte, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. květen 2021 až sobota 8. květen 2021, s dopravou vlastní za 300 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3024,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Villa Cristina Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Cristina, v délce 7 nocí, v termínu sobota 26. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou vlastní za 356 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7441,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Sanlucchese 1 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sanlucchese 1, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. září 2021 až sobota 2. říjen 2021, s dopravou vlastní za 447 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1941,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Scipione - Podere Moricci Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Scipione - Podere Moricci, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. červenec 2021 až sobota 31. červenec 2021, s dopravou vlastní za 384 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6613,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Scipione - Podere Moricci Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Scipione - Podere Moricci, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. květen 2021 až sobota 15. květen 2021, s dopravou vlastní za 307 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3420,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Le Querci Bez stravy First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Querci, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. duben 2021 až sobota 1. květen 2021, s dopravou vlastní za 293 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8930,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Villa Degli Angeli Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Degli Angeli, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. srpen 2021 až sobota 4. září 2021, s dopravou vlastní za 419 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3237,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
La Quiete Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu La Quiete, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. červen 2021 až sobota 19. červen 2021, s dopravou vlastní za 342 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5889,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
La Rosa E Il Limone Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Rosa E Il Limone, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. srpen 2020 až sobota 8. srpen 2020, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 8134,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Travelportal
Happy Camp Camping Village Park Albatros Bez stravy first minute

Itálie Toskánsko v luxusním 4star ubytování v Happy Camp Camping Village Park Albatros, v délce 4 dní, v termínu středa 16. září až sobota 19. září, s dopravou vlastní za 73 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd levně v ceně 1950,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Itp226 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Itp226, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. říjen 2021 až sobota 23. říjen 2021, s dopravou vlastní za 468 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2220,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Travelportal
Villaggio Mare Si Bez stravy first minute

Itálie Toskánsko v luxusním 4star ubytování v Villaggio Mare Si, v délce 2 dní, v termínu sobota 24. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní za 111 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd levně v ceně 1580,- Kč.

Toskánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Toskánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Toskánsko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Toskánsko - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Toskánsko

Super Last Minute Toskánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Toskánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Toskánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Toskánsko

All inclusive light Toskánsko - Itálie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Toskánsko - porovnáváme 180 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.