Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Itálie    >    

Last Minute All Inclusive Toskánsko - Toskánsko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Vista San Lorenzo Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vista San Lorenzo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7430,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
I Pini Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu I Pini, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4840,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Fiorita Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fiorita, v délce 7 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až sobota 9. listopad 2019, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4895,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Hotel Garden Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Garden, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 19. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3290,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Travelportal
Apartmány Borgo Etrusco Bez stravy first minute

Itálie Toskánsko v luxusním 4star ubytování v Apartmány Borgo Etrusco, v délce 7 dní, v termínu úterý 12. květen až pondělí 18. květen, s dopravou vlastní za 208 dní. Strava bez stravy, jarní first minute zájezd levně v ceně 4420,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Travelportal
Villaggio Orizzonte Bez stravy super last minute

Itálie Toskánsko v luxusním 4star ubytování v Villaggio Orizzonte, v délce 7 dní, v termínu pondělí 21. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava bez stravy, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 4110,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Hotel Terme Marine Leopoldo Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Terme Marine Leopoldo, v délce 7 nocí, v termínu středa 4. prosinec 2019 až středa 11. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14670,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Hotel Garden Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Garden, v délce 2 nocí, v termínu sobota 28. prosinec 2019 až pondělí 30. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3910,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Chesa Futura Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Chesa Futura, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2997,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Villa Di Collina Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Di Collina, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6576,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Hotel Garden Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Garden, v délce 3 nocí, v termínu středa 4. prosinec 2019 až sobota 7. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7120,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Casa Patino Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Casa Patino, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3405,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Apt. 15 Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Apt. 15, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1653,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Borgo Basso Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Borgo Basso, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2935,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Hotel Bellambriana Charme Relax - Pobyt U Moře Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Bellambriana Charme Relax - Pobyt U Moře, v délce 1 nocí, v termínu středa 20. listopad 2019 až čtvrtek 21. listopad 2019, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1160,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Fienile Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fienile, v délce 7 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až sobota 9. listopad 2019, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1760,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
La Casetta Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Casetta, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6402,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Toskánsko od Invia
Itp233 Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Toskánsko - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Itp233, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. listopad 2019 až sobota 7. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1557,- Kč.

Toskánsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Toskánsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Toskánsko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Toskánsko - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Toskánsko

Super Last Minute Toskánsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Toskánsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Toskánsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Toskánsko

All inclusive light Toskánsko - Itálie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Toskánsko - porovnáváme 159 zájezdů


136 zájezdů

0 zájezdů

23 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.