Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Česká republika    >    

Krkonoše Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 11. srpen 2022 až čtvrtek 25. srpen 2022, s dopravou vlastní za 197 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 25. červenec 2022 až pondělí 8. srpen 2022, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 29. srpen 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou vlastní za 215 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21835,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až středa 20. červenec 2022, s dopravou vlastní za 162 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23725,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 24. leden 2022 až sobota 5. únor 2022, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 26160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 14 nocí, v termínu neděle 21. srpen 2022 až neděle 4. září 2022, s dopravou vlastní za 207 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 14 nocí, v termínu neděle 17. červenec 2022 až neděle 31. červenec 2022, s dopravou vlastní za 172 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 14 nocí, v termínu úterý 31. květen 2022 až úterý 14. červen 2022, s dopravou vlastní za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, v délce 11 nocí, v termínu středa 16. únor 2022 až neděle 27. únor 2022, s dopravou vlastní za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 23080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Snídaně

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 9 nocí, v termínu sobota 5. únor 2022 až pondělí 14. únor 2022, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 22275,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Polopenze

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, v délce 12 nocí, v termínu středa 9. únor 2022 až pondělí 21. únor 2022, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 26970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Polopenze

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, v délce 13 nocí, v termínu sobota 12. únor 2022 až pátek 25. únor 2022, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 28160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. červenec 2022 až pondělí 8. srpen 2022, s dopravou vlastní za 183 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20075,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Horizont Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu neděle 6. únor 2022 až neděle 13. únor 2022, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Krkonoše od Invia
Windsor Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krkonoše - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Windsor, v délce 13 nocí, v termínu pátek 28. říjen 2022 až čtvrtek 10. listopad 2022, s dopravou vlastní za 275 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21415,- Kč.

Krkonoše - informace o Last Minute

Last Minute Krkonoše - Česká republika od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Krkonoše

Super Last Minute Krkonoše je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Krkonoše sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Krkonoše dovolená - informace

All inclusive light Krkonoše

All inclusive light Krkonoše - Česká republika znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Krkonoše

All Inclusive Krkonoše - Česká republika obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Krkonoše - porovnáváme 1847 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.