Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Česká republika    >    

Lipno Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 3 nocí, v termínu úterý 1. březen 2022 až pátek 4. březen 2022, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. březen 2022 až pondělí 28. březen 2022, s dopravou vlastní za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu neděle 3. duben 2022 až neděle 10. duben 2022, s dopravou vlastní za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 20. říjen 2022 až čtvrtek 27. říjen 2022, s dopravou vlastní za 267 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až pátek 28. říjen 2022, s dopravou vlastní za 268 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 5 nocí, v termínu úterý 5. červenec 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou vlastní za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 6 nocí, v termínu pátek 6. květen 2022 až čtvrtek 12. květen 2022, s dopravou vlastní za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 19. květen 2022 až středa 25. květen 2022, s dopravou vlastní za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu úterý 8. únor 2022 až úterý 15. únor 2022, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 4. duben 2022 až pondělí 11. duben 2022, s dopravou vlastní za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu středa 16. listopad 2022 až středa 23. listopad 2022, s dopravou vlastní za 294 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 7 nocí, v termínu pátek 9. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou vlastní za 317 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9360,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 25. srpen 2022 až úterý 30. srpen 2022, s dopravou vlastní za 211 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Wellness Hotel Frymburk Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wellness Hotel Frymburk, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 12. květen 2022 až středa 18. květen 2022, s dopravou vlastní za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Lipno od Invia
Relax Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lipno - Česká republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax, v délce 5 nocí, v termínu středa 17. srpen 2022 až pondělí 22. srpen 2022, s dopravou vlastní za 203 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9860,- Kč.

Lipno - informace o Last Minute

Last Minute Lipno - Česká republika od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Lipno

Super Last Minute Lipno je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Lipno sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Lipno dovolená - informace

All Inclusive Lipno

All Inclusive Lipno - Česká republika obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Lipno

Ultra All Inclusive Lipno představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Lipno - porovnáváme 1169 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.