Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    USA    >    

Last Minute All Inclusive Havajské ostrovy - Havajské ostrovy 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Havajské ostrovy od Travelportal
Velký okruh Havajskými ostrovy Dle programu first minute

USA Havajské ostrovy v 0star ubytování v Velký okruh Havajskými ostrovy, v délce 16 dní, v termínu pondělí 16. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou letecká za 227 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 105990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Havajské ostrovy od Travelportal
Perly Havajských ostrovů Dle programu last minute

Čarodějnice a Svátek práce USA Havajské ostrovy v 0star ubytování v Perly Havajských ostrovů, v délce 16 dní, v termínu úterý 28. duben až středa 13. květen, s dopravou letecká za 25 dní. Strava dle programu, jarní last minute zájezd v ceně 109990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Havajské ostrovy od Travelportal
Havaj – velký okruh Dle programu first minute

USA Havajské ostrovy v 0star ubytování v Havaj – velký okruh, v délce 15 dní, v termínu úterý 27. říjen až úterý 10. listopad, s dopravou letecká za 207 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 98500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Havajské ostrovy od Travelportal
Havajské ostrovy - Oahu a Maui Dle programu first minute

USA Havajské ostrovy v 0star ubytování v Havajské ostrovy - Oahu a Maui, v délce 11 dní, v termínu sobota 7. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecká za 218 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 79990,- Kč.

Havajské ostrovy - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Havajské ostrovy od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Havajské ostrovy si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Havajské ostrovy - USA od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Havajské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Havajské ostrovy

All inclusive light Havajské ostrovy - USA znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Havajské ostrovy

All Inclusive Havajské ostrovy - USA obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Havajské ostrovy

Ultra All Inclusive Havajské ostrovy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Havajské ostrovy - porovnáváme 4 zájezdy


0 zájezdů

0 zájezdů

4 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.