Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Švýcarsko    >    

Bern Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Eigerblick Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eigerblick, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 29. červen 2023 až sobota 1. červenec 2023, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 4250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 31. červenec 2023 až středa 2. srpen 2023, s dopravou vlastní za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu úterý 25. červenec 2023 až čtvrtek 27. červenec 2023, s dopravou vlastní za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu neděle 27. srpen 2023 až úterý 29. srpen 2023, s dopravou vlastní za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 4. září 2023 až středa 6. září 2023, s dopravou vlastní za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu středa 6. září 2023 až pátek 8. září 2023, s dopravou vlastní za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu úterý 13. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Eigerblick Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eigerblick, v délce 2 nocí, v termínu sobota 17. červen 2023 až pondělí 19. červen 2023, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 4250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu pátek 8. září 2023 až neděle 10. září 2023, s dopravou vlastní za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Eigerblick Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eigerblick, v délce 2 nocí, v termínu středa 21. červen 2023 až pátek 23. červen 2023, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 4250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu úterý 11. červenec 2023 až čtvrtek 13. červenec 2023, s dopravou vlastní za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu pátek 23. červen 2023 až neděle 25. červen 2023, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu úterý 29. srpen 2023 až čtvrtek 31. srpen 2023, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou vlastní za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bern od Invia
Steinbock Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Bern - Švýcarsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Steinbock, v délce 2 nocí, v termínu středa 18. říjen 2023 až pátek 20. říjen 2023, s dopravou vlastní za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4460,- Kč.

Bern - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bern od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Bern si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bern

Super Last Minute Bern je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bern sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bern dovolená - informace

All Inclusive Bern

All Inclusive Bern - Švýcarsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bern

Ultra All Inclusive Bern představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bern - porovnáváme 100 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.