Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Slovinsko    >    

Last Minute All Inclusive Bled 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Rikli Balance Hotel (Ex Hotel Golf) Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rikli Balance Hotel (Ex Hotel Golf), v délce 4 nocí, v termínu pondělí 15. říjen 2018 až pátek 19. říjen 2018, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 8890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Park - Sava Hotels & Resorts Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park - Sava Hotels & Resorts, v délce 1 nocí, v termínu pondělí 12. listopad 2018 až úterý 13. listopad 2018, s dopravou vlastní za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1543,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Park Polopenze First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park, v délce 7 nocí, v termínu sobota 22. prosinec 2018 až sobota 29. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Hotel Park, Bled Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Park, Bled, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15892,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Savica Garni Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Savica Garni, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 13. prosinec 2018 až neděle 16. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Kompas Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kompas, v délce 3 nocí, v termínu úterý 18. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 3592,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Park Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park, v délce 2 nocí, v termínu středa 19. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 3390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Hotel Park, Bled Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Park, Bled, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Superior Hotel Golf, Bled Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Superior Hotel Golf, Bled, v délce 8 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou vlastní za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15354,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Hotel Park, Bled Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Park, Bled, v délce 3 nocí, v termínu úterý 27. listopad 2018 až pátek 30. listopad 2018, s dopravou vlastní za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5064,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Park Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Park, v délce 3 nocí, v termínu sobota 15. prosinec 2018 až úterý 18. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 5090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Kompas Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kompas, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 19. listopad 2018 až středa 28. listopad 2018, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 10776,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Kompas Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kompas, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 19. listopad 2018 až úterý 27. listopad 2018, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 9579,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Travelportal
Hotel Kompas Bled Bez stravy

Slovinsko Bled v luxusním 4star ubytování v Hotel Kompas Bled, v délce 3 dní, v termínu neděle 28. říjen až úterý 30. říjen, s dopravou vlastní za 35 dní. Strava bez stravy, podzimní zájezd levně v ceně 2740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Kompas Bled Snídaně First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kompas Bled, v délce 3 nocí, v termínu pátek 21. prosinec 2018 až pondělí 24. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 3890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Hotel Park, Bled Polopenze First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hotel Park, Bled, v délce 8 nocí, v termínu úterý 18. prosinec 2018 až středa 26. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15144,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Hotel Superior Hotel Golf, Bled Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Superior Hotel Golf, Bled, v délce 9 nocí, v termínu úterý 27. listopad 2018 až čtvrtek 6. prosinec 2018, s dopravou vlastní za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bled od Invia
Rikli Balance Hotel (Ex. Golf) Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bled - Slovinsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rikli Balance Hotel (Ex. Golf), v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až pondělí 5. listopad 2018, s dopravou vlastní za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 7780,- Kč.

Bled - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bled od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Bled si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Bled

Super Last Minute Bled je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bled sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bled dovolená - informace

All Inclusive Bled

All Inclusive Bled - Slovinsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bled

Ultra All Inclusive Bled představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bled - porovnáváme 151 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.