Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Seychely    >    

Last Minute All Inclusive Mahé - Mahé 2020

Last Minute All Inclusive Mahé od Invia
Maia Luxury Resort And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 5. srpen 2020 až pátek 14. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 159630,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mahé od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 11. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 74 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 288186,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mahé od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 16 nocí, v termínu neděle 6. září 2020 až úterý 22. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 430006,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mahé od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 14 nocí, v termínu úterý 29. září 2020 až úterý 13. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 371378,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mahé od Invia
Maia Luxury Resort And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort And Spa, v délce 16 nocí, v termínu pátek 16. říjen 2020 až neděle 1. listopad 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 140 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 279100,- Kč.

Mahé - informace o Last Minute

Last Minute Mahé - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mahé

Super Last Minute Mahé je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mahé sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mahé dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mahé

Ultra All Inclusive Mahé představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mahé - porovnáváme 178 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

28 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.