Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Rakousko    >    

Last Minute All Inclusive Salcbursko - Salcbursko 2019/2020

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Park Hotel Gastein v Bad Hofgasteinu All inclusive super last minute

Rakousko Salzbursko v 0star ubytování v Park Hotel Gastein v Bad Hofgasteinu, v délce 4 dní, v termínu neděle 20. říjen až středa 23. říjen, s dopravou vlastní popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 3390,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Vitalhotel Gosau All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Vitalhotel Gosau, v délce 6 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 11049,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Gasthof Torrenerhof All inclusive last minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Gasthof Torrenerhof, v délce 4 dní, v termínu neděle 27. říjen až středa 30. říjen, s dopravou vlastní za 10 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd levně v ceně 3390,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Haflingerhof (Ei) All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Ei), v délce 4 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4260,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Apartmány Gasthof Torrenerhof All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Apartmány Gasthof Torrenerhof, v délce 4 dní, v termínu středa 18. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní za 62 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd levně v ceně 3270,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Park Hotel Gastein All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 0star ubytování v Park Hotel Gastein, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 19. prosinec až neděle 22. prosinec, s dopravou vlastní za 63 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd levně v ceně 3770,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Haflingerhof All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Hotel Haflingerhof, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 9. leden až neděle 12. leden, s dopravou vlastní za 84 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd levně v ceně 3637,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Landgasthof Torrenerhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landgasthof Torrenerhof, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou vlastní za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 7386,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Haflingerhof (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Ei), v délce 2 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až pondělí 27. leden 2020, s dopravou vlastní za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2596,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Landgasthof Torrenerhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landgasthof Torrenerhof, v délce 6 nocí, v termínu pátek 21. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou vlastní za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8784,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hotel Alpenblick All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Alpenblick, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. červen 2020 až neděle 21. červen 2020, s dopravou vlastní za 245 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5431,- Kč.

Salcbursko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Salcbursko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Salcbursko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Salcbursko - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Salcbursko

Super Last Minute Salcbursko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Salcbursko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Salcbursko dovolená - informace

All Inclusive Salcbursko

All Inclusive Salcbursko - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Salcbursko

Ultra All Inclusive Salcbursko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Salcbursko - porovnáváme 101 zájezdů


71 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.