Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Rakousko    >    

Last Minute All Inclusive Salcbursko - Salcbursko 2019/2020

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Appartements-Pension Stadlmühle All Inclusive Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Appartements-Pension Stadlmühle, v délce 4 nocí, v termínu neděle 22. prosinec 2019 až čtvrtek 26. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8387,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Pawlik All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Hotel Pawlik, v délce 2 dní, v termínu sobota 14. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní za 99 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 1490,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Gut Wenghof Family Resort All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v luxusním 4star ubytování v Hotel Gut Wenghof Family Resort, v délce 2 dní, v termínu sobota 21. březen až neděle 22. březen, s dopravou vlastní za 106 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2560,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Salzburgerhof All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Hotel Salzburgerhof, v délce 3 dní, v termínu pátek 27. březen až neděle 29. březen, s dopravou vlastní za 112 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2360,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Marco Polo Alpina All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v luxusním 4star ubytování v Hotel Marco Polo Alpina, v délce 2 dní, v termínu sobota 28. březen až neděle 29. březen, s dopravou vlastní za 113 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2080,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Gasthof Batzinger All inclusive first minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Gasthof Batzinger, v délce 3 dní, v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní za 119 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2540,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Haflingerhof (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Ei), v délce 7 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až úterý 12. květen 2020, s dopravou vlastní za 151 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8452,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hanneshof (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hanneshof (Ei), v délce 6 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou vlastní za 213 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16104,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Alpenkrone (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenkrone (Ei), v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 23. červenec 2020 až středa 29. červenec 2020, s dopravou vlastní za 230 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10758,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Haflingerhof (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Ei), v délce 4 nocí, v termínu neděle 2. srpen 2020 až čtvrtek 6. srpen 2020, s dopravou vlastní za 240 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6100,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hotel Alpenwelt Ve Flachau - All Inclusive All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Alpenwelt Ve Flachau - All Inclusive, v délce 4 nocí, v termínu úterý 18. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou vlastní za 256 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 9050,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Haflingerhof (Ei) All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Haflingerhof (Ei), v délce 7 nocí, v termínu úterý 13. říjen 2020 až úterý 20. říjen 2020, s dopravou vlastní za 312 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8120,- Kč.

Salcbursko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Salcbursko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Salcbursko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Salcbursko - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Salcbursko

Super Last Minute Salcbursko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Salcbursko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Salcbursko dovolená - informace

All Inclusive Salcbursko

All Inclusive Salcbursko - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Salcbursko

Ultra All Inclusive Salcbursko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Salcbursko - porovnáváme 115 zájezdů


85 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.