Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Rakousko    >    

Last Minute All Inclusive Salcbursko - Salcbursko 2020

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hotel Gasthof Unterbrunn, Neukirchen Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Gasthof Unterbrunn, Neukirchen, v délce 7 nocí, v termínu středa 26. srpen 2020 až středa 2. září 2020, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy sportovní levně za výhodnou cenu 13680,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hanneshof (Ei) All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hanneshof (Ei), v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 27. srpen 2020 až neděle 30. srpen 2020, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7356,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Neunbrunnen - Maishofen All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Neunbrunnen - Maishofen, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 31. srpen 2020 až pátek 4. září 2020, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7230,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Hotel Gell All inclusive last minute

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Hotel Gell, v délce 3 dní, v termínu pátek 4. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní za 20 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd levně v ceně 2700,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hotel Lukasmayr All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lukasmayr, v délce 7 nocí, v termínu neděle 6. září 2020 až neděle 13. září 2020, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7481,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Aparthotel Jagdhof (Ei) Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Jagdhof (Ei), v délce 3 nocí, v termínu středa 9. září 2020 až sobota 12. září 2020, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6573,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Aparthotel Jagdhof (Ei) Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Jagdhof (Ei), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 10. září 2020 až čtvrtek 17. září 2020, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15337,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Hotel Neunbrunnen*** U Jezera Waldsee, All All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Neunbrunnen*** U Jezera Waldsee, All Inclusive, Dítě D, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 10. září 2020 až čtvrtek 17. září 2020, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10190,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Travelportal
Active Hotel Wildkogel All inclusive

Rakousko Salzbursko v 3star ubytování v Active Hotel Wildkogel, v délce 3 dní, v termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní za 41 dní. Strava all inclusive, podzimní zájezd levně v ceně 2352,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Landgasthof Torrenerhof All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Landgasthof Torrenerhof, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až úterý 6. říjen 2020, s dopravou vlastní za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně za výhodnou cenu 5950,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Salcbursko od Invia
Marco Polo Alpina Sport Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salcbursko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marco Polo Alpina Sport Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 23. březen 2021 až čtvrtek 1. duben 2021, s dopravou vlastní za 220 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně za výhodnou cenu 13310,- Kč.

Salcbursko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Salcbursko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Salcbursko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Salcbursko - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Salcbursko

Super Last Minute Salcbursko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Salcbursko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Salcbursko dovolená - informace

All Inclusive Salcbursko

All Inclusive Salcbursko - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Salcbursko

Ultra All Inclusive Salcbursko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Salcbursko - porovnáváme 84 zájezdů


55 zájezdů

0 zájezdů

29 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.