Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Omán    >    

Last Minute All Inclusive Muscat - Muscat 2019/2020

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 8 nocí, v termínu středa 11. prosinec 2019 až čtvrtek 19. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Travelportal
Hotel Millenium Resort Mussanah All inclusive first minute

Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Hotel Millenium Resort Mussanah, v délce 6 dní, v termínu sobota 15. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou letecká za 122 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 30410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Travelportal
Sifawy Boutique Hotel All inclusive first minute

Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Sifawy Boutique Hotel, v délce 6 dní, v termínu pondělí 22. červen až sobota 27. červen, s dopravou letecká za 250 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 33110,- Kč.

Muscat - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Muscat od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Muscat si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Muscat - Omán od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Muscat dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Muscat

Ultra All Inclusive Muscat představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Muscat - porovnáváme 180 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.