Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Omán    >    

Last Minute All Inclusive Muscat - Muscat 2019

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 6 nocí, v termínu pátek 9. srpen 2019 až čtvrtek 15. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 6 nocí, v termínu sobota 31. srpen 2019 až pátek 6. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až pondělí 11. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 131 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Muscat od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 14. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39380,- Kč.

Muscat - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Muscat od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Muscat si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Muscat - Omán od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Muscat dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Muscat

Ultra All Inclusive Muscat představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Muscat - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.