Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Německo    >    

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko - Dolní Sasko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Deichhuus Een Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Deichhuus Een, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou vlastní za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3404,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Dns101 Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dns101, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1305,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Ankerplatz Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ankerplatz, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. duben 2020 až pátek 24. duben 2020, s dopravou vlastní za 184 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3605,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Ankerplatz Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ankerplatz, v délce 6 nocí, v termínu sobota 5. září 2020 až pátek 11. září 2020, s dopravou vlastní za 324 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3605,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Dagebüll Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dagebüll, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. listopad 2020 až pátek 20. listopad 2020, s dopravou vlastní za 394 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Ankerplatz Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ankerplatz, v délce 6 nocí, v termínu sobota 7. prosinec 2019 až pátek 13. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3277,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Krämer Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Krämer, v délce 6 nocí, v termínu sobota 19. září 2020 až pátek 25. září 2020, s dopravou vlastní za 338 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3191,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Solara Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Solara, v délce 6 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou vlastní za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3144,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Sandmuschel Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandmuschel, v délce 6 nocí, v termínu sobota 23. květen 2020 až pátek 29. květen 2020, s dopravou vlastní za 219 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 5180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Borkum Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Borkum, v délce 6 nocí, v termínu sobota 7. listopad 2020 až pátek 13. listopad 2020, s dopravou vlastní za 387 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4406,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Solara Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Solara, v délce 6 nocí, v termínu sobota 30. květen 2020 až pátek 5. červen 2020, s dopravou vlastní za 226 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3144,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Meyn Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meyn, v délce 6 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až pátek 8. listopad 2019, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 4025,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Reithammer Weg Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Reithammer Weg, v délce 6 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou vlastní za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 2967,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Baltrum-Badestrasse Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baltrum-Badestrasse, v délce 6 nocí, v termínu sobota 7. prosinec 2019 až pátek 13. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4593,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Nilles Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nilles, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. listopad 2020 až pátek 20. listopad 2020, s dopravou vlastní za 394 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2724,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
De Insulaner Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu De Insulaner, v délce 6 nocí, v termínu sobota 26. září 2020 až pátek 2. říjen 2020, s dopravou vlastní za 345 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Hexenhuus Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hexenhuus, v délce 6 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou vlastní za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 3538,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dolní Sasko od Invia
Nilles Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nilles, v délce 6 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2537,- Kč.

Dolní Sasko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Dolní Sasko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Dolní Sasko si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Dolní Sasko

Super Last Minute Dolní Sasko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Dolní Sasko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Dolní Sasko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Dolní Sasko

All inclusive light Dolní Sasko - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Dolní Sasko

All Inclusive Dolní Sasko - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Dolní Sasko - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.