Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Mexiko    >    

Last Minute All Inclusive Riviera Maya - Riviera Maya 2020

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Viva Wyndham Azteca All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Azteca, v délce 8 nocí, v termínu středa 15. duben 2020 až čtvrtek 23. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Secrets Aura Cozumel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Aura Cozumel, v délce 13 nocí, v termínu středa 15. duben 2020 až úterý 28. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 93420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Grand Bahia Principe Coba All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Coba, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. duben 2020 až pondělí 27. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Riu Lupita All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Lupita, v délce 8 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až pondělí 27. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 62400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Valentin Imperial Maya Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Valentin Imperial Maya, v délce 9 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až úterý 28. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Riu Lupita All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Lupita, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až středa 29. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 66700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Bahia Principe Luxury Akumal All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahia Principe Luxury Akumal, v délce 8 nocí, v termínu úterý 28. duben 2020 až středa 6. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Barceló Maya Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Maya Palace, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. duben 2020 až sobota 9. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 % za výhodnou cenu 54500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Occidental At Xcaret Destination (Ex Occidental Gr All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Occidental At Xcaret Destination (Ex Occidental Gr, v délce 10 nocí, v termínu pátek 1. květen 2020 až pondělí 11. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 54400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Azul Fives Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Azul Fives Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pátek 1. květen 2020 až sobota 9. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 50 % za výhodnou cenu 48900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Luxury Bahia Principe Sian Kaan All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Luxury Bahia Principe Sian Kaan, v délce 11 nocí, v termínu neděle 3. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81783,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Luxury Bahia Principe Sian Kaan All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Luxury Bahia Principe Sian Kaan, v délce 7 nocí, v termínu neděle 3. květen 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61879,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Secrets Aura Cozumel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Aura Cozumel, v délce 9 nocí, v termínu neděle 3. květen 2020 až úterý 12. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Cozumel Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cozumel Palace, v délce 8 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 59300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Occidental Allegro Cozumel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Occidental Allegro Cozumel, v délce 8 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Bahia Principe Grand Coba All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahia Principe Grand Coba, v délce 16 nocí, v termínu středa 6. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Occidental At Xcaret Destination (Ex Occidental Gr All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Occidental At Xcaret Destination (Ex Occidental Gr, v délce 8 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až neděle 17. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 42100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Riviera Maya od Invia
Grand Bahía Principe Tulum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahía Principe Tulum, v délce 10 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až středa 20. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69814,- Kč.

Riviera Maya - informace o Last Minute

Last Minute Riviera Maya - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Riviera Maya

Super Last Minute Riviera Maya je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Riviera Maya sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Riviera Maya dovolená - informace

All inclusive light Riviera Maya

All inclusive light Riviera Maya - Mexiko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Riviera Maya

All Inclusive Riviera Maya - Mexiko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Riviera Maya

Ultra All Inclusive Riviera Maya představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Riviera Maya - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.