Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Malajsie    >    

Last Minute All Inclusive Langkawi - Langkawi 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Travelportal
Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu úterý 26. listopad až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou letecká za 7 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 51283,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Langkawi Snídaně

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Langkawi, v délce 10 dní, v termínu neděle 12. leden až úterý 21. leden, s dopravou letecká za 54 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 84960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Travelportal
Hotel The Datai Langkawi Snídaně last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Langkawi, v délce 10 dní, v termínu pondělí 2. prosinec až středa 11. prosinec, s dopravou letecká za 13 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 87560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Travelportal
Hotel The Datai Resort & Spa Snídaně super last minute

Malajsie Langkawi v luxusním 5star ubytování v Hotel The Datai Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 21. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou vlastní pozítří. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 105490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 5. prosinec 2019 až sobota 14. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 16 nocí, v termínu sobota 16. květen 2020 až pondělí 1. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu neděle 19. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až neděle 23. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
The Datai Langkawi Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Datai Langkawi, v délce 16 nocí, v termínu sobota 7. prosinec 2019 až pondělí 23. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 169230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach & Spa Snídaně

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 29. prosinec 2019 až neděle 12. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 94909,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Berjaya Langkawi Resort Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Berjaya Langkawi Resort, v délce 12 nocí, v termínu středa 4. březen 2020 až pondělí 16. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 49811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 16. srpen 2020 až úterý 25. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 271 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51283,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Four Seasons Resort Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Four Seasons Resort Langkawi, v délce 9 nocí, v termínu sobota 4. duben 2020 až pondělí 13. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Berjaya Langkawi Resort Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Berjaya Langkawi Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 262 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort And Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až čtvrtek 6. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 252 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až čtvrtek 26. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85083,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
Meritus Pelangi Beach Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meritus Pelangi Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 16. únor 2020 až úterý 25. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 91680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Langkawi od Invia
The Datai Langkawi Snídaně First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Langkawi - Malajsie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Datai Langkawi, v délce 9 nocí, v termínu sobota 28. březen 2020 až pondělí 6. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 93500,- Kč.

Langkawi - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Langkawi od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Langkawi si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Langkawi

Super Last Minute Langkawi je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Langkawi sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Langkawi dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Langkawi

All inclusive light Langkawi - Malajsie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Langkawi

All Inclusive Langkawi - Malajsie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Langkawi - porovnáváme 169 zájezdů


148 zájezdů

0 zájezdů

21 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.