Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Maďarsko    >    

Last Minute All Inclusive Budapešť - Budapešť 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Iberostar Grand Budapest Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Budapest, v délce 3 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až středa 1. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Iberostar Grand Budapest Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Budapest, v délce 2 nocí, v termínu úterý 23. červen 2020 až čtvrtek 25. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Hilton Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 2. říjen 2020 až neděle 4. říjen 2020, s dopravou vlastní za 182 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 8300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Iberostar Grand Budapest Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Budapest, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 20. duben 2020 až středa 22. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Iberostar Grand Budapest Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Budapest, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 22. říjen 2020 až neděle 25. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 202 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Iberostar Grand Budapest Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Budapest, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 23. duben 2020 až neděle 26. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt, v délce 4 nocí, v termínu neděle 7. červen 2020 až čtvrtek 11. červen 2020, s dopravou vlastní za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Hotel Aquaworld Resort Budapest Polopenze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aquaworld Resort Budapest, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou vlastní za 97 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 9435,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Thermal Margaret Island Health Spa Hotel Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, v délce 3 nocí, v termínu sobota 2. květen 2020 až úterý 5. květen 2020, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 8085,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Hotel Visegrád Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Visegrád, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 4. květen 2020 až středa 6. květen 2020, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 3840,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Hotel Aquaworld Resort Budapest Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aquaworld Resort Budapest, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až pátek 5. červen 2020, s dopravou vlastní za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 7546,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Grand Hotel Danubius Margitsziget Plná penze First Minute

Rekreace Silvestr 2020/2021 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Danubius Margitsziget, v délce 2 nocí, v termínu středa 30. prosinec 2020 až pátek 1. leden 2021, s dopravou vlastní za 271 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6334,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí Polopenze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou vlastní za 97 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 3 Noci Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 3 Noci, v délce 3 nocí, v termínu sobota 26. prosinec 2020 až úterý 29. prosinec 2020, s dopravou vlastní za 267 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8340,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Grand Hotel Danubius Margitsziget Polopenze First Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Danubius Margitsziget, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 24. prosinec 2020 až sobota 26. prosinec 2020, s dopravou vlastní za 265 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 5078,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Thermal Margaret Island Health Spa Hotel Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, v délce 4 nocí, v termínu sobota 2. květen 2020 až středa 6. květen 2020, s dopravou vlastní za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt, v délce 4 nocí, v termínu úterý 2. červen 2020 až sobota 6. červen 2020, s dopravou vlastní za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 10320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Budapešť od Invia
Ubp390 Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Budapešť - Maďarsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ubp390, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou vlastní za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2528,- Kč.

Budapešť - informace o Last Minute

Last Minute Budapešť - Maďarsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Budapešť

Super Last Minute Budapešť je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Budapešť sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Budapešť dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Budapešť

All inclusive light Budapešť - Maďarsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Budapešť - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.